Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 26 - 27 - 28

vinius PW
3 marca 2006, 13:07
Jak zauważyłem, w dziale "Smoki..." w Grocie brakuje opisu smoka z KB, HoMM: QftDBS oraz innych waznych smoczych osobistości - Malazaka i Arecha. Jeżeli byłaby taka potrzeba, jestem gotów zrobić szybko ich opisy, parametry i zdjęcia.

Qui PW
3 marca 2006, 14:18
Trang: zobaczę co da się zrobić... prawdę mówiąc nie przyszło mi do głowy, że można sortować inaczej niż od najnowszego ;). A 300 postów na stronie to chyba przesada. Chociaż w sumie mogę dać nawet 1000, przeszkód technicznych nie ma.

Alamar PW
3 marca 2006, 14:18
Vinius, nie tylko tych smoków brakuje - z MM także, nie mówiąc o HV. Pewnie dopiero po sesji letnie Acid znajdzie czas na uzupełnienie tych "drobiazgów" (w koncu nie jest to aż tak pilne).

vinius PW
3 marca 2006, 22:30
Zauważyłem, bo chyba w MM1/2 też były smoki. Ale H5 jeszcze ni ma :) mimo to - jestem do usług.

Acid Dragon PW
3 marca 2006, 23:12
well - a poślijcie mi opisy i odpowiednie grafiki to da się zrobić....

vinius PW
4 marca 2006, 13:25
Tak więc - zaczynam nad tym pracować. Będzie tylko problem z obrazkiem Malazaka... ale poszukam.

EDIT: zrobione, wysłane.

Wiedzmin Talic PW
11 marca 2006, 17:40
Czy można byłoby zrobić gdzieś spis tych którzy w tym momencie są na forum? Jeżeli takie coś jest, to przepraszam za dyspercepcję i proszę o pokazanie palcem gdzie właśnie to jest. Hehe

vinius PW
12 marca 2006, 17:32
Narazie brak.

Nya PW
16 marca 2006, 14:53
Wiecie, zauważyłam pewną nieprawidłowość. A mianowicie... to forum okropnie wolno chodzi! I to nie tylko na moim osobistym kompie - loguję sie tu z różnych miejsc i zawsze jest to samo. Od razu zaznaczam, że inne fora, strony lub nawet chaty chodza błyskawicznie, tylko to jest inne... Nie wiem, czego to wina, więc nie mam żadnych sugestii poprawy... No cóż... może da sie coś z tym zrobić, może nie. Jak nie to sie zwyczajnie przyzwyczaję, nie ma problemu... Tak tylko...

P.S:po licznych problemach z awatarem, wreszcie udało mi się złowić jakiegoś w necie. Myślicie, że jest ok?

Qui PW
16 marca 2006, 15:13
Zdefiniuj "okropnie wolno". Jak długo (mniej więcej) ładuje się na przykład ten temat? Bo możliwości są następujące: albo uważasz, że w porywach do 10 sekund na stronę to jest okropnie długo (właśnie testowałem u siebie, góra 10 sekund, zazwyczaj nie więcej niż 5), albo masz coś wyjątkowo wrednego po drodze do lokalizacji serwera, albo przeglądarka za każdym razem wczytuje od nowa grafiki, albo coś jeszcze innego :P. W każdym razie twierdzę, że problem nie leży po stronie forum. Chyba że ktoś jeszcze twierdzi, że toto działa wolno?

oskarroza PW
16 marca 2006, 15:13
@ Nya

Mi się wydaje że forum chodzi ok :) Mam łącze 64 a dość szybko chodzi :)

Alamar PW
16 marca 2006, 17:03
Czasami wolno chodzi (ponad 10 sekund). A raczej chodziło, kilka(naście) dni temu. Ostatnio jednak nie widać żadnych poważnych opóźnień.

Nya PW
22 marca 2006, 09:24
Większość Groty ładuje się grubo powyżej 15 sekund. Szczególnie jak się wraca tzn. powrót do strony głównej itp. Mierzyłam z zegarkiem w ręku. Poza tym, jak siedzę tu dłużej niż pół godziny (co się rzadko zdarza, bo mam mało czasu) strona zaczyna chodzić całkiem przyzwoicie. Nie wiem, o co chodzi, może ten komp jest głupi i zwyczajnie robi mi na złość?...

vinius PW
22 marca 2006, 14:28
No tak, ale każdemu chodzi inaczej. Prędkość pobierania informacji z serwera, czy jakoś tak... zalezy od internetu :P

Acid Dragon PW
23 marca 2006, 00:22
a mnie osobiście się chyba wydaje, że po prostu forum i sama Grota popularne się ostatnio robią i gdy nieco zbyt dużo ludzi naraz wejdzie to i dostęp do poszczególnych stron trwa dłużej.... w tej chwili (20 minut po północy ;) wszystko ładuje się w czasie krótszym niż sekunda, choć w dzień również zauważyłem momenty, kiedy to i 10 sekund trwa... 15 jeszcze nie zaobserowałem ale może to dlatego, że przez moje czasy zajęć po prostu nie miałem okazji natrafić na godziny szczytu :P.

Nya PW
23 marca 2006, 13:44
Hmm... w sumie możliwie... nie no, to by się nawet zgadzało, bo siedzę tak gdzies w godzinach 16 lub wcześniej, czasem nawet 13... OK, to już jestem spokojna, wielkie dzięki za wyjaśnienie!

Boryna PW
1 kwietnia 2006, 20:23
Ja bym proponował dodać w profilu informację np. Ilość klątw:0 (czy ile kto nazbierał). I mam jeszcze pytanie. Użytkonik "gen_maczek" ma w polu "Ranga" napis "Kormoran" czy to dlatego że dostał kiedyś 1 klątwę?

Blade Master PW
7 czerwca 2006, 20:53
Ja też. Stopka popsuła by klimat i mistyczność.

Boryna PW
8 czerwca 2006, 09:05
Skoro już o tym rozmawiamy uważam że to by się przydało. Teskty w stopce mogą przecież zachowywać klimat. Tylko bez zbędnych obrazków.

Alamar PW
8 czerwca 2006, 10:39
Boryna - weź przykład z Rabicana i sam twórz stopki (albo lepiej i nie, bo Smok z Łasicą się zdenerwują).
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel