Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: Sanktuarium
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3

Alamar PW
11 lipca 2012, 09:00
Cytat:
a na pustyni spotkamy Orków przypominających ludy afrykańskie
Raczej chyba Beduinów czy ogólnie koczownicze plemienia arabskie. W każdym razie tak można sądzić, po tym jednym szkicu, jaki ujrzał światło dzienne.

Cytat:
postanowił nawiązać nie do japońskiego oblicza Nag, a do kambodżańskiego
Akurat nagi pochodzą z mitologii indyjskiej i wyglądają trochę inaczej, zresztą w zależności od wersji mitu.

Sylath PW
11 lipca 2012, 09:25
Przyznaję Ci rację Alamarze, szkice zdecydowanie przypominają Beduinów. Nie przeglądałem ich od dłuższego czasu i nie wiedzieć dlaczego skojarzyłem Orków z plemionami afrykańskimi.

Jeśli zaś chodzi o same Nagi, to oczywiście jako postaci mitologiczne wywodzą się z mitologii hinduskiej, jednak styl artystyczny frakcji w Heroes VI pełen jest nawiązań do kultury japońskiej (Kenshi, Kensei, Yuki-Onna, Daimio itd.), choć tak jak wspomniałem jest to ledwie jedno oblicze tej frakcji.

desmond PW
13 grudnia 2012, 23:21
Zobaczcie na to:
1
2

Zdjęcia pochodzą stąd.

Dark Dragon PW
17 grudnia 2012, 20:13
A niekompletne miasto, które nie zastępuje żadnego innego oraz jest dostępne za pośrednictwem edytora, możemy pobrać tutaj. Pakiet zawiera 3 jednostki Sanktuarium wraz z ulepszeniami oraz 4 jednostki z Dark Messiaha. Miasto w edytorze znajduje się pod nazwyą "AdvMapTownShared:. MapObjects \ sanctuary_small_town (AdvMapTownShared)".

Lux PW
5 stycznia 2013, 17:29
Wiadomo coś więcej na temat tego moda? Jest on jeszcze doszlifowywany? :) Chciałbym zobaczyć całe Sanktuarium z h6 w h5. :D

desmond PW
15 czerwca 2013, 17:59
Parę dni temu Lord Khorne wypuścił betę Sanktuarium, ale była ona pozbawiona balansu (część jednostek miała stare statystyki z Sylwan) oraz imiona i biografie bohaterów były niezmienione, więc ją trochę pod tym względem poprawiłem.
Poniżej kilka screenów:





Oraz link do pobrania.

Żeby mod działał wymagane jest zainstalowanie patcha 3.1.1 oraz New Creature Framework.

Matheo PW
4 maja 2016, 11:45
Podobno jest problem z wyjmowaniem modeli i animacji z H6. Jednak w modzie Sanktuarium do H5 użyto przecież jednostek z HoMM VI i Dark Messiah. Dobrze pamiętam?

Godzilla B PW
4 maja 2016, 14:21
Mod Sanktuarium wykorzystuje tylko animacje z Heroes 5, animacja ogona nag to w rzeczywistości animacja ogona żywiołaka ognia.

Matheo PW
4 maja 2016, 16:40
A rekiny i te czterorękie coś? To nie są modele z H6?

Godzilla B PW
4 maja 2016, 16:47
To jedynie tekstury z Heroes 6, animacja kappy to animacja rogatego demona a Żarłacz to animacja Chłopa.

Hayven PW
4 maja 2016, 16:50
Użyto tylko modeli jako geometrii. Te modele zostały pocięte i "przyklejone" do szkieletów z H5, z ich animacjami, również połączono je z modelami z H5 (które to też podoklejano do owych szkieletów). Godzilla dobrze mówi, ten ogon pochodzi od Żywiołaka Ognia, został po prostu doklejony do reszty razem ze swoją animacją (dzięki temu, że pochodzi z H5).

To nie tekstury, tylko zaimportowane modele (bo da się importować, ale bez szkieletów i animacji).

alex2016 PW
4 maja 2016, 18:51
Myślę, że Ubisoft już nie będzie robić dodatków do Heroes 5, tylko zajmie się się siódemką. Dlatego nie doczekamy dodatków, ale na pewno modów (które już są).

Kastore PW
5 maja 2016, 11:18
Cytat:
Myślę, że Ubisoft już nie będzie robić dodatków do Heroes 5, tylko zajmie się się siódemką. Dlatego nie doczekamy dodatków, ale na pewno modów (które już są).
THANK YOU CAPTAIN OBVIOUS!!!

Szaman PW
5 maja 2016, 13:19
alex2016:
Myślę, że Ubisoft już nie będzie robić dodatków do Heroes 5, tylko zajmie się się siódemką. Dlatego nie doczekamy dodatków, ale na pewno modów (które już są).

Internety... dają możliwość wypowiedzenia się osobom, które tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia. :P Zresztą czepiam się, internety żyją z takich ludzi.

Godzilla PW
3 grudnia 2016, 16:38
18 grudnia 2014 roku wyszła nowa wersja Sankturarium, zamiera między innymi:
*Nowe jednostki: Kiriny
*Odświeżone modele jednostek
*Naprawa błędów
*Nowe dźwięki dla jednostek

Asderuki PW
4 grudnia 2016, 11:55
Cytat:
18 grudnia 2014 roku wyszła nowa wersja Sankturarium, zamiera między innymi:
*Nowe jednostki: Kiriny
*Odświeżone modele jednostek
*Naprawa błędów
*Nowe dźwięki dla jednostek

Ta, pomagałam lekuchno przy tym modzie. Kilka portretów jest mojej roboty.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Sanktuarium

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel