Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nowe artefakty
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

witchking PW
8 grudnia 2012, 20:55
W podsumowaniu połowa jest ścięta;p

Mi to rybka mogę wstawić je w całości ale moim zdaniem wtedy wyglądają gorzej. Za jakiś czas przygotuje screena. Tak czy siak twój pierwotny argument uważam za nie trafiony. Moim zdaniem przedmioty mogą być święte i to jak najbardziej wskazane w przypadku np włóczni (do tej pory chyba nie było takiego artefaktu w homm 3).

Ostatni artefakty pochodzą z innej gry. Jakieś sugestie jak je poprawić czy lepiej wywalić?

Aklantes PW
8 grudnia 2012, 20:59
Odnośnie artefaktów zapożyczonych z Diablo:

Moim zdaniem jest to na tyle znana gra, że widok tych przedmiotów większości graczy będzie w pierwszej kolejności kojarzyć się z wyżej wymienioną produkcją. Osobiście nie chciałbym widzieć dobrze mi znanych przedmiotów z nowymi nazwami.

Tyle ode mnie. Anybody?

Irhak PW
8 grudnia 2012, 21:11
Cytat:
Tak czy siak twój pierwotny argument uważam za nie trafiony. Moim zdaniem przedmioty mogą być święte i to jak najbardziej wskazane w przypadku np włóczni (do tej pory chyba nie było takiego artefaktu w homm 3).
Chodzi mi o to, żeby nie były bezmyślnie ścinane tuż u nasady. Niech będzie tego trochę widać :P

Cytat:
Jakieś sugestie jak je poprawić czy lepiej wywalić?
Z ostatniego screenu dobrze się prezentuje korona umarlaka, ta kolczuga i to coś z kryształem. Laska powinna być dłuższa, kamienna tarcza nie pasuje stylem zbyt mocno, toporek podobnie jak laska Łazarza. CO do reszty jakoś nie mam zdania.

@down - jak mieliby poznac skoro teraz w 'modzie' jest Diablo 3 :P

witchking PW
8 grudnia 2012, 21:23
Początkowo sam myślałem, że artefakty z diablo to motyw zbyt grubymi nićmi szyty, ale widzę, że większość młodszego pokolenia ich nie poznaje. Zawsze można je wrzucić do oddzielnej paczki i może ktoś fajnie je wykorzysta.

Ullialnor PW
10 grudnia 2012, 14:23
A gdyby wprowadzić wachlarz jako nową broń? Mógłby zwiększać atak i moc bohatera. Posiliłam się grafiką z gry Metin2:


witchking PW
10 grudnia 2012, 20:01
Nie wyobrażam sobie wachlarza jako broń praworęczną. Może to być jakiś dodatek do miecza jak na przykład lewak. Tak też to wkleiłem:


Moim zdaniem wyszło słabo. Może ktoś inny ma chęci jakoś to obrobić? Sam pomysł z wachlarzem nie jest zły.

Irhak PW
10 grudnia 2012, 21:15
Eee.. ale czemu Jesiennego Wiatru? Lepiej wyglądałby chyba Oceaniczny, Feniksa lub Niebiański Ptasi. No i można byłoby dać go nawet jako broń 2-slotową (a co tam!) ;)

Ullialnor PW
10 grudnia 2012, 22:38
Nie gram w to, więc się nie znam. :) Zainspirowałam się jednak grafiką, bo wnosi jakąś świeżość. Z resztą wiele ciekawych inspiracji można zaczerpnąć z innych gier. Szkoda, że w Heroes III nie ma więcej pól na broń, żeby wstawić na przykład większą grafikę. Z tego co pamiętam, to była jeszcze chyba taka gra Gladiatus (nie wiem, czy dobrze piszę, bo kuzyn w to grał), tam były ciekawe rzeczy, które mogłyby spasować do ekwipunku.


witchking PW
10 grudnia 2012, 22:45
Rzeczywiście część przedmiotów może się nadać. Ktoś może je wyciągnąć z tych gier?

Lyokoheros PW
10 grudnia 2012, 22:59
Jeśli chodzi o ten wachlarz to sugerowałbym obrót o około 90 stopni w lewo. Powinno wtedy lepiej wyglądać.
Co do reszty grafik... wyglądają naprawdę zacnie, aczkolwiek niekoniecznie wszystkie są w Hereosowym stylu, jednak nie ma co się dziwić skoro pochodzą z innej gry. Mi osobiście najbardziej do gustu przypadła ta niebiesko-błękitno-złota tiara(na pierwszym zrzucie ekranu, pierwsza po prawej w sakwie). Jeśli o jej właściwości idzie sugerowałbym znaczące premię do mocy i wiedzy i/lub coś związanego z magią wody. Mógłby to nawet być moim zdaniem artefakt łączony(ale pomysłu z czgo by się składał nie mam... choć może... np księga magi wody, kula sztormów i korona najwyższego maga, albo kapelusz czarodzieja. Jako składnik można by też dodać jakiś naszyjnik np amulet życia), wtedy mógłby np rzucać błogosławieństwo i modlitwę na poziomie eksperckim. No a już na pewno powinien to być jakiś relikt(tak przynajmniej według mnie wygląda).

The Doom PW
10 grudnia 2012, 23:30
Co do Gladiatusa - swego czasu się nieco pogrywało, toteż była możliwość wejścia na stare konto i 'wyciągnięcia paru przedmiotów' ;) Tutaj masz link - http://www.speedyshare.com/32meQ/Przedmioty-Gladiatus.7z =) Mam nadzieję, że się przydadzą ;D

witchking PW
10 grudnia 2012, 23:46
Obiecałem, że będzie więcej:)




Przy okazji szukam niewielkiego grona ludzie do współpracy. Chętnych proszę o kontakt.

The Doom dzięki wielkie:)

The Doom PW
10 grudnia 2012, 23:57
Proszę ;)

Co do reszty artefaktów, to większość z nich prezentuje się naprawdę nieźle i mam nadzieję, że w przyszłości zobaczę je w moim HoMMIII ^^

Piszesz, że szukasz ludzi chętnych do współpracy. Nie wiem, czy będę miał możliwość pomagać Ci na dłuższą metę, aczkolwiek jak na razie jestem w stanie - mów, czego Ci potrzeba :D

avatar PW
11 grudnia 2012, 06:52
Witchkingu, daj dla testu, screeny z tymi artefaktami ale mając za tło ekwipunku bohatera niebieską grafikę z modu New Interface. Wydaje mi się, że wówczas odmienne style graficzne ulegną większemu zatarciu.

witchking PW
11 grudnia 2012, 22:28
Dzięki Avatar spróbuje ale dziś się z tym już nie wyrobie.

Co do pomocy potrzebuje grafiki wyciągnięte z MM9, Homm 4 i Homm 2. Niestety tych gier nie mam na dysku. Zawsze mile widziana będzie pomoc przy obrabianiu grafik których mam już na dysku masę, ale doby mi nie starcza by się nimi zająć. Obróbka jest raczej banalna i mogę podać dokładne instrukcje.

Irhak PW
11 grudnia 2012, 22:52
No to teraz tak... miecz z drugiego obrazka wydłużyć tak, aby garda była bardziej widoczna (czyt. w obrębie ręki, a nie pod nią). Reszta broni też nieco bardziej wydłużona IMO powinna być.

Cytat:
Co do pomocy potrzebuje grafiki wyciągnięte z MM9
Czy już nikt nie przegląda chociaż tematów z działów, które go normalnie nie interesują? -.-'

PS. dział nieoficjalnie wypuszczony ;)

witchking PW
11 grudnia 2012, 23:05
Byłem tam. Ale chyba zamieszczone tam grafiki nie są wyciągnięte z gry a są screenami. Mylę się? W plikach gry (przynajmniej w MM6-8) znaleźć można przedmioty pod innym kątem. Czy to jak leżą na ziemi czy w innych pozycjach. Znacznie to ułatwia. Tak samo zawsze łatwiej gdy ktoś to wstępnie posegreguje (jasne mogę to zrobić sam ale skoro już mowa o pomocy to zawsze to jakaś).

Irhak PW
12 grudnia 2012, 00:04
Segregacji innej raczej nie będzie, a te grafiki to w przypadku przedmiotów, wyciągnięte grafiki z plików gry. Dlatego też jest tam ten złej sławy fizbin także ;)

Zawsze mogę je wysłąć na maila w zbiorczym archiwum ;)

The Doom PW
12 grudnia 2012, 00:08
No dobra. Pomogę Ci na tyle, na ile mi się uda ;P Stwierdziłem, że być może dobrym pomysłem byłoby wykorzystanie kilku przedmiotów z The West'a (nie wiem, czy ktoś z tu obecnych grał [?] ), toteż powyciągałem grafiki i stworzyłem kolejną paczkę - http://www.speedyshare.com/32A3Q/Przedmioty-The-West.7z :) Rzuć na to okiem, Witchkingu. Wydaje mi się, że co poniektóre naprawdę by się nadawały ;D Co do reszty gier, które wymieniłeś, postaram się tym zająć w niedalekiej przyszłości ;)

witchking PW
12 grudnia 2012, 00:08
W plikach gry nie ma tego niebieskiego (czy jaki to tam kolor) tła? A to mnie zdziwiłeś teraz. Masz może MM9 na dysku? Jest nam plik lod czy jakiś inny? Poza przedmiotami chętnie przejrzał bym sobie efekty czarów i inne grafiki. Gdybyś mógł to prosił bym o cały plik z nimi:)

Edit:
Dzięki wielkie:) Nie jestem pewien czy będą pasować stylem ale wyglądają ciekawie
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [H3/różne] Nowe artefakty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel