Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 106 - 107 - 108 ... 162 - 163 - 164

Chad PW
4 lutego 2013, 12:50
O bardzo dziękuję za te linki!!! Bardzo jestem wdzięczny, możliwe że mi się przydadzą w przyszłości... ale na daną chwilę nie znalazłem tego, czego szukałem, a raczej nikt nie wykonał defa tego, czego szukałem, ale trudno, samemu mogę zrobić, tylko tyle że trochę pracy by mi to oszczędziło.

PS. możliwe że w tym albo przyszłym miesiącu będzie gotowy "nowy zamek" a raczej podmianka jaką robię hehe, szczegółów nie zdradzę, powiem tylko tyle, że defy jednostek i budynków mam prawie gotowe ;)

witchking PW
4 lutego 2013, 13:50
Jak powiesz czego szukasz to mogę zerknąć do moich zbiorów może akurat się znajdzie.

Zamiast podmianki możesz stworzyć nowy zamek do VCMI bo tam obecnie pojawiła się możliwość dodawania zamków.

Chad PW
4 lutego 2013, 20:46
@Witchking hah akurat wiem o tym VCMI ale nie wypróbowywałem i szczerze nie podoba mi się to zbytnio, nie chcę wchodzić w szczegóły... jakby to było coś bardziej spójnego z WoGiem to może, ale nie wiem... do tego nie wiem jak to VCMI działa i szczerze to ledwo rozgryzłem jak podmienić jednostki, budynki, menu itd. itp. ale jak dać nowe - szczerze nie wiem... no i jestem wielkim zwolennikiem WoGa z Nowymi Ulepszeniami oraz Four Upgrades i to pod to robię właśnie...

A co do defów czego potrzebuję:
1. Różnego rodzaju zombie co by na 1 poziom mogły być oraz zombie co by się "czołgało" na 2 poziom, oczywiście oba z ulepszeniami...
2. Psychopata z toporem - strzelający, na poziom 3 około, oczywiście nieulepszony oraz ulepszony
3. Może jeżeli ktoś wcześniej nad tym pracował, a w co wątpię - defy jednostek co by były właściwie z serii gry Resident evil czyli huntery i lickery, ewentualnie Tyrant...

Wątpię by ktokolwiek miał tego czego szukałem, myślałem że może zombie znajdę ale znalazłem tylko te z Forge oraz słabe pod względem jakościowym ghoulo-podobne coś.

A co do samego projektu... cóż, w skrócie powiem, że próbuję podmienić zamek Stronghold na "refort" który w skrócie jest zainspirowany serią gier Resident Evil... sporą część prac mam ukończoną, zostały defy jednostek i budynków do zrobienia (i to chyba w sumie najważniejsze i najbardziej pracochłonne), na dzień dzisiejszy jedyne jednostki, które mam całkowicie dokończone to jednostka 1 poziomu wraz z ulepszeniem oraz 2gim ulepszeniem... screeny:
http://i45.tinypic.com/3461amd.jpg
http://i49.tinypic.com/64owfs.jpg
http://i48.tinypic.com/2h3a8ib.jpg
http://benioxoxox.deviantart.com/gallery/#/d5t586j

EDIT: A jeżeli ktoś jest zainteresowany w pomocy, akurat przydałby mi się ktoś do poprawiania klatek moich animacji, a konkretniej to cyjanowe, niebieskawe tło, przy animacjach mi się psuje to tło więc muszę w każdej klatce potem to w Paincie poprawiać i jakby ktoś był chętny do murzyńskiej roboty tylko po to by być w creditsach to piszta mi tutaj od razu albo na maila: benioxoxox@hotmail.com :P

Agon PW
10 lutego 2013, 01:07
Jak idą prace nad trollem w cytadeli, bo chciałbym sobie ściągnąć taki mod. Te jałówki - gorgony już mnie nudzą.

witchking PW
14 lutego 2013, 12:17
Przyznam, że mam sporo roboty i przez to nie miałem czasu się zająć animacją. Może za jakiś czas do niej wrócę.

A tak w wolnej chwili zrobiłem tancerza mieczy:


Jednostka jest przekolorowanka mrocznego elfa Maestro

BanBreaker PW
14 lutego 2013, 12:46
Spoko jednostka =D

...A jak ja robiłem przekolorowanki to wszyscy się śmiali :P
Że to era 3D mówili :P
Żeby robienie jednostek to takiemu Witchkingowi zostawić mówili :P

AmiDaDeer PW
14 lutego 2013, 13:16
A animacja tego tancerza jest? :P

witchking PW
14 lutego 2013, 13:20
Nie ma:D

Jest tylko mrocznego

Kuririn PW
21 lutego 2013, 18:24
Witam :) to znowu ja z tym nieszczęsnym megasmokiem :P

http://www.pl.image-share.com/upload/182/214.gif

Jak się nie mylę, to jest mój najlepszy "rip" z czwóreczki :)

Chciałbym go zrobić od nowa w blenderze, lecz nie za bardzo wiem co do czego :/
Mógłby ktoś mi pomoc w tej kwestii?
PS. Opinie "każde" mile widziane...

Edit: def można pobrać na http://www.wogjednostki.dbv.pl

HobbitHobbitPozwoliłem sobie poprawić twój link tak, by faktycznie działał.

Aha - RIP znaczy tyle co Rest In Peace - Spoczywaj w Spokoju. :P

Acid Dragon PW
21 lutego 2013, 18:32
Nie jesteś zbyt precyzyjny... Masz z czymś konkretnie problem, czy nie wiesz jak zacząć obsługę blendera?

W tym drugim przypadku zapraszam tu: Polski Kurs Blendera

Kuririn PW
21 lutego 2013, 18:38
Miałem długa przerwę(ok 2 lata), gdzieś miałem na dysku to "coś" to co mi zaczęło wychodzić w blenderku, ten "megasmok", ale gdzieś mi wcięło bądź usunąłem. Teraz nie wiem jak zacząć, chce się nauczyć bo jestem zielony jak ten smok ;p

Acid Dragon PW
21 lutego 2013, 18:55
W takim razie Polski Kurs Blendera jest naprawdę dobrym punktem zaczepienia.
Przykładowo, tutaj jest filmik na temat jak pracować w trybie edycji. Dzięki operacji "extrude" na upartego można z kostki zbudować całego smoka ;).

Kuririn PW
21 lutego 2013, 18:57
Dziękóweczka Acid :)

Drwal PW
18 marca 2013, 16:05
Pisałem już do Zbigniewa, ale nie odpisuje. Ma ktoś może na swoim dysku *.def jednostki:


Jeśli tak proszę o udostępnienie, gdyż jest mi on pilnie potrzebny.

zbigniew PW
20 marca 2013, 19:02
Sam kiedyś prosiłem o tą jednostkę bo mi przepadła podczas przeprowadzki ze starego kompa na nowy. Ostał mi się na szczęście blend z animacją i całą postacią. Tak więc jak ktoś chce to blenda mogę wysłać i niech sobie wyrenderuje.

Jednostka ta jest jednak w jakimś rosyjskim modzie do ERY. Nie pamiętam dokładnie tytułu ale to jest ten duży mod który dodaje całą masę jednostek z różnych modów i projektów.

Shin0bi PW
20 marca 2013, 19:13
Legend of red dragon?

zbigniew PW
20 marca 2013, 20:46
Prawdopodobnie tak

witchking PW
20 marca 2013, 21:37
Jeśli oferujesz udosępnienie modelu to z przyjemnością na niego zerkne. Mój mail teon88@o2.pl

Kuririn PW
20 marca 2013, 21:50
Wiosenne porządki na dysku:P " śmieci bądź kto uważna coś przydatnego, nie dbam o to!

A więc. Heros z h4 WoW Baron Von Tarkin

Wampir
z h4 eh :P

no i
Wizard

Edit:
Edit2:

Coś jeszcze ... defy autorstwa Salamandra i Maestro, zmieniłem tylko kolor

Blue Dragon


dragonWraith

Nazwy zaczerpnąłem z leksykonu smoków.

Defy na dniach miejmy nadzieje będą udostępnione ;P bo na serwer 4 dniowy nie ma sensu wrzucać :/ jak cos to wyśle na @. Jak bardzo by ktoś chciał, w co wątpię ;p




AmiDaDeer PW
21 marca 2013, 00:05
Jeśli mnie pamięć nie myli, to Dragon Wraith nie jest Salamandra, tylko Maestro.
strona: 1 - 2 - 3 ... 106 - 107 - 108 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel