Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Kącik awanturników
komnata: Podziemna Tawerna

Rabican PW
12 października 2012, 19:27
Oto miejsce, w którym awanturnicy spotykają się, by organizować wyprawy w poszukiwaniu skarbów, planować wojenne kampanie oraz – nomen omen – awanturować się i wyzywać na pojedynki na miecze, topory, sztylety lub zaklęcia. Każdy poszukiwacz przygód lub kapitan najemników, któremu potrzeba twardych, zaprawionych w bojach ludzi może tutaj przybyć i ogłosić, kto i do czego jest mu potrzebny, obiecując zgromadzonym niespokojnym duchom złoto, chwałę i kobiety (albo mężczyzn, jeśli ktoś woli) w zamian za przyłączenie się do jego sprawy.

Krótko mówiąc: temat utworzony na wzór analogicznego w Baszcie Czempionów. Można się tutaj umawiać na wspólne gry – komputerowe i nie tylko (np. RPG, bitewniaki, karcianki) – oraz podawać nicki w platformach takich jak Steam czy Battle.net, licząc na znalezienie partnera do zabawy.


MitabrinMitabrinDodatkowo dołączam link do tematu o grotowej grupie na steamie.

TopFunny525 PW
13 października 2012, 10:32
Well, oto kilka moich nicków których używam...

Mark34000 - Battle.net
CrazzieGamerPL - Games for Windows + Xbox360
TopFunny525 - Duel of Champions + Ewentualnie Heroes VI, P
mark2040 - Heroes VI + ewentualnie Duel of Champions
EDIT : IMarkPL - Steam - Edited by TopFunny525

To chyba wszystko, jak coś to posta będę uzupełniał, Pozdrawiam :).

EDIT : Agon, nie prowokuj mnie, nie wiem, co mają znaczyć te twoje "cienkie" riposty, jednak nie dam się w to wrobić (nie tym razem honey :>)...

AmiDaDeer PW
5 stycznia 2013, 12:08
Czy ktoś wie, jak grać przez sieć w pierwszego Starcrafta?

Najnowsze Hamachi nic nie daje, nawet po wyłączeniu wszelkich zapor i zastosowaniu ForceBindIP nie łapie mi ani sieci LAN, ani modemu, ani bezpośredniego połączenia. Battlenet nie chce mi łączyć (czemu się nie dziwię), takoż starsze wersje Hamachi (przy 1.0.2.0-1.0.3.0 wyskakuje błąd 5 7 7 - widocznie już nie wspierają starszych wersji -.-).

Czy istnieją jakieś inne sposoby na grę przez internet? Byłbym niezmiernie wdzięczny za działające rozwiązanie.

Mosqua PW
5 stycznia 2013, 12:25
Osobiście polecam program GameRanger. Jest wprawdzie on jeszcze w wersji beta i czasem sprawia problemy, ale obsługuje wiele gier. W tym i pierwszego Starcrafta.

swiru444 PW
5 stycznia 2013, 15:09
swiru44 w LoL-u.

Myślałem że stworzyliście temat służący do wyzywania się wzajemnie, używając różnych niekulturalnych słów... A szkoda :D.
temat: Kącik awanturników

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel