Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: cmentarz, czy las?
komnata: Podziemna Tawerna
Czy jesteś za trwałą zamianą Cmentarnego Czata na Leśny?
nie (23)
 
 48%
tak (12)
 
 25%
wszystko jedno (13)
 
 27%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
22 lutego 2013, 12:56
A zobaczmy co na to Mieszkańcy.

Pojawiła się propozycja by na stałe zamienić "Cmentarny Czat" na "Leśny Czat". Cmentarz byłby ciągle możliwy do przywołania jakimś zaklęciem. Zobaczmy ile osób jest gotowych zerwać z cmentarną tradycją na rzecz czegoś trochę bardziej... "przyjaznego"?
W ramach próby dziś ustawiam Leśny Chat jako domyślny.

Ketrab PW
22 lutego 2013, 13:21
Oddałem głos promujący zieleń. Działa kojąco dla oczu zwłaszcza, kiedy wyświetlany jest na ekranie. Dodatkowo jestem za dodaniem w tle Grass Theme.

A tak na poważnie mało z niego korzystam, więc może nie powinienem brać udziału w tej sondzie, ale nie pałam ciepłem do umarlaków. No chyba, że ciepłem fireballa.

Irhak PW
22 lutego 2013, 13:21
Zważywszy na logo Groty z głownej (tak, mam na myśli całe, a nie tylko ślepia) jak i położenie lokacji, z której pochodzi ta grafika to Leśny ma większe znaczenie logiczne i "geograficzne" :P

Cytat:
Dodatkowo jestem za dodaniem w tle Grass Theme.
This is NOT likely to happen in the near future, my dear ;)

AmiDaDeer PW
22 lutego 2013, 13:34
Zwykle jestem za zmianami, ale jednak nie mogę się zgodzić na to, by sympatyczny las jednorożców był bardziej grotowy niż cmentarz. Argumentacja Irhaka jest o tyle nieprawidłowa, że w Grocie nie powinno być wtedy również miejsca na potwora morskiego w tle działu HotA, a jednak wygrał on w głosowaniu. Podobna rzecz ma się z działem H6 czy paroma innymi tego typu rzeczami.

No i najważniejsze: forum już jest zielone, ale ma elementy ciemniejsze. Czat staje się w tym środowisku monotonny i wcale się nie wyróżnia od reszty Groty.

Irhak PW
22 lutego 2013, 13:37
Co do potwora morskiego - zawsze można powiedzieć, że ten las nad morzem :P
H6? Widze jakiś zamek i chmury - pobliska góra? :P

ERGO - przy odpowiedniej argumentacji niemal wszystko da się opchnąć ;)

AmiDaDeer PW
22 lutego 2013, 13:40
...także i to, by różowy czat był na stałe. :P

Irhak PW
22 lutego 2013, 13:41
Tylko jeśli nie będą skakać te rozwydrzone małe latające fabryki kleju :P

Hayven PW
22 lutego 2013, 14:36
Leśny czat jest bardziej przyjazny, aż chce się w nim zostać na dłużej :D

Woyto PW
22 lutego 2013, 16:01
Oczywiście że cmentarz!!! To już jest jeden z "filarów" groty i nie warto go zmieniać dla jakiegoś lasu.

Belegor PW
22 lutego 2013, 17:19
Mi tam wszystko jedno, każda lokacja czatu jest lepsza od plastikowego kucykolandu. I cmentarz i las ma jakiś klimat, choć do groty bardziej pasuje jaskinia, albo świątynia ale cóż...skoro smok lubi wąchać kwiatki.

Bychu PW
22 lutego 2013, 18:42
Jak dla mnie las. Wydaje mi się być bardziej przyjazny i wbrew pozorom trzyma klimat. Choć najchętniej widziałbym kucyki :P

Alistair PW
22 lutego 2013, 20:04
Zagłosowałem na pozostawienie cmentarza. Bardziej mroczny, przez co podkreśla charakter groty. Co prawda las bezsprzecznie też potrafi być mroczny, ale nie w tej formie. Kucyków nie będę się czepiał, bo to przejaw nietolerancji :) To z kolei nie oznacza, że jestem tolerancyjny, ale co mi tam.

Matheo PW
22 lutego 2013, 20:21
Według mnie powinien zostać cmentarz. Jest bardziej klimatyczny i zabawny. Bardziej pasuje do Groty. Głupie posty wypalane kwasem, cmentarny czat... To wszystko tworzy niepowtarzalny klimat tego forum ;) Po za tym nazwa "leśny czat"...

Serd PW
22 lutego 2013, 23:03
A ja mam inną propozycję: Co powiedzielibyście na to, żeby czat na kwasowej grocie nazwać - od nazwy groty - Kwasowym Czatem?

AmiDaDeer PW
22 lutego 2013, 23:05
Nazwa to jedno, grafiki - co innego. Poza tym... Nah, monotonne trochę.

Chad PW
22 lutego 2013, 23:14
Jestem na nie, ale też ciesze sie, że nie jest to propozycja Kucykomanii...

Xelacient PW
23 lutego 2013, 00:00
Cóż... wybór był dosyć ciężki, jednak naprawdę ta zieleń jest bardziej przyjazna dla oczu niż ten granat.
Chociaż może te jednorożce zadziałały na mnie podprogowo? ;P

Eniphoenix PW
23 lutego 2013, 13:02
Hm, w sumie mnie jest to właściwie obojętne, bo wchodzę teraz na ten czat od wielkiego dzwonu... ale zagłosowałem na Cmentarz. Wolę ten mroczniejszy wygląd. Bardziej klimatyczny mi się wydaje. Las też jest dobry, ale raczej jako skórka do przywołania zaklęciem, a nie ustawiona na stałe.

Chung PW
23 lutego 2013, 14:47
Może być las to mi się kojarzy z Elfami i My Little Pony.

Hubertus PW
23 lutego 2013, 19:43
Zdecydowanie Cmentarz powinien pozostać, to nasz chlubny wyróżnik.
strona: 1 - 2
temat: cmentarz, czy las?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel