Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [Archiwum] Demo Heroes V?
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)

madzia PW
17 marca 2006, 22:11
Mam takie pytania.Otóż ostatnio dowiedziałam się że już wyszła piąta część Heroes'ów.Dokładnie w sklepach internetowych.Jest to strasznie drogie, i nie widaomo jaka ogólnie jest gra.Nie chcę za bardzo kupować w ciemno a przegrać sobie od nikogo nie mogę bo nikt tego nie ma.Czy ktoś może zna stronkę internetową gdzie możnaby było sobie sciągnąć demo tej gierki?

vinius PW
17 marca 2006, 22:13
No comment.

Kain PW
17 marca 2006, 22:39
Nie bądź nie miły: zagubionych trzeba poinformować :). HOMM V jeszcze nie wyszło (oczekiwania padają na maj - czerwiec). Dema gry nie ma. Jest za to beta test w który można zagrac (ale jako że jest to beta możliwości i grywalność są mocno ograniczone - można włączyć tryb hot seat ale to nie takie proste). Bete można ściagnąć za darmo z fileplanet (trzeba tylko nonto założyć). Inna sprawa że do bety potrzebny jest klucz (też dawany za darmo). Obawiam się jednak, że klucze się skończyły (Ubi dodaje co jakiś czas parę ale cięzko mi powiedzieć jak to teraz wygląda). Podejrzewam, że na aukcjach właśnie klucze były sprzedawane

Kathrin PW
18 marca 2006, 09:14
Nie ma dema, nie ma kluczy:( - Kasiuni nie dali, a kupować nie zamierzam.
Vinius trochę forów dla dam w tym miejscu proszę, bo nie macie ich zbyt wiele:))), a właściwie to wcale, bo quinn K transformuje w kościanego smoka:))
Madziu proponuję rozejrzeć się w Grocie, może znajdziesz coś dla siebie póki H5 jeszcze niedostępna.

vinius PW
18 marca 2006, 13:13
Chodzilo mi o ten kawałek:
a przegrać sobie od nikogo nie mogę
i wyjaśniać nie trzeba :)

AmiDaDeer PW
18 marca 2006, 20:01
Demo Heroes V? Gdzie?! ;)
Ja tam bym się nie martwił - należy poczekać jakieś 5-10 lat, a gra już się zestarzeje i będzie można ją kupić za 19,99 (i do tego złotą edycję!), a na okładce napiszą: "Wspaniała trójwymiarowa grafika oczarowała fanów - kup ją teraz!!!". Tak więc - prawie za darmo masz pełną wersję ;).

madzia PW
18 marca 2006, 21:46
może skoro gry jeszcze nie ma to ludzie jaż przed wydaniem informują ludzi jaka mniej więcej może być cena, i dzięki za informację bo byłam pewna że gdzieś na necie (w sklepach ją widziałam),może rzeczywiście za kilka lat będzie tania,widziałam też screeny,szkoda tylko że gra nie będzie miała takiego samego klimatu jak poprzednie części,a może będzie lepsza?Dzięki jeszcze raz.

Acid Dragon PW
19 marca 2006, 12:57
owszem, można już ją kupić w sklepach internetowych (za 99.90 - wersja normalna, lub 159.90 - wersja kolekcjonerska) na zasadzie PRE-ORDER, a więc w skrócie na zasadzie: "płacisz teraz, grę dostajesz w dniu premiery".

madzia PW
23 marca 2006, 19:14
Ale można z internetu ściągnąć sobie beta,co nie?tyle że nie wiadomo gdzie to jest,mogę jeszcze spróbować coś znaleźć w edonkey.Jednoski natomiast w HoMM są fajne,mam nadzieję że gra też będzie fajna.
Szkoda tylko że jest tak mało zamków.

Acid Dragon PW
23 marca 2006, 19:38
otwartą betę MOŻNA BYŁO ściągnąć z netu.... well. teoretycznie dalej można, ale nie ma już kluczy, które uruchamiały grę. ściąganie z e-donkey raczej nic nie da bez klucza.

madzia PW
24 marca 2006, 16:36
Ahaaaaaaaaaa....szkoda, trudno, przecież poczekam, ale rzeczywiście lepiej poczekać rok albo 2 po wydaniu gry, bo na razie nie zamierzam płacić 100zł(w zaokrągleniu), na pewno stanieje do być może 59 zł.Albo do niższej ceny.Albo po prostu przegram sobie od kogoś jak ktoś będzie miał.Poszukam jeszcze potem najwyżej stronki gdzie można sobie będzie ściągać inny program niż,, e-donkey".Na razie dzięki za informację.

Crag Hack PW
30 czerwca 2006, 11:10
Demo gry było w CD - Action 06/2006, albo coś koło tego
temat: [Archiwum] Demo Heroes V?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel