Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2
komnata: Podziemna Tawerna
Który ze Starożytnych jest najprzystojniejszy?
Hobbit (4)
 
 40%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (2)
 
 20%
Hobbit (0)
 
 0%
Hobbit (0)
 
 0%
Klon Hobbita (4)
 
 40%
Zaloguj się i zagłosuj!
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14

Chung PW
22 marca 2013, 17:51
Dowiedziałem się że 4 sezon będzie grudniu tego roku wiec długo to będzie, ale ma być Double Raindoom i Equestria Girls co zastąpi czekanie na Sezon 4.

AmiDaDeer PW
22 marca 2013, 17:59
Czwarty sezon jest planowany na pierwszy kwartał roku 2014, nie na grudzień. Besides - "Double Rainboom".

AmiDaDeer PW
31 marca 2013, 21:39
Kto jeszcze prócz mnie jest rozczarowany Double Rainboom? :P

Lunkier PW
1 kwietnia 2013, 01:03
Hobbit, otóż to, nie ty jeden czujesz rozczarowanie po obejrzeniu tego fanowskiego odcinka ^^

Z tego, co udało mi się zaobserwować, wiele osób wypowiadających się na forach poświęconych w całości tematyce kucyków (na których jestem także zarejestrowany) chwali wykonanie animacji całości ''Double Rainboom'', która z resztą wyszła twórcom bardzo dobrze (ba, świetnie), jak na rzecz, której realizacja weszła w życie z inicjatywy i pracy fanów. Gdzieniegdzie zauważalne były lekkie niedociągnięcia w animacji (podczas mówienia kontury postaci Twilight się... Przesuwały?...) aczkolwiek strona techniczna spodobała mi się.
Niemniej jednak uważam, że akcja i dialogi ciągnęły się za długo, takie miałem wrażenie podczas oglądania - ten mozolny ciąg wydarzeń był dla mnie jednym z największych minusów. I występ Atomówek.. tego się nie spodziewałem, Atomówki lubię, acz ich obecność wydawała mi się 'wciśnięta na siłę'.

No, ale oczywiście, jeżeli komuś się spodobało i ''Double Rainboom'' spełniło oczekiwania widza, nie mam zastrzeżeń. Po prostu mi nie przypadło do gustu.

Chung PW
3 kwietnia 2013, 17:45
Widziałem Double Rainboow So tost MLP + atomówki, lepsze by było MLP + Samuraj jack bo była by Epicka walka RD vs Samuraj Jack. I widziałem też Snowdroop so tost jakie to fajne jest.

Agon PW
26 maja 2013, 13:47
Chung, coś dla Ciebie: Equestria Girls.

Chung PW
2 czerwca 2013, 13:35
Welcome Guys oglądałem 8 odcinków MLP Japan so The Best 8 razy pod rząd 10/10, OP 10/10, END 10/10, a piosenki po japońsku 10/10 xd. od 4 dni czekam na 9 odc MLP Japan.

Xelacient PW
5 czerwca 2013, 15:57
Powstanie takiego arta było kwestią czasu!

HubertusHubertus Szkoda tylko, że taki... dziecinny, ale czego spodziewać się po Bronies? xP

Chung PW
27 czerwca 2013, 17:37
13 odc. MLP Japan obejrzanych za każde 10/10 i EQG 7/10 <<< So the best 2 piosenki, początek, walka i koniec + PP i jej przeczucia co tam było.

AmiDaDeer PW
27 czerwca 2013, 22:39
Hubertus:
Szkoda tylko, że taki... dziecinny, ale czego spodziewać się po Bronies? xP
Just wait...

Xelacient PW
12 lipca 2013, 18:47
Dziecinny bo go robiła jedna z młodszych bronies... tudzież pegasissters.

Ale jak narzekacie to macie to:




Lunkier PW
21 lipca 2013, 19:02
Hubertus:
Szkoda tylko, że taki... dziecinny, ale czego spodziewać się po Bronies? xP
Jeżeli wolisz dzieła wykonane w bardziej profesjonalnym stylu, zalecam rzucić okiem tutaj bądź tutaj. Znajdują się tam dzieła jednych z lepszych fandomowych rysowników (przynajmniej w mojej opinii) :P

Macie jakieś konkretne oczekiwania względem czwartego sezonu? Co chcielibyście ujrzeć w nowych odcinkach?

Xelacient PW
22 lipca 2013, 16:39
Jeśli chodzi o mega-super-wypaśne-arty to temat mógłby być nimi zasypywany od samego początku. Przeglądam sporo artów, więc mogę zapodawać do wyboru do koloru. Ale ten "chaleng" polegał na zapodaniu crossovera z M&M. ;)

Irhak PW
4 września 2013, 15:05
Pozdrowienia dla wszystkich kucykolubów (muszę to tu wrzucić :D)


AmiDaDeer PW
4 września 2013, 15:55
Nie są z czwartej generacji => niech zdychają.

Kammer PW
4 września 2013, 17:27
Toż to straszne! Jak można dobrą maszynkę do mięsa zatruwać jakimiś toksycznymi, chińskimi plastikami?!

Xelacient PW
11 maja 2014, 12:39
Tak w ramach finału 4 sezonu:


Nemomon PW
12 maja 2014, 15:21
Hmm...

Wiem, iż jestem lekko monotematyczny itp. itd. &c...

Stara gra planszowa - Magia i Miecz - w wersji MLP: http://mathraven27.deviantart.com/gallery/36590542

AmiDaDeer PW
12 maja 2014, 22:55
Pamiętam czasy, kiedy tworzenie grafik fandomowych związanych z MLP było wyzwaniem. Dzisiaj wszystkie grafiki można ściągnąć z odpowiednich stron tematycznych (nawet w formacie swf!) i zrobić przeróbkę planszówki bez szczególnych zdolności artystycznych.

Serio, to nie wygląda zbyt dobrze. Kolory, layout, niepasujące do siebie grafiki... Same pomysły (cutiemarki zamiast poszukiwaczy?) też nie powalają...
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14
temat: [Archiwum] Konserwatyzm forum i nieprzyjazność moderatorów 2

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel