Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Osiągnięcia - sposoby na zdobycie
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3

superzgred PW
26 września 2012, 09:02
AlamarAlamarProsiłbym o podawanie nie tylko nazwy osiągnięcia, ale i czego dotyczy. Trudno po latach pamiętać z samej nazwy, czego ono wymagało.



Witam. Mam problem ze zdobyciem 3 osiągnięć:
- Ratunek godny cezara (zabij czerwia otchłani, w momencie kiedy ten trawi twoją jednostkę)
- Niech gniją na wieki (wygraj walkę bez żadnych punktów nekromancji)
- Siewca śmierci I-IV (zabij w jednej turze kolejno 4,5,6,7 jednostek)


Przy tym pierwszym Czerw nie chce zjeśc mojej jednostki. Mogę z nim walczyć, ale on i tak tylko rzuca spellami.

Niech gniją na wieki - nie mam pojęcia jak to zrobić, bo za każdą śmierć przeciwnika dostaję punkty, więc pod koniec walki, zabijając ostatnią jednostkę dostaję punkty.

Siewca śmierci - nie wiem czy chodzi o turę walki, czy o turę jednostki, chociaż udało mi się jedną jednostką zabić na raz 4 oddziały przeciwnika lecz achi nie było.

Alamar PW
26 września 2012, 09:50
Cytat:
- Ratunek godny cezara (zabij czerwia otchłani, w momencie kiedy ten trawi twoją jednostkę)
Czerw połyka ofiarę (tylko małą jednostkę), gdy ilość jego punktów życia spadnie poniżej pewnej wartości (chyba 35%). Trzeba zmusić gada, by dużo się przemieszczał (każdy atak na niego = jego ucieczka), jednocześnie zadając niezbyt dużo obrażeń (by go nie zabić), ale z drugiej strony trzeba posiadać oddziały wystarczająco silne, by dobić go w 1-2 turach, jak połknie jednostkę.
Ogólnie jest z nim trochę kombinacji.

Cytat:
- Niech gniją na wieki (wygraj walkę bez żadnych punktów nekromancji)
Pierwsza misja Nekropolii idealnie się do tego nadaje. Nekromanta zyskuje wtedy mało punktów podczas ataków i wystarczy przed zabiciem ostatniej jednostki użyć tej zdolności.

Cytat:
- Siewca śmierci I-IV (zabij w jednej turze kolejno 4,5,6,7 jednostek)
Chodzi o turę bitwy. Teoretycznie powinno to zadziałać bez problemów u Michała i jego straży przybocznej.

superzgred PW
26 września 2012, 11:11
Zabiłem Uriela zdobywając osiągnięcie, a tam trzeba zabić 5 jednostek w jednej turze aby go zdobyć. Nie zaliczyło siewcy śmierci. Wczoraj w ostatniej misji Sanktuarium zabiłem 4 jednostki wroga jednym atakiem mojej (skok kappy) i nie było achi. Może od patcha 1.5 jest to zbugowane?

Acid Dragon PW
26 września 2012, 12:00
Wydaje mi się, że nie rozumiesz polecenia ;)

Cytat:
zabij w jednej turze kolejno 4,5,6,7 jednostek

w TEJ SAMEJ TURZE należy zabić KOLEJNO:
4 jednostki,
5 jednostek,
6 jednostek,
i 7 jednostek.

"Kolejno" oznacza, że musisz zrobić wszystkie rzeczy wymienione, wszystkie w jednej turze i wszystkie w dokładnie tej kolejności.

Alamar PW
26 września 2012, 13:21
Wystarczy zabić 7 jednostek w jednej turze bitwy, by otrzymać wszystkie cztery osiągnięcia.

superzgred PW
26 września 2012, 14:55
Acid, Siewca śmierci I-IV tzn, że na na I należy zabić 4 jednostki, na II 5 itd.
Zabijam nieraz po 7 jednostek wroga w jednej turze (on często nawet nie zdąży zacząć swojej), a mimo to nie zalicza mi osiągnięcia. Podobnie mam jeszcze z achi za kontrataki. Raz specjalnie wysłałem 650 Świętych kirinów, tylko po to aby obrywały i kontratakowały. Zabiłem 5 jednostek za pomocą kontrataków i nic. Osiągnięcia też nie było.

Alamar PW
26 września 2012, 15:57
Te osiągnięcia kiedyś były zabugowane... i chyba ponownie są.

superzgred PW
26 września 2012, 22:54
Mam jeszcze pytanie jak zdobyć osiągnięcia Niewiara i Skrucha (zmiana z podstawowej drogi łez na zaawansowaną drogi krwi i na odwrót). W kampanii Sanktuarium osiągnąłem podstawową drogę krwi, awansowałem na nią, a potem zdobyłem 1000 punktów drogi łez, ale już awansować nie mogłem. Pytanie czy nie mogę awansować w ogóle żeby mieć to osiągnięcie ?

Alamar PW
26 września 2012, 22:59
Te osiągnięcia są dostępne na zwykłych mapach. W kampaniach nie możesz zmienić ścieżki reputacji.

zik PW
7 października 2012, 21:41
Witam wszystkich fanów Heroes VI.
Mam małe pytanie dotyczące osiągnięcia:, ,Bez Jaj, Bez Zwycięstwa" - jak wykonać to osiągnięcie i gdzie tkwi haczyk przy atakowaniu herosa? Co trzeba zrobić by wykonać to zadanie ? Nadmieniam, że wszystkie pozostałe osiągnięcia mam już na rozkładzie - to jest ostatnie !


Alamar PW
8 października 2012, 11:16
Musisz pozwolić uleczyć Smoczego Upiora do pełni zdrowia, a następnie go zabić. Haczyk tkwi w tym, że za każde odzyskane 6000 punktów zdrowia, jego atak zwiększa się o 25 i te premie się kumulują.
Potrzeba więc kilka czarów, by w ogóle myśleć o walce z tym potworem. Osłabienie oraz Masowa Regeneracja są obowiązkowe. Korozja z Magii Pierwotnej też się przyda, podobnie jak Przyzwanie Żywiołaków Ciemności (jako, że atakuje bez kontrataków). Strzały Burzy z Magii Powietrza również, zwłaszcza dla szkieletów.
Można zapomnieć o wszelkich czarach zadających obrażenia czy rozpraszających efekty - te pierwsze są stratą czasu, gdy trzeba zadbać o armię, a te drugie po prostu nie działają.
W pierwszej rundzie czekasz jednostkami, aż lisze uleczą smoka, a potem je wykańczasz, oddział po oddziale. Zajmie to dwie rundy i tyle lisze potrzebują, by w pełni uleczyć smoka.
Wampir i Żywiolak Ciemności służą za przynętę i powinny stać koło smoka. W przypadku wampira nie warto atakować, bo jak smok odda, to nie będzie co zbierać.
Atakujesz jedynie strzelcami, ale trzeba uważać, gdyż Smoczy Upiór może je przekląć, a wtedy zamiast zadawać obrażenia, leczą smoka. W takim przypadku nie atakujesz wroga.
Walka sprowadza się potem już tylko do strzelania, wskrzeszania wampirów i pilnowania, by osłabienie oraz regeneracja były non stop aktywne.

kolargol PW
9 stycznia 2013, 20:30
Ja mam takie pytanie jak zdobyć osiągnięcie "Pogromca smoków" ? Pokonałem ostatniego bossa z drogi krwi, zwał się on Ptak Gromu, ale zakładam pomyłkę tłumaczy. Zrobiłem drugie osiągnięcie przy nim " Poza zasięgiem strzału", ale osiągnięcia o pokonaniu smoka nie udało mi się odblokować, również w zakładce rodu jest błędny opis tego bossa, cały czas w nim mowa o Ptaku Gromu. Da się jakoś to naprawić ?

Alamar PW
9 stycznia 2013, 20:32
Pogromca Smoków - jeśli tego nie naprawiono, to nadal chodzi o Smoczego Węża z kampanii Sandora. Tak, zabicie ducha wody o wyglądzie węgorza morskiego liczy się jako zabicie smoka.

Opis Córy Malassy jest błędny w polskiej wersji od czasu łatki 1.5 - ktoś wstawił tam opis Ptaka gromu i jak widać, dotąd nie zostało to poprawione.

DANSE MACABRE PW
3 lutego 2013, 21:20
nie mogę go pokonać trudne to dasz mi inną wskazówkę.Próbowałem ale!!nie mam szczęścia bo wampirem jednego licza nie mogę zabić i w jednej turze zabije tylko 3 liczów.Jak dla mnie to za mało jest tej armii.co mam zrobić daj radę!!

Alamar PW
4 lutego 2013, 14:18
W pierwszej turze zabijasz lisze, oddział po oddziale. Jeśli wampir nie zabije oddziału, to wykańczasz ten oddział kolejnym. Tylko nie marnuj na to pajęczyc, gdyż one potrafią od razu zabić cały oddział.
Jak już wybijesz lisze, to wystarczy strzelać w smoka i koniecznie uważać, gdy rzuca on przekleństwa na Twoje jednostki. Jeśli dana jednostka jest przeklęta (ma poświatę), to nią smoka nie atakujesz, tylko czekasz, aż klątwa minie (2 tury lub póki smok nie zionie w jednostkę).
Pamiętaj by czary Osłabienie i Masowa Regeneracja cały czas były aktywne, dzięki temu armia nie będzie ponosić wielkich strat i z czasem zabije smoka.

DANSE MACABRE PW
4 lutego 2013, 21:08
ok dzięki :)

DANSE MACABRE PW
5 lutego 2013, 21:59
posłuchaj nie mogę go zabić robię to co ty mówisz ale nie gnije także niewiem o co tam chodzi zabijam liczów ale smok ma powyżej 70,80 procent życia. A później to mi tak kosi armię i cały czas gram to mnie zabije.Bo chodzi mi jak bić smoka żeby miał trochę mniej życia tak 50,40 procent życia i o to mi chodzi:(???

Alamar PW
5 lutego 2013, 23:17
Grr... for the last time:

Filmik z walki

A na przyszłość zadawaj pytania w odpowiednim temacie, a nie w pierwszym temacie na liście.

superzgred PW
1 maja 2013, 15:23
Ktoś wie jak sprawić, żeby zabić Michała zostawiając przy życiu jego sługi?.

Alamar PW
1 maja 2013, 15:24
Skamienienie + Żywiołak Ziemi (ponieważ posiada ów czar)

Szczegóły w tym temacie na forum Ubisoftu.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Osiągnięcia - sposoby na zdobycie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel