Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Filmiki w serii MM
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Wiedzmin Talic PW
12 marca 2006, 22:32
Łamałem głowę, a nic nie przymyśliłem jak taka rzecz nazywa się po polsku. Filmami tego nazywać się nie da, może animacjami? Może mi poradzicie?

No a właśnie co tu chciałem... Ściągnęłem ze Skarbcu tą właśnie "animację" co po ukończeniu mej kochanej ósemki. I tu chcę zapytać i prosić czy nie można byłoby zamieścić tam inne "animacje" z tejże gry czy chociażby dać jakiś adres gdzie możnabyłoby je ściągnąć. Bardzo proszę przed zamknęciem tego tematu (przecież piszę już zrozumiale, dlaczego ciągle usuwacie moje posty?) o podanie jakiej pożytecznej odpowiedzi.

Alamar PW
13 marca 2006, 08:06
Animacje dużo zajmują, ale jeśli chcesz (i ktokolwiek inny), to mam odpowiednie sejwy z gry na swoim dysku twardym z większością filmików z MM6-8 (zajmują o wiele mniej miejsca).

Boryna PW
13 marca 2006, 16:06
Filmiki, jak znajdę czas, wrzucę na jakiś serwer. A na razie napiszę jak samemu je uzyskać. Potrzeba 2 programów. Pierwszy to MM7 viewer ze skarbca groty. Drugi to RAD video tools stąd:
http://www.instalki.pl/programy/download/konwersja_audio_video/get.php?file=radvideot

I teraz przy użyciu MM7 viewer wyciągasz filmiki z plików gry, a przy użyciu RAD Video Tools odtwarzasz te filmiki! Jakbyś miał jakiś problem, to pisz tu, a ci pomogę!

Alamar: A ja proszę o używanie jakiegoś programu do sprawdzania pisowni, bo poprawiać błedy po Tobie (i innych) następnym razem nie zamierzam.

Wiedzmin Talic PW
13 marca 2006, 18:07
Po raz kolejny zobaczyć animacje mogę i na swych sejwach :) Tylko że chcę zrobić z nimi CD.

A czy MM7 viewer działa na MM8?

Alamar PW
13 marca 2006, 18:54
MM7 viewer działa i z MM7, i z MM8, a także z MM6.

Wiedzmin Talic PW
14 marca 2006, 05:38
A z jakiego pliku trzeba ich wyciągać? Ja w tych rzeczach wcale jak Minotaur do nekromancji :)

Alamar PW
14 marca 2006, 08:38
Wiesz, wystarczyło tylko przejrzeć nazwy katalogów gry/gier, to od razu byś wiedział - ANIM, jest tam tylko jeden plik.
A zresztą pobaw się tym programem, dużo dzięki niemu można zobaczyć lub wyczytać.

Wiedzmin Talic PW
20 marca 2006, 18:51
[Uderza głową o ścianę]
Skarbiec zrabowany! A po zatym w mej wersji MM7 i tak nie ma filmików, chyba zatem i wyciągnąć ich się nie da. A filmiki to dobra rzecz i bardzo chcę zobaczyć co tam goblin nocą robił. Szukałem w Google i na nic. Pełno patchów, cheatów i add-onów (!). A filmików nigdzie nie ma... Jeżeli ktoś ma możliwość wrzucić je na jakiś serwer byłbym nieopisalnie wdzięczny.

Acid Dragon PW
20 marca 2006, 20:28
a ja bym raczej proponował zaopatrzyć się w oryginalną wersję MM7, zamiast domagać się animacji i wielu setek megabajtów plików na serwerze. O ile mi wiadomo, KAŻDA oryginalna wersja MM7 posiadała filmy i animowane sekwencje przy wejściu do podziemi.

Solmyr PW
21 lipca 2006, 14:59
Alamarze, mógłbyś przesłać mi te save`y z MM8 i MM7 (filmik złego zakończenia), bo mi sie płyta do MM8 zrypała i instaluje się tylko w 88%, a działa jak chce.

AlamarSpróbuj zainstalować bez dodatkowych animacji - u mnie zadziałało.
Co do niektórych filmików, to poszukaj w Skarbcu Groty - zawsze możesz je także wypakować MM7viewerem.

Uaktualnienie:
Tutaj są linki do niektórych filmików.
temat: Filmiki w serii MM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel