Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 95 - 96 - 97

tsunade PW
3 stycznia 2013, 16:24
ciężko dupe ruszyć? i założyć nowy dział z takowymi błędami... gdyby napływały błędy ich dzieła do twórców HOTA to by szybciej się rozwijała... a nie raz na rok wychodzą jakieś szczegóły... ale dla hobbita to za ciężko poświęcić 5 minut na nowy dział, ale co tam niech sami wyszukują błędów które trwają miesiącami... z naszą pomocą byłoby lepiej,efektywniej i przede wszystkim szybciej, a co za tym idzie może kolejny nowy zamek i kampanie itp.

Fandor PW
3 stycznia 2013, 16:44
Obowiązkiem Hobbita nie jest ruszanie dupy :P w naszym interesie. Jak masz jakiś błąd to zgłoś, a jeżeli jesteś taki mądry to sam się tym zajmij. Hobbit nawet jak się od Hota Crew coś dowiaduje nie musi nam mówić a jednak zawsze stara sie załatwić informacje i inne a zajmuje się też innymi rzeczami.
Swoją drogą tak się przypatruje i widzę - czytam że błędów się pojawiło bardzo dużo jednak u poszczególnych osób tylko jeden lub dwa, a u niektórych żaden więc może jest w tym wina wersji gry, bądź instalowanych na nią jeszcze modów jak ktoś posiada, ale to tylko moje przypuszczenie.

avatar PW
3 stycznia 2013, 17:28
Wygląda na to, że bardzo ciężko jest ruszyć dupę i wysłać na podany mail opis błędu do samych twórców Hoty.

Wiwern PW
3 stycznia 2013, 21:42
Czepianie się osoby, która wygrzebuje najbardziej ukryte smaczki (z rosyjskich for!) dotyczące pracy nad dodatkiem i zrobiła unikatowy, jedyny dział o jego zawartości to żart. Mnie to bawi, ale Hobbita już raczej nie musi. Dlatego ruszyć dupę sugerowałbym na chwilę komuś innemu, co by ta osoba lekko ochłonęła od nadmiaru emocji.

Z lekką złośliwością
Wiwern :P

bolinio3 PW
3 stycznia 2013, 21:56
Ja mam zainstalowany na złotej edycji od extra klasyki oryginału i wszystko lux działa, nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie kolejna wersja i edytor map bo mapki by porobił:D

AmiDaDeer PW
3 stycznia 2013, 22:28
Jakiś czas temu wyszedł bugfix do najnowszej wersji Hoty pod postacią nowej instalki. Można ją pobrać z tego samego adresu co wcześniej, czyli stąd.

Serd PW
4 stycznia 2013, 23:31
UWAGA OSTRZEŻENIE! UWAGA OSTRZEŻENIE!

Mój antywirus (AVG ANTI-VIRUS 2013 FREE) wykrył właśnie wirusa w HOCIE! Wykrył w pliku Objtxteditor.exe,znajdującym sie w katalogu ...\HOTA\DATA wirusa WIN32/HEUR, którego sklasyfikował na wysokim poziomie zagrożenia! Sprawdźcie Hotę swoimi antywirami, czy i Wy też czegoś przez tą Hotę nie złapaliście! Dodam tylko że mam u siebie zainstalowaną Hotę z najnowszym bugfixem.

AmiDaDeer PW
5 stycznia 2013, 00:38
A to ciekawe... Również mam najnowszą Hotę z bugfiksem i nie dość, że AVG nic mi nie łapie, to jeszcze wśród plików z grą nie ma żadnego Objtxteditor.exe (na dodatek nie ma żadnego folderu HOTA/DATA :P). Musiałeś to ściągnąć skądś indziej.

Serd PW
5 stycznia 2013, 00:43
Cóź, Hobbit. Ściągałem Hotę oraz Bugfixa z adresów które Ty sam polacałeś. A katalog ...Hota\Data to po prostu katalog DATA w katalogu z Hotą.

AmiDaDeer PW
5 stycznia 2013, 00:48
Nie wiem po co tworzyłeś oddzielny folder na Hotę, skoro działa ona normalnie na H3, nie nadpisując żadnych plików... W każdym razie mogę Cię zapewnić, że po wielokrotnej instalacji pliku ze Skarbca oraz paru innych źródeł nigdy nie natrafiłem ani na wirusa, ani na plik przez Ciebie wskazany.

Wniosek jest prosty: twój antywirus nie wrzeszczy na Hotę, ale na coś z zewnątrz, co do folderu z Hotą trafiło.

Serd PW
5 stycznia 2013, 01:09
Jeśli chodzi to po co mi ten osobny katalog na Hotę to wyjaśniam: po prostu mam u siebie aż pięć różnych wersji H3 a manowicie: H3 Złota Edycja, H3VCMI, H3WOG*, H3Grove* ^, H3Hota. Jeśli zas chodzi o wirusa i plik w którym się on u mnie znajdował to napisałem po prostu to, co wyświetlił mi w raporcie mój antywir.

*- tak na wypadek gdybym chciał zagrać w Woga raz Gajem a raz Cytadelą
^- H3Grove to nazwa katalogu w którym mam u siebie Woga z Gajem którą mu dałem dla odróżnienia od katalogu z "oryginalnym" wogiem. Wyjaśniam Ci to Hobbit, gdyż nie chcę abyś pomyślał, że jakimś cudem udało mi się coś Wam (czyli NGT) coś gwizdnąć, bo, broń Boże tak nie jest.

A przy okazji, Hobbit, to jaką masz wersję AVG? Na pewno tę najnowszą, tę 2013?

AmiDaDeer PW
5 stycznia 2013, 01:51
H3Hota jak najbardziej może być zainstalowane na Złotej Edycji bez problemu. Tak, mam AVG 2013. Zresztą to nie jest problemem - problemem bowiem jest to, że wyłapuje Ci plik, którego w ogóle nie ma w instalce Hoty.

Serd PW
5 stycznia 2013, 13:36
Nie, Hobbit nie masz w tym ostatnim stwierdzeniu racji:




AmiDaDeer PW
5 stycznia 2013, 13:48
To jeszcze raz, łopatologicznie: u mnie tego pliku NIE MA. Specjalnie dla Ciebie zainstalowałem Hotę na czystym HoMM z różnych źródeł - z bugfiksem i bez - i nigdzie nie instalował się plik wskazany przez twojego antywirusa. Mam AVG 2013 i nic nie wykryło w tamtych folderach. Nigdzie na innych forach nie ma mowy o takim pliku w kontekście Hoty.

A więc ten plik NIE POCHODZI Z HOTY. Musiałeś go zdobyć/złapać z innych źródeł, przed lub po instalacji. Sama HotA jest czysta.

Serd PW
6 stycznia 2013, 00:34
No dobrze już, niech będzie. A jeszcze jedno: jak to poprawnie zainstalować? Instalować wszystkie wersje moda na siebie w kolejności 1.0>1.1>1.2 czy wystarczy samo 1.2 na goły SOD? Bo Ja zrobiłem to pierwsze i zakażdym razem gdy próbuję odpalić Hotę wyskakuje mi komunikat że w którymś LOD-dzie brakuje pliku campbttn.txt.

AmiDaDeer PW
6 stycznia 2013, 02:15
Wystarczy zainstalować 1.2 na goły SoD. A najlepiej przed tym reinstaluj H3, bo mam wrażenie, że twoje foldery z grą są nieco zaśmiecone...

Wiwern PW
9 stycznia 2013, 21:14
Jeszcze krótko powracając do nowej odsłony dodatku...

Najfajniejszym dodanym elementem są obiekty związane z surowcami (które Hobbit przetłumaczył jako składowiska). Prezentują się naprawdę ślicznie, są ciekawym pomysłem i bardzo wzbogacają ekonomię gry. Dodatkowo obiekty te pojawiają się także na mapach losowych. Nic tylko grać!

Ullialnor PW
10 stycznia 2013, 22:28
Mam jednak wrażenie, że owe budynki generują zbyt dużo surowców. Ponadto nie zauważyłam, aby komputer z nich korzystał.

Dark Dragon PW
10 stycznia 2013, 23:40
Ten od złota, jak na mój gust, wręcz przeciwnie - za mało :P.

AmiDaDeer PW
11 stycznia 2013, 00:34
Komputer z nich korzysta - ale wtedy, gdy nie ma w pobliżu kopalni.
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel