Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 105 - 106 - 107 ... 162 - 163 - 164

Matheo PW
9 grudnia 2012, 16:39
Duch piasku świetny, gratuluje. Siedlisko naprawdę będzie nie widoczne na pustynnych mapach. Zmień jego kolor i może zrób jaskinię na tych wydmach.

Jeśli chodzi o prezentowane mosty, to najbardziej podobał mi się ten pierwszy, kamienny.

mitlandy PW
9 grudnia 2012, 18:02
Ten piaskowy duch musi być trochę udoskonalony ale dobra jeszcz
Ale do herosa to bym go dał.

HobbitHobbitDEF istnieje. Możesz go dać do herosa bez problemu.

witchking PW
9 grudnia 2012, 22:51
Gdybyś raczył powiedzieć co w nim ma być poprawione to może to Twoje gadanie (pisanie) przyniosło by jakieś efekty.

mitlandy PW
10 grudnia 2012, 16:28
dobra dodajcie mu na klate łańcuchy tak jak na rysunku


witchking PW
10 grudnia 2012, 20:05
Nowe siedlisko stworzone przez J.M.Sowera
http://www.speedyshare.com/d3Qm9/sand.rar

No i wersja z łańcuchami:

Moim zdaniem ten tekst o łańcuchach był walnięty na odczepnego, ale proszę. W przyszłości przy następnej aktualizacji może wprowadzę je do defa

Warmonger PW
10 grudnia 2012, 21:02
Wiem, co jest nie tak. Obiekty przygody w H3 tak nie błyszczą, a z pewnością nie odbijają światła. Porównaj na przykład Obelisk, też niby marmurowy, a jednak nie odbija jak lustro.

mitlandy PW
10 grudnia 2012, 21:45
Okey wszystko jest teraz dobrze.

Ej wiecie czy to na sto piątej stronie z tymi jednostkami, przeróbkami można je ściągnąć? Bardzo mi je się one spodobały :D

AmiDaDeer PW
11 grudnia 2012, 19:21
Nie, projekty te nie są według ich autora zanimowane.

Swoją drogą - wiesz, że niechlujna pisownia jest tutaj właściwie zakazana?
Daję Ci szansę: spróbuj poprawić swojego ostatniego posta. Dla ułatwienia dodam, że do poważnych błędów na pewno zaliczam: double posta, co najmniej dwa składniowe i trzy ortograficzne, w tym interpunkcyjny.

mitlandy PW
11 grudnia 2012, 20:00
Dzięki, może się poprawie.

Ale już mnie nie musisz pouczać.

HobbitHobbitJak widać - muszę, bo wciąż popełniasz te same błędy. Poprawiłem za Ciebie, następnym razem jednak zastosuję zapewne drastyczniejsze środki.

AmiDaDeer PW
14 grudnia 2012, 19:07
Małe ogłoszenie:
Spam będzie stąd bezwzględnie usuwany.

Dziękuję.

zbigniew PW
14 grudnia 2012, 19:40
Przyznaj się witchkingu że żeś w "cycu" obiekt renderował i dlatego tak odstaje stylem od innych obiektów. Mogę się mylić ale cyc właśnie daje taki "zimny" końcowy efekt.

Edit: sorry, nie ty tworzyłeś. Nie zauważyłem wcześniej.


Lyokoheros PW
14 grudnia 2012, 20:21
To może i ja w sprawie ducha piasku_wrzucę swoje 3 grosze...
Cóż z łańcuchami moim zdaniem zdecydowanie ten duch jest lepszy. Ale mam jeszcze parę uwag. Pierwsza dotyczy widocznego na szkicu kryształu ze złotą obwódką... w modelu widać zamiast niego coś czarnego z czerwoną obwódką... lepiej wyglądałoby, gdyby to było tak jak na szkicu. Na szkicu ma na każdej ręce po 3 kolce, na tych swoich rękawicach... a w modelu już tylko po jednym, czarnym w dodatku. Tu też spróbowałbym zrobić tak jak na szkicu, bo ten wygląda bardzo zachęcająco. A i jeszcze kolorystyka mogłaby być z nim bardziej zgodna_(czerwony zamiast czarnego).

mitlandy PW
15 grudnia 2012, 14:04
Masz wielkie, poparcie u mnie.

Warmonger PW
15 grudnia 2012, 14:33
Ktoś chyba powinien wytłumaczyć Mitlandy, że forum to nie jest czat ani blog ><

witchking PW
15 grudnia 2012, 15:28
Rysunek był inspiracją i nie planuje go w stu procentach odtwarzać. Co do czerwonych ozdobników to czemu by nie jeśli ktoś raczy przygotować odpowiednią teksturę. Z doświadczenia wiem, że nikomu się nie chce a ja obecnie mam ważniejsze rzeczy na głowie. Może w dalekiej przyszłości. Co do kolców to pomyśle o tym.

AmiDaDeer PW
15 grudnia 2012, 16:01
Przepraszam za offtop, ale obowiązki wzywają.

mitlandy:
A ty hobbicie trudno masz problem.
Małe sprostowanie: to TY masz problem, bo to TY łamiesz zasady panujące na tym forum, które zaakceptowałeś, rejestrując się tutaj. Tak, istnieje tu regulamin - wszystko masz napisane tutaj. W świetle prawa jako Strażnik tej komnaty jak najbardziej mogę - a nawet powinienem - usuwać posty, które nie odnoszą się do tematu i są wyjątkowo krótkie, zwłaszcza jeśli to jest po prostu typowy spam (punkty I.2a i II.1a i b).

Wierz mi - posty w stylu "nie mam nic do powiedzenia" oraz "hmmm" nie są na tym forum akceptowalne. Więcej - jeśli się ta sytuacja będzie powtarzała wielokrotnie, to mam prawo dotkliwiej ukarać użytkownika łamiącego daną zasadę bądź odesłać go do tutejszego Sądu w celu rozpatrzenia sprawy.

Czuj się ostrzeżony.

Fandor PW
16 grudnia 2012, 10:48
Oczywiście jak zwykle świetna robota Wichkinga ;)
Ja mam kilka zastreżeń do siedliska ale wspominałem już o tym na stronie projektu więc nie ma się co tutaj rozpisywać.

Kuririn PW
1 lutego 2013, 17:18
Hmm... Po długim urlopie zacząłem znowu ripować jednostki z czwóreczki :) Jedyna jednostka która nie da się, bądź jest na tyle wredna aby ją (jak dla mnie) zriopować wg. mnie to Megadragon :) Moja ulubiona jednostka z tej serii. Dołączam link http://www.pl.image-share.com/upload/177/163.gif Jeszcze wiele pracy ale cóż(...) Ta jednostka musi być u mnie w Hmm3 ;P Jednocześnie tworze ją od nowa w 3D...

Edit: może ktoś zna jakiś program do naprawiania rozmazanych obrazów? W gimpie zrobienie jest wykonalne lecz pracochłonne.

Chad PW
3 lutego 2013, 01:07
Przepraszam że tak niby na temat niby nie na temat, ale akurat mam spory problem i bez zbędnych wyjaśnień - pamiętam że była kiedyś strona z defami zrobionymi przez różnych autorów, baaardzo dużo defów, cała strona z defami... ale akurat dzisiaj kiedy jej szukałem, zajęło mi to 5 godzin by gdzieś odkopać stare posty z linkiem, który jak się okazało nie działa - http://creaturearchive.ucoz.com/
Czy ktoś wie co się stało z tą stroną, gdzie ją przeniesiono (o ile ją przeniesiono?) i gdzie można znaleźć tamte defy?

Bluearga PW
3 lutego 2013, 21:36
Chyba diabli wzięli tą stronę, ale są jeszcze inne:
http://www.wogjednostki.dbv.pl/news.php
http://packa.ucoz.ru/load/18
strona: 1 - 2 - 3 ... 105 - 106 - 107 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel