Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [przykręcony] Wersje wydań gier z serii HoMM w Polsce
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2

DrakeBurn PW
18 czerwca 2012, 22:44
Tak, ale zastępując filmiki oburzyliby graczy.

Dark Dragon PW
19 czerwca 2012, 09:46
Wątpię... Zastępując logo NWC to już bardziej, ale 3DO? Jakaś tam nostalgia jest, ale it's not a big deal...

CRW PW
30 kwietnia 2013, 09:52
Pobawię się troszkę w nekromantę, w końcu moja ulubiona frakcja.

No więc szybkie pytanie: jak ta edycja 1-4 rozwiązuje kwestię CD-Audio w Heroes? Z tego co kiedyś widziałem, edycja wszechczasów Heroes 1-5 zawierała obraz CD z muzyką, który należało wypalić albo zamontować. Niestety pod Win7 to się nie sprawdzi, gdyż utwory by się nie zapętlały.

Ostatnio niby GOG dodał Win, jednak ma on problem ze wznawianiem utworów np przy wyjściu z miasta (tzn nie istnieje).

Wiem, że niby są rozwiązania pokroju h2cdplay i torrentowego patcha, ale chciałbym tego uniknąć.

Hayven PW
30 kwietnia 2013, 16:36
Jest taki obraz, ale tylko do Heroes 2.

CRW PW
30 kwietnia 2013, 20:23
Tego się obawiałem :/ Czyli pewnie muzyka się nie zapętla i ogólnie lipa.

voncur PW
9 lipca 2013, 19:11
Siemka, ostatnio zauważyłem że można kupić w/w kompilacje (wraz z Chronicle).
Tu rodzi się pytanie, czy ta wersja jest po polsku? Albo czy da się spolszczyć?
Mam zamiar przejść wszystkie kampanie HoMM 1-3 i byłoby najlepiej ogarnąć wersje polskie.

Alamar PW
9 lipca 2013, 19:33
Wszelkie gogowe gry są w języku angielskim.

AquaInferus PW
30 września 2013, 11:35
Ostatnio na youtube natknąłem się na Heroes of Might & Magic III Complete i zastanawiam się czy to się różni od wersji którą ma czyli Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja.

zmudziak22 PW
30 września 2013, 19:37
Polska wersja nie zawiera wszystkich wydanych łatek, które są obecne w Complete, na bazie plików H3 Complete są Kroniki All Chapters.

AquaInferus PW
1 października 2013, 19:49
Czyli pod względem dodatków i kampanii zwartość jest ta sama różnica to wersja językowa . Bo Kroniki All Chapters to rozumiem ze to Heros Chronicles od 1 -do 8 części , jak tak to ma pytanie można to kupić w Polsce ?? i czy ma to polską wersje .

zmudziak22 PW
2 października 2013, 16:50
Jedyna paczka z Kronikami w polskiej wersji to Antologia, ale ma tylko 4 pierwsze części. Na GOG.com za 19,98 $ masz H3 i Kroniki(Wszystkie części), ale gry są tylko po Angielsku.

Alamar PW
2 października 2013, 19:22
Cytat:
Jedyna paczka z Kronikami w polskiej wersji to Antologia
Nieprawda.
W Polsce cztery pierwsze części Kronik ukazały się oddzielnie w pudełkach kartonowych, zaś później w edycji zbiorczej.
Antologia to, jeśli czegoś po drodze nie zgubiłem, trzecia z kolei wersja Kronik wydanych w Polsce.

Markham98 PW
8 listopada 2013, 20:04
Jako gracz kilka razy posiadałem( i mam) dwie polskie Złote Edycje gry Heroes III. Chodzi mi konkretnie o dubbing w SoD. W Goldzie wiele razy głosu udziela Zbigniew Konopka - dla mnie za dużo. Dowiedziałem się, że Szczęsny gra Sandra. Bardzo mi zależy, by zdobyć ten głos do gry. Ktoś może posiada?
Jeszcze druga sprawa: w jakim pliku trójki znajdę dubbing?

Tallos PW
7 października 2015, 08:25
Heroes I
Wersja z eXtraKlasyki CD Projektu. Wydana jak każda XK - niebieskie pudełko DVD, okrojona instrukcja. Wydanie wspólne z poniższym.

Heroes II
Wersja "Gold" z eXtraKlasyki CD Projektu. Wydana jak każda XK - niebieskie pudełko DVD, okrojona instrukcja. Wydanie wspólne z poniższym.

Heroes III
Miałem pierwsze wydanie, ktokolwiek to wydał (chyba Mirage czy inne teraz już egzotyczne wydawnictwo). Świetna rzecz: duże pudełko, gruba, porządna instrukcja ze statystykami wszystkich stworzeń (och, jak ja tęsknię za tym sposobem wydawania), płyta z Solmyrem. Wydania dodatków też miałem te "oryginalne". Stąd dalej często posługuję się oficjalnymi nazwami, jak przerazy czy oślizgi.
Zresztą, związana tym ciekawa historia. Swego czasu (jakieś 15 lat temu) pojechałem na wczasy z całą rodziną, zostawiając płytę z HoMM3 w napędzie. Gdy nas nie było, jakieś sukinkoty włamały nam się do mieszkania i je opędzlowały, oczywiście łącznie z kompem - ale wcześniej... wyjęli płytę z napędu! Dziwne, choć możliwe, że nie pamiętałem, że ją wyjąłem.
Niestety, po wydaniu SoD stwierdziłem, że przecież zawiera wszystko z podstawki, więc dałem ją kumplowi. Oczywiście dopiero długo po fakcie zorientowałem się, że kampanie z RoE w SoD są zabugowane. A głupio mi po parunastu latach iść do gościa, z którym się już długi czas kumpluję, poprosić o zwrot płyty sprzed 10 lat, której możliwe, że nawet już nie ma.
Tak więc, obecnie nie posiadam żadnego oryginalnego RoS, wciąż mam AB i SoA. Jednakże, czasem mnie kusi H3HD - często jest ostatnio w promocji.

Heroes IV
Również wersja z eXtraKlasyki, tylko tej nowszej - z większym pudełkiem, ciemniejszym kolorem i dodanym poradnikiem. Wersja z oboma dodatkami.

Heroes V
Wersja z oboma dodatkami.

Heroes VI
Pudełkowa, ale za nic nie pamiętam, czy premierowa, czy jakaś późniejsza. Dodatek posiadam już w wersji elektronicznej.

Heroes VII
Premierowa.

Andriej PW
8 lipca 2016, 14:11
Heroes 1, 2, 3 i 4
Heroes 1-4 Complete, ale nie Ubisoft Exclusive, pudełko w barwach tego od czwartej części. Heroes 2 z dodatkiem Price of Loyalty, trójka - Złota Edycja, czwórka też.

Heroes 5
Z dwoma dodatkami, Ubisoft Exclusive.

Heroes 6
Complete Edition, Ubisoft Exclusive, białe pudełko.

W każdym wydaniu Heroes 5 pasek Ubisoft Exclusive ma srebrny kolor? (sam mam wydanie ze srebrnym paskiem, ale widziałem w internecie wersje z niebieskim i czerwonym paskiem)

Ursus PW
8 lipca 2016, 15:20
Heroes 1,2,3,4
Seria "Ubisoft Exclusive" Heroes 1-4 Complete

Heroes 5
Wszystkie dodatki, seria "Ubi Exclusive"

Heroes 6
Edycja Complete w białym opakowaniu (2 zestawy przygód+dodatek)

Heroes 7
Wersja premierowa

Pytania
Czym się różni się edycja Complete H6 w białym pudełku od tej w czatnym?
Czy też macie błąd w wyniku którego nie można rozpocząć kampanii Cytadeli w kampanii H3: RoE?

Andriej PW
8 lipca 2016, 16:06
1. Edycja complete Heroes 6 w białym pudełku podczas gry nie różni się chyba niczym od czarnej wersji, inne jest tylko plastikowe pudełko i to kartonowe opakowanie.
Tu masz unboxing czarnej edycji.
2. Nie, nie mam tego błędu.

Pasek Ubisoft Exclusive w złotej edycji Heroes 5 zawsze ma srebrną barwę?

Ursus PW
8 lipca 2016, 16:24
@Wilczy Jeździec Pudełka ze znaczkiem "Ubisoft Exclusive" zawsze są podbite srebrnym paskiem, tylko po prostu akurat na tych zdjęciach paski są w innych kolorach.
strona: 1 - 2
temat: [przykręcony] Wersje wydań gier z serii HoMM w Polsce

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel