Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Wasz ulubiony bohater z Heroes V i VI (czyli nowe Uniwersum)
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2

Alamar PW
6 lutego 2013, 22:29
Akurat jeśli chodzi o matriarchat, to chyba ważna jest matka, a nie ojciec? :P

Po drugie, oboje Eruina i Raelag są dziećmi Tuidhany, ale o ich ojcach nic nie wiemy, podobnie jak o tym, które z dzieci w jakiej kolejności się urodziło. Tron zawsze przypadał pierworodnemu i być może Eruina jest dużo młodsza od pozostałej trójki braci oraz ile ma lat w H6.
"a true daughter" może oznaczać tylko tyle, iż faktycznie jest córką Tuidhany z krwi i kości, a nie adoptowaną, po kądzieli, oszustką, itd.

Po trzecie, faktem jest, że za czasów H5 historia świata była w powijakach (brak detali podawanych obecnie) i były "problemy z komunikacją" miedzy Ubisoftem a Nivalem, ale... historia opowiedziana w H6 też okazuje się obecnie mało wiarygodna i wciąż zmieniana, więc to raczej Ubisoft nie może się zdecydować, czego się trzymać.

Przy okazji, Jeff Spock (autor Ashanu) odszedł z zespołu Ubisoftu (oficjalnie wciąż w jakimś stopniu współpracuje - przynajmniej tak w jakimś z wywiadów wspomniano), więc i jego niektóre pomysły mogły po prostu zostać skasowane i napisane od nowa.

I nie, też mi się nie podoba zmienianie raz już podawanych faktów i dorabianie ideologii do nowych faktów.

Belegor PW
7 lutego 2013, 00:08
I tak i nie. Wracając do matriarchatu to nieważne która z kolei urodziła się Eruina. Jeśli była jej pierwszą bądź jedyna córkę, to w myśl ich zasad to ona powinna rządzić mrocznymi elfami, a nie zostać odesłana daleko na jakieś wyspy, opanowane jeszcze przez ludzi Rutgera. Chyba że mamy do czynienia ze spiskiem. Co do fabuły, to faktycznie te zawiłości mogły wszystko popsuć, np: rakszasy- w H5 były stworzeniami z innego wymiaru, według kompedium są jednymi z nielicznych zwierzoludzi, którzy pozostali wierni arcymagom. Wracając do bohaterów, ciekaw jestem czemu zmienili całą biografię Raelaga- z przybłędy, stał się nie dość, że synem Thuidany, to jeszcze i pierworodnym. Według trailera jest młody, ale to bez znaczenia, gdyż nie mamy pojęcia co to wg. elfów ma znaczyć. W kompedium nie ma o tym informacji. Cóż... newsy o bohaterach lochu powinny wszystko rozjaśnić, oczywiście jeśli uznali matriarchat i istnienie Eruiny.

Alamar PW
7 lutego 2013, 00:24
A w którym miejscu masz wspomniane, że był pierworodnym?

Belegor PW
7 lutego 2013, 12:16
Nigdzie, ale łatwo to przewidzieć, ze strony Ubi. Tak gloryfikują Raelaga, że z pewnością dali mu wszystko co najlepsze, zwłaszcza że przewodzi klanem, to on ma być głównym bohaterem.

orodreth PW
8 lutego 2013, 00:59
Gloryfikują Raelaga bo robi zadymę, a Eruina pewnie dojdzie do władzy po tym jak Raelag sobie odpuści i będzie spokój.
Ja tam jestem ciekaw co poprzestawiają w historii Belketha i Sandro. Może jestem ciekaw ?
strona: 1 - 2
temat: Wasz ulubiony bohater z Heroes V i VI (czyli nowe Uniwersum)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel