Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 95 - 96 - 97

Blade PW
6 listopada 2012, 19:14
Mam prośbę do Dark_Dragona - zamieszczałeś kiedyś alternatywną muzykę do Przystani, taką zaproponowaną przez siebie. Czy mógłbyś wrzucić ją jeszcze raz na jakiś serwer i podzielić się linkiem? Tamten stary wygasł, a ja zapomniałem zrobić kopię przed formatem :/ Wybaczcie offtop, jak już sprawa zostanie załatwiona, to można usunąć post, z góry przepraszam.

Edit: Dzięki wielkie! :)

Dark Dragon PW
6 listopada 2012, 22:53
Proszę, gratis dorzucam nowy motyw dla głównego menu ;)

Gravius PW
9 listopada 2012, 00:14
Nox Arcana :P

Dru PW
21 listopada 2012, 18:50
Chciałbym się odnieść do tego tekstu:

Hobbit:
Pojawiły się plotki ze strony byłych członków zespołu oraz testerów, iż na gwiazdkę pojawi się zarówno rosyjska, jak i przetłumaczona nowa wersja projektu. Z zapowiadanych rzeczy na tę odsłonę dodatku można wymienić na pewno kolejną kampanię, nowe scenariusze, nowe obiekty i nowe potwory neutralne

Wiadomo coś jakie to mają być nowe potwory neutralne? Stawiam na potwory wodne, w tym syrenę :P


AmiDaDeer PW
21 listopada 2012, 20:16
Nie wiadomo. Ale prawdopodobnie będą. :P

radex115544 PW
22 listopada 2012, 17:57
Zapowiada się ciekawie : ) ciekawe ile dorzucą tych jednostek w tej nowej wersji i jakie nowe obiekty będą również na mapie Dodatek jest naprawdę świetny oby tak dalej : )

Fandor PW
23 listopada 2012, 11:36
To ciekawe, to ciekawe, szkoda tylko że nie doczekamy się nowej wersji skoro do gwiazdki w tym roku nie dojdzie przez koniec świata :D
A więc wiadomo coś o tym jakie to będą jednostki itd?

AmiDaDeer PW
23 listopada 2012, 11:46
Odpowiedź masz dwa posty przed swoją wypowiedzią, Fandorze. -.-
Czy nawet jednej strony albo chociaż jej części nie chce się czytać?

Jedyną informację o konkretnych nowościach, jaką znalazłem, to post Fatalista wspominający o chatkach jasnowidza na wodzie. Nic więcej nie znalazłem.

radex115544 PW
23 listopada 2012, 16:02
okej no właśnie zauważyłem że wprowadzają obiekty wodne po kaplicy i tej szkole magii czy jakoś tak : ) monolity też są wodne myślę że z powodu przystani bo piraci i wgl i chcą urozmaicić trochę wodny teren : )

Kuririn PW
23 listopada 2012, 20:28
I co z tego, że będą nowe neutralne jednostki. Obiekty na mapie przygody itp. Bez edytora to jest nic nie warte. Parę godzin i wszystkie mapy hota są już skończone razem z kampanią. Wszystko jest robione wg oryginalnych hirków. Nie można się przyczepić grafiki, fabuły. Nowy zamek dodany do gry super. Dałbym sobie głowę urwać gdyby WOG 3.59 ujrzał światło dzienne to było by coś. Każdy chciał coś nowego. Zamek? Jednostki? Po co to jak i tak to tylko dla zabicia czasu. Ale jednak ktoś swój czas poświęcał uczył się aby pokazać rzeczy nie do osiągnięcia. I chwała im za to. Całe to hota jest nic nie warte, przynajmniej dla mnie. Wog, wog i jeszcze raz wog :-) a zobaczymy co przyniesie dziadek mróz.

AmiDaDeer PW
23 listopada 2012, 21:19
Z twojego posta wynika, że HotA jest nic nie warte, bo jest fajne, a WoG 3.59 jest lepszy, bo ma dokładnie to samo co HotA. Dodajesz jeszcze, że w WoG-u jest to niepotrzebne, ale ktoś poświęca czas WoG-owi 3.59 (co z tego co wiem nie jest prawdą, ale mniejsza), więc dlatego chwała mu za to...

...

Z tego wszystkiego mogę powiedzieć dwie rzeczy:

1. "Bynajmniej" nie znaczy to samo co "przynajmniej" (to jedyne co mi przychodzi do głowy czytając tamto zdanie);
2. Edytor map w pewnym sensie jest, tyle że stworzony przez fana na bazie edytora map z WoG-a. Co za tym idzie - trzeba pamiętać, że nie można dawać obiektów z WoG-a, zaś jednostki z Przystani mają nazwy neutralnych z WoG-a. No i bohaterów można co najwyżej edytorem heksadecymalnym wprowadzać. Do tego polecam tworzenie mapy najpierw w zwykłym edytorze SoD, a potem dodawanie elementów z HotA.

Tak, nawet działa. Dobrze się spisuje przy tłumaczeniu. No i pierwszy scenariusz tworzonej przeze mnie kampanii jest właśnie dopieszczany, więc ogólnie spisuje się całkiem nieźle.

Kuririn PW
23 listopada 2012, 21:50
Litości :-) źle zrozumiałeś mój post. Do hoty nie mogę się przyczepić. Tworzona z takich samych składników lecz w innym kotle. Nawet kolorowanki docenta z h3, np. barona piekieł, są lepsze niż każde inne. To ma sens. Ale hota wg mnie szybko idzie do kąta. Z edytorem sod próbowałem :-) ale to nie to samo jak by był wydany od twórców. "Pażyjom uwidim" jak się sprawy potoczą.

AmiDaDeer PW
23 listopada 2012, 22:06
kuririn:
źle zrozumiałeś mój post.
Bardzo możliwe, ale jakoś wątpię, by to była moja wina. ;P

Co do edytora - ok, ale działa. Więc na brak możliwości tworzenia własnych rzeczy narzekać nie można.

Alistair PW
23 listopada 2012, 22:13
Jak można pisać, że ktoś nie może się przyczepić do hota, skoro wcześniej się napisało, że hota jest nic nie warte? Przecież to są przeciwne zdania, kuririn. Wychodzi z tego taki miszmasz.

A co do słów "bynajmniej" i "przynajmniej" - zakazałbym używania tego pierwszego, bo większość używa go źle (w znacznej większości przypadków właśnie zamiast słowa "przynajmniej").

Dark Dragon PW
23 listopada 2012, 22:29
kuririn:
Ale hota wg mnie szybko idzie do knota.

Jakiego knota? dlaczego tak uważasz? Oferuje o wiele więcej dla przeciętnego użytkownika niż WoG.

Kuririn PW
23 listopada 2012, 23:26
Po 1 pisze z Tel. Po 2 rozmawiam o grze. To logiczne dla mnie na tym forum. 3 sprawa jeśli ci co wytykają palcami ortografie. Bo nie poprawiają. To nie to forum. 4 sprawa gdzie jest wyrażanie swoich uwag na temat tej świetnej gry! Od mojego poprzedniego posta. Mówię o h3 bynajmniej myślę. Ostatnia sprawa. Jeśli macie tak gadać to "śluz" nie mowie o wszystkich :-)

Dark Dragon PW
23 listopada 2012, 23:35
kuririn:
Po 1 pisze z Tel.
Ale to nie zwalnia Cię z pisania zrozumiałych wypowiedzi...
kuririn:
Po 2 rozmawiam o grze. To logiczne dla mnie na tym forum. 3 sprawa jeśli ci co wytykają palcami ortografie. Bo nie poprawiają. To nie to forum.
Zachowanie poprawności wypowiedzi jest integralną cz. forum. Spójrz na swoją wypowiedź... przeczytaj przed wysłanie, bo aktualnie trzeba się sporej cz. textu domyślać.
kuririn:
4 sprawa gdzie jest wyrażanie swoich uwag na temat tej świetnej gry! Mowie o h3 bynajmniej myślę.
Jeśli w tym zdaniu pytasz o miejsce dyskusji o grze to jest właśnie tu. Mówisz o H3, ale o nim nie myślisz? Nie potrafię zrozumieć niektórych Twoich wypowiedzi...
kuririn:
Ostatnia sprawa. Jeśli macie tak gadać to "śluz" nie mowie o wszystkich :-)
Co znaczy "śluz"?

Besides, nadal nie udzieliłeś odpowiedzi na moje pytanie. Dlaczego wg Ciebie HotA odchodzi do kąta?

AmiDaDeer PW
23 listopada 2012, 23:53
kuririn:
To nie to forum.
Mylisz się. To jest forum, na którym pisanie wypowiedzi niezrozumiałych na dłuższą metę jest karane. Dlatego też moderatorzy mają prawo twoje posty poprawiać, a w skrajnych przypadkach usuwać, zaś inni użytkownicy jak najbardziej mogą pytać o to, o co Ci właściwie chodzi. Bynajmniej nie złośliwie.

Dark Dragon:
Besides, nadal nie udzieliłeś odp na moje pyt.
Honestly, to pyt zadałeś dwa posty wcz, więc "nadal" jest nie na msc. :P

Dark DragonDark DragonFixed :P


HobbitHobbitNo właśnie nie bardzo "fixed". Ale spokojnie, poprawiłem za Ciebie.

galo11 PW
27 listopada 2012, 10:45
Czy ktoś się orientuje, czy następna wersja która wyjdzie to będzie 1.2 czy 2.0 z Forge?

Dark Dragon PW
27 listopada 2012, 12:47
Z pewnością nie będzie to wersja z Forge...
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel