Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 200 - 201 - 202

Drwal PW
12 kwietnia 2013, 15:29
Cytat:
Mi się aktualnie budynek 8 poziomu hydru nie podoba. Co ta kulka ma do hydry chaosu? Lepiej by było zmienić kolory budynku, skazić wodę chaosem ;)

Siedlisko hydry chaosu jest bez tej kulki, 2 ulepszenie to Piekielna Hydra, co nie zmienia faktu, co ma wspólnego taka kulka z piekłami. Gdyby zmienić nazwę na jakąś kwasowa hydrę, można by przekolorować staw na jakiś "trujący/żrący" kolor. Oczywiście na mapie przygody też wypadałoby to uwzględnić.

Co do kosztów budynku, balansu to wiem po robieniu FU, że to katorga. Jakby się nie zrobiło zawsze będzie źle. Głównie przez to, że każde miasto ma te 3 ulepszenia innych poziomów jednostek(poza 7 gdzie mają wszystkie). W NU Acida bardzo zyskał Bastion, gdzie doszły 2 silne jednostki strzelające. We wrotach żywiołów w zasadzie nie opłacało się kupować nowego budynku.
Co nie zmienia mojej opinii, że najpierw trzeba zrobić całą grafikę, a balansem niech się bawią potem testerzy. :P


Kuririn PW
12 kwietnia 2013, 21:52
Siedlisko Mumii.

Screen:


Nerevar PW
12 kwietnia 2013, 22:01
Jak dla mnie, średnio pasuje do reszty zamku - do tego mam wrażenie, że w dolnej części grafiki budynku zostało trochę "piasku", który nijak nie komponuje się z ziemiami nekropolii - takie małe porównanie

Ullialnor PW
12 kwietnia 2013, 22:48
A gdyby wyrzucić kilka "pierdolników" i kolorystycznie dopasować tą piramidkę do reszty budynków (czyli odcienie szarości), to powinno mieć dużo lepszy efekt.

witchking PW
13 kwietnia 2013, 01:30

Chwile się pobawiłem i wyszło mi coś takiego. Chyba powinno być jeszcze trochę ciemniejsze, ale nie rzuca się tak bardzo kolorystycznie. choć ciągle to nie to

Kuririn PW
13 kwietnia 2013, 08:26
Heh :P to jest tylko propozycja budynku, kolor można zmienić milion razy :), ogólnie patrzeć bez koloru czy budynek pasuje do nekropolii??

@Nerevar to nie piasek, tylko resztki ławy fundamentowej ;)

J. M. Sower PW
13 kwietnia 2013, 09:36
Może tak?

Dark Dragon PW
13 kwietnia 2013, 09:58
Ostatnia wersja pasuje idealnie :).

Matheo PW
13 kwietnia 2013, 18:02
Zgadzam się z przedmówcą.

Irhak PW
13 kwietnia 2013, 18:14
A ja się ponownie przyczepię :P Siedlisko mumii nie jest tak majestatyczne jak było w H2 czy siedlisko na mapie w H3 :P Wygląda bardziej jak połączenie pierwszej lepszej piramidki z Otchłanią Śmierci z MM9 :P

Może pokaż to w pełnym rozbudowaniu miasta (a przynajmniej pełnym w otoczeniu tego budynku)?

Nerevar PW
13 kwietnia 2013, 18:39
Cytat:
@Nerevar to nie piasek, tylko resztki ławy fundamentowej ;)
Może i tak - ale i tak wolę całość bez niej ;P

Cytat:
Może tak?
A można by budynek ciutkę powiększyć?

Kuririn PW
13 kwietnia 2013, 21:05
Up. Nekropolia.

Screen:



Kastore PW
13 kwietnia 2013, 21:07
Jak dla mnie jest super.

Kuririn PW
13 kwietnia 2013, 21:20
Wpierniczyłem do gara wybełtałem i wyszło ;)
Mam nadzieje, że nie popsułem mocno klimatu nekropolii. (Nie gryzie się to z cała resztą, takie moje zdanie).

Irhak PW
13 kwietnia 2013, 21:34
Zgłaszam zastrzeżenia do miejsca: targowisko-piramida :P - za mocno się zlewają na krańcach. Wszystkie inne budynki są wyraźnie rozgraniczone :P
To wygląda tak jakby schody piramidy zaczynały się na środku targowiska umarlaków :P

Nerevar PW
13 kwietnia 2013, 21:54
Cytat:
Up. Nekropolia.

Screen:
Budynek J. M. Sowera chyba bardziej mi się podoba gdy idzie o kolorystykę - do tego mam wrażenie, że ten otaczają artefakty... graficzne ;)

@DANSE MACABRE - niech się ktoś zlituje nad nami i go zbanuje...

HobbitHobbitSpam usunięty. Jak się powtórzy - klątwa.

Irhak PW
13 kwietnia 2013, 22:05
Hobbit:
Spam usunięty. Jak się powtórzy - klątwa.
Dzięki. Tymczasem ja wlepiam klątwę DANSE MACABRE za wykroczenia przeciw konstytucji: spam, poprawna polszczyzna (za dużo błędów, aby uznać spokojnie za dysortografie i nie wlepiać), a nawet za ilość postów pod rząd i tekst "robisz tu co chcesz" :P

DANSE MACABRE PW
13 kwietnia 2013, 22:11
a o co chodzi z tymi klątwami

HobbitHobbitŻe jak będziesz pisał posty nic niewnoszące do tematu, to dostaniesz 1/3 bana.

Irhak PW
13 kwietnia 2013, 22:13
Masz 3 szanse. Za każde grubsze przewinienie możesz dostać klątwę. Jeśli zbierzesz 3 - twoje konto jest automatycznie zablokowane. Przeczytaj konstytucję ;)

Aayren PW
13 kwietnia 2013, 23:57
Nekropolia idealnie! W Cytadeli można by dodać jeszcze ze 2 kulki, lepszy efekt wizualny byłby. Zamek wygląda też bardzo dobrze. W fortecy gremlinołaje jeszcze zniosę, ale za to siedlisko Tytanów... Bleee...
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel