Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Inne gry komputerowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 29 - 30 - 31

Rytelier PW
5 września 2012, 20:48
Nie otrzymuję odpowiedzi na temat tego, czy krwi nie się wyłączyć. To oznacza, że w Skirymie nie da się wyłączyć.
Może zna ktoś podobną grę RPG, ale mniej brutalną? Zależy mi na takim systemie walki, gdzie nie klika się wroga, a postać sama atakuje, tylko samemu się walczy (non-target chyba się nazywa).

Winthrop PW
6 września 2012, 15:00
Może M&b Warband albo M&B Dzikie Pola,chociaż te gry to miks RPGa,strategii,zręcznościówki.Rozumiem że masz na myśli system walki bez wybierania "targetu"?

Bezimienny111 PW
6 września 2012, 16:34
To może Gothic 2 przy włączonym sterowaniu z Gothic 1 ? Aby zaatakować, musisz mieć przeciwnika przed sobą ( będziesz wiedział kogo atakujesz jak zagrasz ), nacisnąć lewy przycisk mysz ( czy co tam wybierzesz jako akcję) i strzałkę lub wsad( zależy jak ustawisz), na przykład:
Lewy + "s"(strzałka w dół) = blok
Lewy + "a"(strzałka w lewo) = Cięcie mieczem w lewą stronę.

TopFunny525 PW
13 października 2012, 11:36
Niedawno zacząłem grać w Disciples 2 i Disciples 3 i już przeszedłem wszystkie mapy dostępnie m.in.: w gorącym krześle w D3 :P. Takie pytanie, czy ktoś zna stronę z mapami do tych dwóch części? Głównie chodzi mi o trójkę, gdyż do niej niewiele znajduję - Albo jestem beznadziejny w szukaniu ^^'...

Pozdrawiam

PS. Czytając newsy na najnowszych stronach natknąłem się na informację, że studio Akella (odpowiadające za Disciples 3), powoli dochodzi na skraj bankructwa, zatem nasuwa mi się pytanie, co się stanie zatem z Disciples? Prawdopodobnie odnajdą inne studio (jeśli Akella zbankrutuje) a wy, jak myślicie?

Pozdrawiam

Mosqua PW
13 października 2012, 11:57
Alldisciples.ru
Forum Kalypso, dział disciplesowy

Jeżeli chodzi o newsy, to w tym temacie newsowałam regularnie o przebiegu, w tym także problemy finansowe (od przełomu 5 i 6 strony zaczynam newsować). Gra oraz pierwszy dodatek są tak zabugowane, że Wasze jęki o H6 są dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Naprawa jednego błędu generowała 4 kolejne. Dopiero Disciples: Rebith jest wersją całkowicie dobrze działającą, ponieważ skrypty i kody zostały napisane na nowo. Niestety, ale świat tak się zawiódł na D3 oraz D3: Resurrection, że ta porządna wersja sprzedawana jest tylko w Rosji (nawet na Steamie nie ma Rebirth).

Akella wydawała dużo gier, które były po prostu złe. Dlatego ma problemy finansowe. Po doświadczeniach z D3 wątpliwe jest, by ktoś chciał kupić.

Aayren PW
17 października 2012, 00:04
Moi państwo, a jest to może miejsce na małą reklamę? Mojego ukochanego MMORPG?

Bo od jakichś dobrych 6 lat gram w jedną przeglądarkową gierkę, i strasznie bym się chciał podzielić z kimś, nałapać świeżej krwi. Gra jest w 99% tekstowa. Rozwija się w tępię... "Encim", bo i programuje wszystko jeden człowiek, który też z szybkości nie słynie. Gra jest trudna i wymagająca. Czasami frustrująca. Czytasz dalej? No może być coś dla Ciebie! Bo poza tym gra ma ogromny potencjał, ba! Licz się z tym, że jeśli masz dobry pomysł, to zagości on w grze! Ja sam zostałem ostatnio "animatorem" czyli osobą zajmującą się ożywianiem świata, przez pisanie przygód i innych ciekawych treści. Tak więc myślę, że przez pierwszy rok gry (o ile wytrzymacie, bo nie oszukujmy się, kto gra w tekstówki w dzisiejszych czasah?) możecie naprawdę się zainteresować i wciągnąć. Forum jest zdecydowanie świetne, pomocne i myślę, że poziomem dorównuje temu tutaj grotowemu. Zapraszam, próbujcie, może komuś się spodoba: http://www.idarionis.com

Alamar PW
1 grudnia 2012, 09:10
Reklama

W Stonce od minionego czwartku można upolować kilka ciekawych tytułów w rozsądnej cenie, a przy odrobinie szczęścia, nawet wydania premierowe (jeśli pudło jest ciężkie).

I po reklamie

Acid Dragon PW
1 grudnia 2012, 13:35
Nigdy chyba w tym temacie nie polecałem żadnej gry.
Zawsze musi być ten pierwszy raz :>

Wspomniałem już gdzie indziej, że jednym z naprawdę nielicznych FPSów, jakie mi się podobają jest Painkiller. Właśnie miała premiera nowej części tego tytułu o nazwie Painkiller: Hell & Damnation. Pod względem rozgrywki jest to niemal remake oryginalnego Painkillera - zwiedzamy znajome już tereny, ale w zupełnie nowej oprawie graficznej. Pod względem fabuły jednak jest to bezpośrednia kontynuacja: Daniel po użeraniu się z generałami demonów, Lucyferem oraz Ewą tym razem dostaje propozycję od samej Śmierci - jeśli zbierze 7 legionów dusz, to będzie mógł zobaczyć znów swoją ukochaną żonę Katherine. Tylko... czy to w ogóle możliwe? Co tak naprawdę się stało z nim podczas pamiętnego wypadku samochodowego?

Dwie sprawy warte podkreślenia:

1. Grę stworzyło polskie studio The Farm 51, których członkowie pracowali poprzednio w People Can Fly - grupie autorów pierwotnego Painkillera. Marka więc wróciła w ręce Polaków i pierwotnych twórców.

2. Cena gry? Jaka cena? Painkiller w momencie premiery kosztował 20 zł. Co zrobili autorzy tym razem? Złamali wszelkie zasady rządzące rynkiem gier i premierową wersję Hell and Damnation po prostu dołączyli do najnowszego wydania CD-Action (cena gazety: 16zł).

Tu reprezentatywny filmik zawierający intro.

A tu więcej informacji.

flame drake PW
1 grudnia 2012, 16:46
Grałem w Painkillera. :D
Mam 2 części tej gry: Battle out of Hell i Overdose.
Uważam że są to jedne z najlepszych gier w swoim typie, choć Overdose odchodzi od fabuły i tak dwufunkcyjne bronie i ten piekielny klimat sprawiają, że gra jest wprost świetna.
Polecam! :)

Dark Dragon PW
1 grudnia 2012, 18:35
Osobiście gram w nowego Painkillera od kiedy tylko wszedł do sklepów i również serdecznie go polecam ;)

Acid - jakbyś kiedyś chciał robić levele w kooperacji to daj znać na priv ;)

Mosqua PW
6 marca 2013, 22:02
Prawdopodobnie kogoś to zainteresuje, zatem zanewsę tutaj.

Podejrzewam, że wielu z Was zna/kojarzy jeden z najlepszych gier RPG, jakie zostały wydane - Planescape:Torment. Podejrzewam także, że nieznaczna część usłyszała plotki o tym, że planowana jest kontynuacja. Otóż tak - jest planowana i jest nawet w trakcie produkcji.

To dobry news. Zły, że nie będzie to oparte o świat Planescape. Wizard nie chciał dać dostępu do praw (nie podając konkretnych przyczyn), zatem kontynuacja będzie bardziej duchowa niż realna - jako nowy świat wybrano "Numenera". Dobry news - udało się zebrać znaczną część ze starej ekipy (w tym Colin McComb - osoba bezpośrednio związana ze światem i fabułą Udręki), zatem jest duża szansa na to, że gra zachowa swoją esencję (filozoficzne elementy fabuły, głębia postaci, wszystko się odbije prędzej czy później etc.). Zły news - budżet produkcji jest uzależniona od dobrowolnych datków fanów (planowany mus wynosi 900k$). Dobry news - na moment pisania tego postu uzebrane zostało 1,005,094$. Kolejny dobry news - pogawędka na YT.

W różnych miejscach w sieci znaleźć można pojedyncze Pytania-Odpowiedzi. Jedną z wieści jest przedstawienie bogini, którą będziemy mogli spotkać w grze. Będzie to oderwana od rzeczywistości, żyjąca chwałą minionych lat, dawna władczyni bogów Woedica.

Bardziej zainteresowanych odsyłam do oficjalnej strony projektu.


Lord Kilburn PW
27 marca 2013, 10:14
Jest już pierwszy gameplay z Age of Wonders III. http://www.youtube.com/watch?v=Jutu_Y13f_s Fajnie wyglądają te biegające oddziały. Z tego co wiem to kolejna inspiracja pierwowzorem - Master of Magic.

witchking PW
30 marca 2013, 19:25
Dawno temu grałem w taką grę jak Tumble bugs firmy voxar. Firma w tym przypadku jest bardzo ważna po powstała gra o takim samym tytule jakiś czas później.

Wyglądało to tak:


Gdyby ktoś wiedział jak można tą gre zdobyć to byłbym bardzo wdzięczny.

Irhak PW
30 marca 2013, 21:26
A patrzyłeś tutaj?

NewSeener PW
18 kwietnia 2013, 20:41
http://game.shadowera.com/
Czy ktoś z grotowiczów miał przyjemność zasmakować tej karcianki fantasy online? Momentami irytująca i wkurzająca, głównie wtedy jeśli przeciwnik użyje jakiejś karty o nieznanej przez nas akcji, która wywróci partię do góry nogami ale jednak da się zagrać i jak najbardziej polecam :-)

desmond PW
25 kwietnia 2013, 21:36
Palm Heroes oraz Palm Heroes 2, czyli mieszanka h2 i h3 na Windows Mobile. Zamki są te same co w h2, a w PH2 dochodzi frakcja Waregów.

Konwersja Icewind Dale'a na silnik Neverwinter Nights 2. Bardzo udana, ze wszystkimi dźwiękami i muzyką. Jeśli ktoś był ciekaw jak wyglądałby IWD w 3D i na podstawie 3 edycji D&D, to ma okazję się przekonać.

A tutaj demo modułu w świecie Planscepe'a do NWN2.


Nemomon PW
21 maja 2013, 16:00
<Reklama>

W grę, nazywającą się Talisman Prologue. Gra ta bazuje na popularnej grze planszowej, Magii i Miecz, a w tym konkretnym przypadku na jej najnowszej odsłonie wydanej i wydawanej wciąż przez Fantasy Flight Games. W grze tej wcielamy się w Poszukiwaczy i wykonujemy różne zadania, starając się je wykonać w jak najkrótszym czasie. W grze mamy również możliwość zagrania o Koronę Władzy, czyli zwykłą rozgrywkę na jednego gracza. Do wyboru mamy 10 Poszukiwaczy + (wraz z niedawno wydanym patchem) 6 z zadaniem zdobycia Korony Władzy.

Twórcy gry - Nomad Games - pracują również nad wersją multiplayer, od 1 do 4 żywych i/lub AI graczy. Gra ta nazywać się będzie Talisman: Digital Edition.

Talisman Prologue jest dostępna w wersji PC oraz mobilnie na androida czy iPada.

</Reklama>

desmond PW
16 czerwca 2013, 12:52
Pełen remake Baldur's Gate na silnik Neverwinter Nights 2, czyli coś, co jest darmowe i 100 razy lepsze od tego dziadostwa zwanego enhanced edition.
A tu trailer.

Bychu PW
6 lipca 2013, 17:35
Tak się zbieram do napisania tutaj posta i zbieram, a zebrać nie mogę :P
Do polecenia mam trzy gry.
1) Red Alert 2 wraz z dodatkiem Yuri`s Revenge, polecam również moda, Mental Omega do tejże gry, wprowadza trochę jednostek i kilka dodatkowych nacji, co urozmaica rozgrywkę :)
Gra jest typową strategią osadzoną w XXI wieku. Naszym zadaniem jest ufortyfikowanie bazy, rekrutowanie specjalnych jednostek mających zbierać dla nas jakże upragnione pieniądze i rozwalenie przeciwnika. :) Proste, ale jakie przyjemne.
2) Divine Divinity, mój ulubiony erpeg, wcielamy się w postać wybrańca, aby uratować całą krainę, zakończyć waśnie między elfami a krasnoludami, w międzyczasie mamy okazję uleczyć największego z uzdrowicieli, wytłuc hordy orków i innych stworków, aby dostać się na audiencję świeżo upieczonego Króla i wylecieć z niej z hukiem. Gra ma w sobie wiele misji pobocznych, co sprawia, że nie musimy trzymać się ram, jak przejść grę, do niektórych lokacji można dostać się tylko raz, a do innych na kilka sposobów.
3) Alien Nations 2, tutaj wcielamy się w przywódcę jednej z trzech ras, od nas zależy czy będziemy dążyć do celu drogą pokojową, czy skopiemy naszym rywalom zadki. Przyznam, że nigdy nie przeszedłem kampanii w tej grze, brakowało mi rozumu i umiejętności, ale gra jest naprawdę wciągająca, zwłaszcza, że nie mamy wszystkiego od razu. Musimy szkolić obywateli w danych kierunkach, odkrywać w naszym laboratorium coraz to nowe technologie, ale trzeba uważać, bo z każdym poziomem technologicznym rosną wymagania socjalne mieszkańców naszej wioski.

Tak więc, szczerze polecam te gry na wakacyjną nudę :)

Lord Kilburn PW
9 lipca 2013, 12:21
Gram w Legend of Grimrock. Do 9 poziomu lochów bym się wypowiadał w samych superlatywach. Świetny klimat, stopniowa odkrywana mroczna tajemnica. Proporcje między zagadkami a walką dobrze wyważone, nie ma jakiegoś "koszenia trawnika" jak w M&M :D. Za to w 9 poziomie jest taka debilna zagadka ze słowem slither i za nic w świecie nie mogę wymyślić sensownej interpretacji. A na dodatek jest to zagadka typu, że pozna się czy dobrze się robi dopiero jeśli wykona się skomplikowane sekwencje ruchów. Albo ta zagadka jest wybitnie nie pod mój sposób myślenia, albo przesadzili, bo jest zbyt złożona i jednocześnie strasznie niejednoznaczna... Na razie nadal próbuję sam rozwiązać, bo kupiłem sobie grę i chciałbym ją przejść samemu. Powiedzcie mi tylko czy to naprawdę takie trudne?

EDIT: Dobra, poddałem się. Ta zagadka była banalna. Tylko że sugerowałem się nie tym zwojem ze wskazówką co trzeba. xD
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 29 - 30 - 31
temat: Inne gry komputerowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel