Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 95 - 96 - 97

AmiDaDeer PW
12 grudnia 2012, 18:09
Wybacz, nie na wszystkie pytania musimy znać odpowiedź.

Jak się zorientuję, to dam znać.

Gravius PW
12 grudnia 2012, 18:26
"nie wiem" też jest dla mnie pewną odpowiedzią - przynajmniej wiem, że moje pytanie nie zaginęło w gąszczu postów :P

HobbitHobbitGdyby wszyscy mieli odpowiedzieć na twoje pytanie "Nie wiem", to skończyłoby się to prawdziwym armagedonem. ;P

voncur PW
13 grudnia 2012, 20:18
Na szczęscie zaraz po tym cień śmierci :)

bolinio3 PW
14 grudnia 2012, 09:25
a co z miastem BASTION ?
http://heroes3towns.com/?town=bastion&page=buildings

zostanie kiedyś w ogóle wydany?

HobbitHobbit1.Na tym forum stosujemy komendy. Są bardzo przydatne, szczególnie gdy linki są długie.
2.Nie zmuszamy innych użytkowników do korzystania z translatora jeśli nie chcą - dajemy więc linki bezpośrednio do stron, nie zaś do Google Tłumacza.
3.Dla lepszej czytelności posta nie piszemy wszystkiego tuż po sobie.

Mosqua PW
14 grudnia 2012, 11:58
Projekt Bastionu podlegał pod WoG a nie Hotę. WoG upadł a ekipa od tego miasta nie dawała od tego czasu żadnych (znanych mi) oznak życia. Na ich forum jest napisane, że projekt zamrożony. Zatem nie ma co oczekiwać w najbliższym roku.

voncur PW
15 grudnia 2012, 00:31
ja jednak bym zrobił jakąś zrzute aby VCMI szybciej powstawało*szkoda że nie można dać czegoś w stylu Kick'a)
Wtedy ruszy wszystko z kopyta xD

Fandor PW
16 grudnia 2012, 11:00
To już coś wiadomo o premierze następnej wersji bądz które z planów zostaną w niej zawarte?

AmiDaDeer PW
16 grudnia 2012, 12:34
Jeśli coś by się pojawiło, to byśmy coś napisali niezależnie od twojego pytania. :P

Dlatego też następne posty tego typu i nie dodające nic do dyskusji będą usuwane aż do odwołania.

EDIT: Wystarczy przejrzeć ostatnie posty. Takie pytania są bezcelowe.

Fandor PW
16 grudnia 2012, 12:36
Przepraszam sprawa się więcej nie powtórzy, chodzi tylko o to że większość osób śledzi jakieś tam forum a mnie nieznajomość języków i ostatnie kary trochę w tym ograniczają.

galo11 PW
29 grudnia 2012, 20:07
W Komnatach, w historii dodatku jest informacja:
Cytat:
Pojawiły się plotki ze strony byłych członków zespołu oraz testerów, iż na gwiazdkę pojawi się zarówno rosyjska, jak i przetłumaczona nowa wersja projektu.
Niestety chyba można to uaktualnić. Swoją drogą chyba niezbyt wiarygodne były to plotki zważywszy na to, że większość Rosjan jest prawosławna i katolickie Boże Narodzenie nie jest raczej przez nich hucznie obchodzone i nie będą robić nam prezentów w postaci nowej wersji :)

Fandor PW
29 grudnia 2012, 20:22
Może chodziło o prawosławne Boże Narodzenie? Ono jest chyba w styczniu jeżeli nic nie pomyliłem.

AmiDaDeer PW
29 grudnia 2012, 22:50
galo11:
Niestety chyba można to uaktualnić.
Plotki to plotki, nic więcej. Nie widzę powodu, dla którego tekst jest nieaktualny. :P
Anyway - nowości wreszcie są. Zwrócę uwagę na szczegóły na screenach - nowe obiekty wodne i dekoracyjne, coś co (poprawcie mnie jeśli się mylę) wygląda na negatywny efekt szczęścia, nowe tło dla menu wyboru scenariusza, nowa ikonka map HotA (a więc i nowy format map) oraz nowe warunki zwycięstwa (upływ czasu).

Nerevar PW
29 grudnia 2012, 23:33
Cytat:
i przegranej (utrata zamku/bohatera).
A to nie jest standardowa utrata wszystkich zamków i bohaterów?

Dru PW
30 grudnia 2012, 00:24
Cytat:
Plotki to plotki, nic więcej. Nie widzę powodu, dla którego tekst jest nieaktualny. :P

Powód jest taki, że wprowadzasz ludzi w błąd, przez pisanie niesprawdzonych informacji w dziale. To nie jest forum gdzie możesz sobie gdybać i pisać o plotkach, to jest jedyny serwis w internecie na temat tego moda, który ma być wiarygodny jako integralna część Groty. A potem rodzą się na forum takie pytania jak "czemu nie ma jeszcze hoty? przecież miała wyjść na gwiazdkę!".

To samo robisz pisząc najnowszego newsa o rzekomej wersji polskiej. W tym momencie zwykły użytkownik zadaje sobie pytanie - czy owa wersja polska może kiedyś powstanie, a może powstaje aktualnie, a może to marzenie autora tekstu. Nie precyzujesz skąd masz takie wiadomości by na głównej stronie Groty pisać tak ważne dla fanów HoTy informacje?

Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo potem robi się śmietnik na forum przez posty dezinformowanych użytkowników...

AmiDaDeer PW
30 grudnia 2012, 00:43
Dru:
Powód jest taki, że wprowadzasz ludzi w błąd, przez pisanie niesprawdzonych informacji w dziale. To nie jest forum gdzie możesz sobie gdybać i pisać o plotkach, to jest jedyny serwis w internecie na temat tego moda, który ma być wiarygodny jako integralna część Groty. A potem rodzą się na forum takie pytania jak "czemu nie ma jeszcze hoty? przecież miała wyjść na gwiazdkę!".
To jest artykuł dotyczący historii dodatku. Plotki dotyczące Hoty również należą do historii jej powstawania. Żadna z danych tam informacji nie jest nieaktualna, a wszystkie dotyczące niej teksty nie muszą być wiarygodne. Zresztą siłą rzeczy wiele podanych tam informacji nie może być w pełni wiarygodnych, bez nich zaś artykuł nie pokazywałby całej istoty oczekiwania na Hotę.

Besides - na jedyne narzekanie typu "HotA miała już wyjść" (jedno jedyne!) napotkałem się na Heroes Community, gdzie informacja o premierze na gwiazdkę się pojawiła po raz pierwszy. Twoje narzekania są więc po prostu zwykłym czepialstwem. :P

Na resztę posta odpowiedziałem w komentarzach.

Nerevar:
A to nie jest standardowa utrata wszystkich zamków i bohaterów?
Indeed, mea culpa. Nie wiem co sobie myślałem, pisząc o tym "nowym" warunku przegranej...

Shin0bi PW
30 grudnia 2012, 12:17
Czyli podsumowując, póki co wiemy, że w nowej wersji:

- na pewno będą nowe wodne obiekty
- nowe dekoracje
- 2 nowe warunki zwycięstwa, przeżycie przez określony czas i coś, obstawiam, że eksterminacja wszystkich potworów na mapie jak w kampanii Kilgora
- zapewne drobne poprawki balansu i stabilności
- negatywne szczęście

Ciekawe jak z nowymi mapami do kampanii?

AmiDaDeer PW
30 grudnia 2012, 21:28



Ullialnor PW
31 grudnia 2012, 11:50
Widzę, że projekt rozwija się w bardzo ciekawym kierunku. Zastanawia mnie jednak po co w HotA element nawiązujący do kultury wschodniej i w ogóle do czego ma służyć ta czerwona wieża.

AmiDaDeer PW
31 grudnia 2012, 11:52
Ta czerwona wieża to bank feniksów, nawiązujący nie tyle do kultury wschodu, co do zamku Czarodziejki z H2.

Warmonger PW
31 grudnia 2012, 12:03
Też mnie zaintrygowała, bo pasuje do całości jak pięść do oka ;)

Obstawiam bank feniksów - bez rewelacji, ale w sumie może urozmaicić grę.
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel