Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: MM IX - ugi, bugi
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2

Alamar PW
17 listopada 2012, 09:16
1. Raczej nie, gdyż miałem drużynę domyślną (Glad, Palant, Kler, Lisz) i zadania nadal nie można było dostać. Gdzieś jest zapewne błąd powiązany z zadaniem na Uzdrowiciela, gdyż ten quest powoduje także problemy, jeśli wybrało się drogę Druida.
Poszukaj odpowiedzi może na forum TELP, tam kiedyś widziałem dokładniejsze wyjaśnienia w tej sprawie.

2. Jak wyżej. Sprawdzę jeszcze u siebie, jak to wygląda.

AquaInferus PW
29 maja 2013, 15:13
tema o 9 jest to chyb dobry trop., więc tak cz jest do tego jakiś edytor, bo ma taki problem w tej grze miła datę 26 grudnia 522 i po wykonani zadania wracam do miasta i ma datę zamiast 5 styczna 523 to 5 stycznia 522 . Chciałbym zmienić tą datę na prawidłową bo takie coś tylko miesza

AquaInferus PW
15 czerwca 2013, 16:10
Sorki, że post pod postem, ale jakoś tak dziwnie wyszło . Ma Taki problem z zadaniem w łaźni otóż idę zdać raport ze łaźnia, jest już oczyszczona facet mi mówi ze dziki coś tam bywajcie . Problem w tym, że nie słyszę tego charakterystycznego dźwięku zaliczenia ( w chwil zdawania wiadomości w karczmie ) a informacja, że, by powiadomić zleceniodawce nadal widniej w dzienniku co robić ?

Garett PW
15 czerwca 2013, 16:13
Zadanie z łaźnią jest zbugowane i z tego co wiem nie da się go wykonać, tzn. Możesz wybić wszystko ale przy oddaniu nigdy ci nie zaliczy.

AquaInferus PW
15 czerwca 2013, 16:19
No to jak to mówią brawo Yeti .Ale mimo to ma szanse ukończyć grę z tradycyjnym dyplomem M&M ??

Irhak PW
15 czerwca 2013, 19:27
Łaźnia to quest poboczny, który nie jest w dodatku przez grę poprawnie widoczny. Możesz wybić wszystko w Łaźni PRZED wzięciem tego questu i nadal będziesz miał, żeby zdać go (choć go nawet nie zaczynałeś :P) w tawernie :P

Expert3222 PW
24 kwietnia 2014, 15:39
Kilka dni temu miałem dziwnego buga. Poszedłem do sali ćwiczeń i tam z czarnej skrzynki wziąłem sobie artefakt o nazwie Mjulnir (biegłość: maczuga). Za każdym razem jak próbowałem go założyć, był komunikat błędu i gra odsyłała do pulpitu. Zmieniłem nawet edytorem szybkość postaci na 70 (bo ten młot zabierał 20), ale nic się nie zmieniło. W końcu w Kwasowej Grocie wyczytałem, że wymaga 25 mocy, ale z drugiej strony nie powinno być chyba komunikatu błędu?
strona: 1 - 2
temat: MM IX - ugi, bugi

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel