Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Heroes of Might and Magic Online - zniknęło?
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Bluearga PW
18 grudnia 2012, 16:26
Kiedyś, dawno temu dostałam beta key do europejskiej wersji Heroes of Might and Magic Online. Trochę pograłam, potem gra mi się znudziła i ją wywaliłam. Chciałabym do niej wrócić, sęk w tym, że oficjalna strona nie działa, w google wyszukiwane są gry MMO Ubisoftu na podstawie V lub VI, a to MMO było na podstawie 3.
Przestało istnieć? Kto taki mądry zamknął ten projekt? Może został przeniesiony, zmieniony?
Tak wiem, jestem niezwykle wczesna, ale po prostu niedawno przypadkiem znowu trafiłam na filmiki z tej gry, toteż chciałam w nią ponownie zagrać.

Tutaj właśnie jeden z tych filmików:
http://www.youtube.com/watch?v=PiNGKx_2gMs

Irhak PW
18 grudnia 2012, 16:35
Było o tym już. Ubisoft przejął to i zamknął, wprowadzając na rynek własny produkt.

Acid Dragon PW
18 grudnia 2012, 16:59
Nie za bardzo przejął - bo marka Might and Magic ciągle jest własnością Ubisoftu - i nie za bardzo cokolwiek wprowadził - bo obecnie nie ruszyły nawet beta-testy Might and Magic: Heroes Online.

Niemniej jednak faktycznie, Ubisoft najpewniej wydał "rozkaz" producentom HoMM Online do wyłączenia serwerów gry, co efektywnie zakończyło jej żywot, a powodem była zapewne chęć utorowania drogi dla swojej wersji "Heroes Online".

Alamar PW
18 grudnia 2012, 16:59
Istotnie, była o tym mowa.

Bluearga PW
18 grudnia 2012, 19:58
Czyli na razie tego nie ma i nie będzie?
Ah ten Ubisoft, kiedy zbankrutujesz...

Acid Dragon PW
18 grudnia 2012, 21:54
Nie będzie już w ogóle - koniec, finito.
Pozostaje czekać na Might & Magic: Heroes Online.

Fandor PW
18 grudnia 2012, 21:58
Ale jak już o tym czy ktoś otrzymał kod do bety MM:HO? I kiedy będzie można otwarcie pograć?

Alamar PW
18 grudnia 2012, 22:12
Będzie można pograć już od "listopada 2012 r." :P

Fandor PW
18 grudnia 2012, 22:21
Tak, ale pytam właśnie czy wiadomo coś nowego.
temat: Heroes of Might and Magic Online - zniknęło?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel