Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Akademia w HVI
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2

Master PW
25 kwietnia 2013, 19:54
Widzieliśmy już grafiki Akademii stworzone przez Ubisoft. Czy Wam się taki koncept podoba_lub może macie jakieś lepsze pomysły na tę frakcję?

Kastore PW
25 kwietnia 2013, 20:47
Master:
Widzieliśmy już grafiki Akademii stworzone przez Ubisoft.
Domyślam się, że chodzi o to. Nawet ładne (oprócz dżinna, który wygląda strasznie cukierkowo).

Acid Dragon PW
25 kwietnia 2013, 20:57
Fan z Rosji, Eugene Xaar zrobił fajne zestawienie i obróbkę tychże skanów:


Kastore PW
25 kwietnia 2013, 21:18
Jakby nam brakowało tańczących bab ze sztyletami. Ech! Dżinn też nie ładniejszy. Gargulce są nawet ładne (prawny następca tego z dwójki?). Golem coś mi przypomina (Shadow of the Colossus). Jest na sterydach? Mag jest dobry, jeżeli słowo "mag" zastąpimy słowem "nekromanta". Rakaszasa wygląda nieźle, a tytan... Na pewno dużo groźniej niż ten z HoMMV. Mam nadzieję, że Soft: Ubi nie zmarnuje takiego potencjału (znowu).

Alamar PW
25 kwietnia 2013, 21:31
Szkoda tylko, że wymieszały się tu jednostki z bohaterami Akademii. I o ile dobrze pamiętam, przedstawiony golem pochodzi z Imperium Shantiri, a nie bezpośrednio z Akademii.

Belegor PW
25 kwietnia 2013, 21:42
Gargulec ma podobny motyw co golem, magowie w końcu są również naukowcami, więc dzięki wiedzy odkrytej z ruin Shantirii część z nich mogła stworzyć golemy, które były wzorowane na planach poprzedników. Nie przeszkadza nam to, zwłaszcza że Shantiria jako tako nie ma w grze. W akademii jak najbardziej taki golem mógłby być. Szkoda jedynie, że nie ma szans na to miasto, gdyż brak im pieniędzy.

Alamar PW
25 kwietnia 2013, 21:49
Nam, czyli komu dokładnie?

Acid Dragon PW
25 kwietnia 2013, 21:51
Golema w Kompendium znalazłem przy takim opisie:

479 YSD - The Creation of Constructs
The wizards of Al-Safir, inspired by ancient Shantiri art, create the constructs: Golems, Gargoyles and Titans of various sorts. These are considered an ideal sollution to replace the Orc and Beastmen slaves, and the unsetting Undead puppets of the Necromancers.


Więc tak, to na 100% golem z Akademii.

Belegor PW
25 kwietnia 2013, 22:03
Nam- czyli graczom, znających się choć trochę na uniwersum. Każdy z was może mieć rację, to że magowie ich stworzyli w 471 roku nie oznacza że nie zrobili, opierając się na planach z ruin Shantirii. Ubi poza tym lubi mieszać we własnym świecie, nie patrząc na scenariusze innych.

Bezimienny111 PW
25 kwietnia 2013, 23:04
Patrze na tego maga i od razu nasuwa mi się Magicka i jeden ze strojów które można wybrać :D Oj UbiSoft powinien uważać bo Szwedzi z Parodoxu się przyczepią ^^

Nicolai PW
26 kwietnia 2013, 14:00
Ogólnie szkice Akademii są bardzo ładne, o wiele lepsze od tych z H5. Nie ma już Gołoty i Piekarnika, niestety ten projekt nie będzie już zrealizowany. Smutne, ale nic już nie poradzimy.
Zaczynając od lewej strony to mamy Tańczącą ze Sztyletami. Domyślam się, że jest ona Magicznym Ostrzem, którzy z tego co pamiętam byli wspomniani w biografii jakiegoś Nekromanty. Tylko nie wiem czy ona jest Bohaterem czy jednostką? Dalej Rakszasa z nieco groźniejszym designem, nie jest źle, ale mimo wszystko szkic z H5 bardziej mnie się podobał. Za to Maszkaron jest świetny. Inny od wszystkich poprzednich w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tytan niby też dobrze, ale na moje zbytnio go udziwnili. Ta poświata jakby nie pasowała tutaj, a hełm wygląda jakby był zrobiony z barokowego ornamentu. Z Golemem też przesadzili, wygląda jak pomnik Hulka. Mag całkiem ciekawy tylko nieco zbyt dużo czarnego na moje i po co mu u licha naramienniki z kadzidłem? Jak rozumiem jest to bohater? Dżinn całkiem dobry tylko troszkę nie trafi z tymi ozdóbkami przez co podstawka wygląda lepiej.

Gravius PW
26 kwietnia 2013, 15:28
Ato nie są po prostu wszystkie jednostki bez żadnego bohatera? 7 poziomów 7 jednostek... Jak w piątce, tylko zamiast gremlimów są te dziewczyny z ostrzami

Fandor PW
26 kwietnia 2013, 15:35
Niech Ubi zacznie wszystko stamtąd kraść, a potem oni się przyczepią i w ramach odszkodowania zabiorą serię (każdy by ją lepiej kontynuował niż oni nawet jeżeli nie dużo lepiej).

Acid Dragon PW
26 kwietnia 2013, 15:39
Cytat:
Ato nie są po prostu wszystkie jednostki bez żadnego bohatera? 7 poziomów 7 jednostek... Jak w piątce, tylko zamiast gremlimów są te dziewczyny z ostrzami

Tak to może wyglądać, lecz nie.

Niemal z całą pewnością mogę powiedzieć, ze ów czarny mag jest bohaterem, nie jednostką. Opisywany jest przy flagowym bohaterze Akademii o nazwie "Blademage".

Nie wiem dokładnie kim miała być pani ze sztyletami, ale całkiem możliwe, że to również klasa bohatera.

Jednostkami na pewno są gargulec, golem, tytan, dżin i rakszasa.

Jedną z jednostek, których tutaj nie widać jest coś o nazwie Elemental Spirit. Wg Kompendium ma to być odpowiednik kawalerii - jednostka o szybkim i silnym ataku.

Fandor PW
26 kwietnia 2013, 15:50
A może ubi nas zadziwi i bohaterami będą:
Magii - Dżin
Mocy - gargulec golem i rakszasza :D
Nie no mi się wydaje że pani ze sztyletami to jednak będzie bohater bo w końcu Ubi może mieć problem z bohaterem mocy dla praktycznie całkowicie umagicznionej (nie wiem jak odmienić więc przepraszam za błędne sformułowanie) frakcji.

Nicolai PW
26 kwietnia 2013, 16:07
Elemental Spirit? Co oni tak uparli się na wsadzanie wszędzie duszków? Może niech zrobią im caluśką frakcję?

Sylath PW
26 kwietnia 2013, 16:30
Żeby rozwiać Wasze wątpliwości pozwolę sobie dokładniej opisać poszczególne postaci oraz określić na tyle na ile wiem do jakiej klasy postaci należy je zaliczyć.

Blademage, czyli "Magiczne Ostrze", czy też "Straż Magii", bowiem na polskich stronach internetowych oraz we właściwej grze użyto tych dwóch nazw, jest bohaterem.

Jednostkami elity miały być Rakszase, Djinn oraz D..., znaczy się kobieta, która tańczy z ostrzami. Choć dżiny mogą wydawać się nieco przerysowane, to w rzeczywistości mogły skończyć dużo gorzej, jednak Ubisoft zdecydował się nieco stonować zapędy artystów. Z drugiej strony czasami robił to aż za bardzo...

Golem i Gargulec stanowiły oczywiście trzon sił Akademii, zaś Tytani mieli zostać czempionem. Pozwolę sobie także dodać, że wszystkie jednostki przedstawione przez Ubisoft fanom są wersjami ulepszonymi, a czasami różnice między jednostką podstawową a ulepszoną opierały się na drobiazgach i detalach.

Szczerze powiedziawszy moim zdaniem Akademia w tej formie wygląda najlepiej w całej historii serii i bardzo żałuję, że nie mieliśmy okazji nią zagrać. Na pewno wniosła by nieco życia do gry i bez wahania kupiłbym dodatek gdy zawierał tę frakcję, choć obawiam się, że szanse na to są mniejsze niż zero...

Master PW
26 kwietnia 2013, 19:35
Wątpię, żeby Akademia doszła do H6, skoro już planują H7. A tak swoją drogą, dodałem tu ankietę. Co się z nią stało?

AlamarAlamarTrafiła tam, gdzie jest jej miejsce.

Kastore PW
26 kwietnia 2013, 19:52
Master:
Wątpię, żeby Akademia doszła do H6, skoro już planują H7.
MMHVII? Link proszę.

Master PW
26 kwietnia 2013, 20:53
"2) Are there any plans for a possible Heroes 7 game?

There are always ideas and discussions about a next Heroes game, we are always thinking about what we could do with it in the future. Right now, it’s still too early to discuss a next installment, but when the time will right, you will be the first to know ;)"
Cytat ze strony Ubisoftu poświęconej H6.
A oto i link:
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/news/details.aspx?c=tcm:21-94074&ct=tcm:6-231-32

strona: 1 - 2
temat: Akademia w HVI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel