Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37

Kadmos PW
14 marca 2013, 19:01
Chciał bym w tym temacie byście podzielili się ze mną wiedzą o trunieju.
Od którego miejsca się dostaje nagrody itd.

Chodzi rzecz jasna o turniej codzienny.

Dark DragonDark DragonTematy z pytaniami scalone. Teraz wszelkie pytania możecie zadawać w tym temacie. Został też przeniesiony wyżej aby był lepiej widoczny.

FAQ - sprawdź, może Twoje pytanie właśnie tam się znajduje!

Kastore PW
14 marca 2013, 19:27
Najważniejsza rzecz- o jakim turnieju?

Dark Dragon PW
14 marca 2013, 19:34
Jeśli mówimy o turniejach codziennych (bo mniemam, że o takie się rozchodzi) to poziom nagród jest zmienny i zależy od ilości graczy biorących udział w danym turnieju. Dawniej nagrody pierwszego poziomu byłby zazwyczaj przy miejscach 1-5, teraz uległo to drobnemu rozszerzeniu... Za miejsce załóżmy 200/1000 dostaniemy kilka tysięcy złota.

Saberor PW
15 marca 2013, 00:37
Witam. Mam pytanie jak używa się kart typu "Wędrowny bard"? W opisie karty jest napisane, że przy wystawieniu barda na pole mogę dobrać jedną kartę z tali. Nie mam zielonego pojęcia jak to się robi. Proszę o pomoc.

Dark Dragon PW
15 marca 2013, 06:58
Przy tej karcie mowa jest o "unikalnej karcie stworzenia". Jeśli włożysz takową kartę do swojego decka to przy wyłożeniu Barda na pole bitwy będziesz automatycznie mógł przeszukać swoją bibliotekę w poszukiwaniu tej karty i dodać ją do swojej ręki. Przykład takiej karty:

Kadmos PW
15 marca 2013, 12:39
Dodam tylko, że unikalna karta ma pomarańczowy napis.

Dark Dragon PW
15 marca 2013, 13:56
Nie jest to regułą, a może być mylące. Kluczowy jest typ stworzenia - "Unikalne Stworzenie". Unikalnym stworzeniem nie będzie np. Imp, który to ma pomarańczowy napis.

Saberor PW
15 marca 2013, 17:55
Problem polega na tym, że przy wyłożeniu BARDA na pole bitwy nie mogę przeszukać biblioteki mimo, że w opisie ma on taką właściwość.

Dark Dragon PW
15 marca 2013, 18:02
A czy do talii masz włożoną kartę Unikatowego Stworzenia?

Saberor PW
16 marca 2013, 01:25
Chyba nie bardzo rozumiem. Czy mógłby ktoś od początku do końca wytłumaczyć działanie kart "Wędrowny Bard" oraz np "Heleksjański bibliotekarz" ? Bo nadal nie wiem czemu nie mogę dobrać karty po użyciu którejś z wyżej wymienionych.

Kadmos PW
16 marca 2013, 02:25
Po wystawieniu barda, dobierasz unikalną kartę, ale żeby to działało trza takową
posiadać (masz napisane w nazwie stworzenia). Po wystawieniu zaś bibliotekarza dobierasz kartę, tak jak na początku tury.

Saberor PW
17 marca 2013, 00:40
OK teraz rozumiem a mam teraz jeszcze jedno pytanie. Do poszczególnych tali które najlepiej pakiety kupować ? Np. ten za 12.5k czy lepiej za 20k dla której tali i dlaczego ?

Kadmos PW
17 marca 2013, 01:16
http://www.duel.acidcave.net/sklep.html trzeba było tylko chwile poszukać na stronie :)

Btw zgadzam się absolutnie z artykułem, jeśli nie masz bohatera to wal jak w dym w pakiet bohaterski, jak masz to jak najbardziej opłacalny jest pakiet posiłków.
Mam nadzieję że pomogłem.

Saberor PW
17 marca 2013, 01:34
Czytałem to. Mam 4 talie : Inferno, Necro, Twierdze i Przystań. Inferno jest to talia startowa najbardziej rozbudowana i najpotężniejsza. Dalej jest necro którym da się naprawde dobrze pograć ale niestety dwie następne talie są w fazie uzupełnień. Mam 4 bohaterów i nie wiem który pakiet teraz najlepiej kupować żeby uzupełniać te talie w jak najlepszy sposób.

Dark Dragon PW
17 marca 2013, 16:40
Proponowałbym inwestować w Pakiety Posiłków, aż uznasz, że mas wystarczający zasób kart z podstawki. Niezłym pomysłem może być też skuszenie się na pakiety Emilio, jeśli nie chcesz inwestować pieczęci w Pakiety Powstania Pustki.

Kadmos PW
23 marca 2013, 18:25
Wyjaśnił by mi ktoś na jakiej zasadzie działają te kupony ? co się stanie jak mi ich zabraknie ?

Dark Dragon PW
23 marca 2013, 22:38
Nie będziesz mógł brać udziału w Turniejach Szwajcarskich. 1 kupon = 1 wejściówka na Turniej.

Kadmos PW
24 marca 2013, 08:05
Nie uważacie że to trochę głupota z tymi kuponami ? Myślę że trochę za drogie są ;/

Dark Dragon PW
24 marca 2013, 11:28
Co do mojej opinii to odsyłam do odświeżonego poddziału Sklep ;).

RAJ PW
30 marca 2013, 06:33
W opisie talii na stronce podane jest, że można je dostać za kody, które są w dodatkach do MM:H6 - dokładniej w Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre i w Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea.
Tymczasem w opisach tych dodatków na necie jest tylko info i 25k golda.
Jak to wygląda na prawdę?
strona: 1 - 2 - 3 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel