Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: [projekt - fani] MMX, LoE, MMT, WoX2 i inne
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Acid Dragon PW
26 grudnia 2004, 21:04
Czy myślicie, że ten fanowski projekt poniesie dalej sagę Might and Magic?

Ubisoft na razie milczy w sprawie choćby *planów* na dziesiątą część MM, więc na pewno powstanie ona nieprędzej niż za dwa lata. W tym czasie cały czas trwają prace nad MM Tribute, który w założeniu ma być grą całkowicie darmową, stworzoną przez fanów, zawierającą nową, powiązaną z resztą sagi, fabułą. Brzmi zachęcająco, tylko, że już od dobrych kilku miesięcy nie pojawił się żaden znak na niebie i ziemi, że projekt posuwa się naprzód...

o WoX2 i innym fanowskim projekcie - 'middle of xeen' już zupełnie nic nie słychać chyba od czasu oficjalnego ogłoszenia rozpoczęcia prac nad nimi... obym się mylił.

AlamarAktualna strona projektu Might and Magic Tribute - http://castlegobs.nl/forum.html.

Haregar PW
26 grudnia 2004, 21:36
O tribute słyszalem,ale i tak nie gram w m&m.Kiedyś w gazecie(a może na stronce?)przeczytalem że(to było gdzieś rok temu)Ubisoft i fani mają zamiar stworzyć M&M X.Chyba to była stronka,ale adresu nie pamiętam,ale wiem że po 2 dniach wygasła.Jak myślisz Acid,jest tu jakieś ziarnko prawdy,czy to tylko plotki(jak w wogu,że bedzie za miesiac forge :D )?

Acid: Nawet nie plotki, ale totalna bzdura wg mnie.
^
^
*

Zgadzam się...

Fuuzy PW
28 grudnia 2004, 09:55
Witam.

MMT, trzyma się i powoli (barrdzo powoli ;)) wyłazi na światło dzienne.
Osobiście pokładam w tym projekcie duże nadzieje i jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier - w moim rankingu najbardziej wyczekiwanych gier MMT przeskoczyło nawet MGS3...

Co do WoX2... cóż... co jakiś czas na ich stronie pokazują się newsy (wszystkie tłumaczę sobie translatorem ;))... jak sądzę więcej można znaleźć na ich forum, ale niestety translator tego nie wytrzymuje :(

Co do MoX... jakiś czas temu na forum MMT był temat na temat Middle of Xeen... i wypowiedział się tam także jeden z twórców, który stwierdził, że MoX nie będzie projektem związanym z Might and Magic (choć początkowo miał być)... cóż... szkoda

PS.
Oto link do tego tematu:
http://www.mmt.34sp.com/mmtforums/index.php?showtopic=1747

Dru PW
28 grudnia 2004, 18:27
Ja słyszałem o obu tytułach i grałem w nie (demo). Również czekam na nie z niecierpliwością bo dawno już nie galem w serie M&M i bym z chęcią rozpoczął na nowo przygodę z jakimś z tych dodatków. Co do projektu Middle of Xeen to nie słyszałem ani nie grałem (jeśli istnieje jakieś demo) wiec jak ktoś mógłby rozszerzyć swoja wypowiedz o dodatkowe szczegóły to byłbym wdzięczny:).

Acid Dragon PW
28 grudnia 2004, 18:57
Fuuzy linka zapodał, więc na ich forum możesz trafić. Jest to projekt, w którym pokładam najmniejsze nadzieje. Gdy rozmawiałem z jego twórcą, mówił, że nie dośc że projekt będzie bardzo luźno związany z MM, to jeszcze wyjdzie wyłącznie po niemiecku. Teraz, gdy wg informacji Fuuzy'ego projekt ten (o ile wogle zostanie ukończony, bo nie ma żadnych oznak tego, by wogle coś już powstało) nie będzie miał nic wspólnego z MM, można go już chyba spisać na straty...


Acid Dragon PW
21 stycznia 2005, 19:42
Jakoś się kręci - ostatnio drużyna tworząca MM Tribute jakoś cicho była, ale jeden z jej członków ostatnio pojawił się, by ogłosić, że postępy jakieś jednak są. Zaprezentował też kilka szkiców koncepcyjnych i ścieżkę dźwiękową.
Wszystko na ich oficjalnym forum:
TUTAJ

Naruto-kun PW
3 marca 2005, 10:28
Ja wierzę w twórców MMT. Liczę, że gra będzie dobra. Co najmniej tak dobra jak MM7 a może i MM6. To byłby cud. Ale piękny cud.

Kaazam PW
11 maja 2005, 13:48
Jak to będzie to się okarze. M&M Tribute powinno trzymać rkoku M&M7 które były cudne.M&M Tribute jerzeli bedzie też kaszaną jak M&M9 to czego można się spodziewać po M&MX ( jeżeli kiedykolwiek wyjdzie )

Alamar PW
10 lipca 2005, 09:18
Ukazało się nowe techniczne demo MMT, oparte na nowym silniku RealmForge. Zajmuje ono spakowane rarem 81 MB (zipem 89 MB).Strona skąd można to pobrać, wraz z instrukcjami (po ang.) jest TUTAJ

Kaazam PW
2 stycznia 2006, 18:27
Świetnie.Mam MMT. ale jak do cholery tam się wchodzi do ekwipunku, czy używa czarów??? Prubowałem wszystkiego, i nic. Tylko "żrom" jabłka i używają czaru "Światło pochodni". No właśnie a walka??? Co tu się dzieje zmieniam w ustawieniach na sterowanie z MM7 a tu nic. Czy może mi ktoś to wytłumaczyć???

Acid Dragon PW
2 stycznia 2006, 19:17
techniczne demo, to nie demo w pełni grywalne - oznacza, że wszystkie elementy nie zostały jeszcze ukończone. takim elementem jest na przykład system czarów.

Alamar PW
8 stycznia 2006, 11:10
Zespół MMT wypuścił nową wersją bardzo wczesnej wersji alfa swojej gry. Można już stworzyć bohaterów, rozdzielić punkty biegłości, utworzyć drużynę, a nawet spróbować dialogów z bohaterami niezależnymi.
Dokładniejsze informacje (wraz z linkiem do downloadu) można znaleźć na tej stronie. Gra wymaga zainstalowanej aplikacji .NET 2.0 (link do niej jest również na powyższej stronie).

vinius PW
27 stycznia 2006, 21:37
Narazie grałem w dema z groty - i pozytywnie mnie zaskoczył MMT. Nie grałem w poprzednie części (a jak wiecie - zamierzam) i wygląda świetnie. Cóż, że sprite'y 2, skoro zapowiada się świetnie :) na szczęście udało mi się zdobyć MM9 - a może i nie na szczęście...

EDIT:
zauważliście, że w teamie jest aż trzech polaków :) ?

Wiedzmin Talic PW
11 marca 2006, 16:50
Właśnie wacam z dema... Pierwsze wrażenie: połączenie siódmej i ósmej części, a dokładniej to ich najlepszych elemntów. Właśnie po skończeniu ósemki i po rozczarowaniu dziewiątką marzyłem o takiej grze.
A najbardziej zaskoczył teren. Po prostu rajska dolina. Jeżeli wszyskie mapy będą tak rozbudowane, to chyba będzie najobszerniejszy świat MM.

I jeszcze, czy widzieliście nadgrobki za świątynią? "Here lies might and magic... allowed to die by freedeo". Hehe...szkoda MM, na zawsze zostną w mym sercu...

/\/\/\/\/\/\/\/\

A gdy (mam nadzieję) gra będzie wydana w pełni, czy zamieścicie ją w Grocie? Bo na CD do mojej barbarzyńskiej krainy będzie wędrować kilka lat )

Acid Dragon PW
11 marca 2006, 17:00
Might and Magic Tribute, gdy już wyjdzie, na pewno będzie można ściągnąć (legalnie i za darmo oczywiście) ze strony twórców.

Wiedzmin Talic PW
11 marca 2006, 19:31
A teraz własnie wracam z tego drugiego dema, gdzie mozna tylko prosić o złoto i jeść jabłki. I trochę się przestraszyłem. Kreacja drużyny jest bardzo niewygodna. Bardzo źle, że nie widać wszystkich skillsów na raz jak raniej. I co do avatorów mam nadzieję też ich poprawią hehe. I w ogóle lepiejby dodali dialogi do poprzedniej demo, a to ni to ni sio... Hehe

Kaazam PW
6 kwietnia 2006, 17:49
Mhhh. Nie wiecie, czy są jakieś wiadomości od twórców MMt, sam bym chętnie zagrał?

Alamar PW
6 kwietnia 2006, 17:55
http://castlegobs.nl/forum.html

Nic nowego nie ma (poza kilkoma obrazkami).
A na przyszłość pisz w odpowiednim temacie.

EDIT (po chwili szukania):
Version 0.3 of MMTribute is to be expected around May 1. It will include the full story of the initial stage of the game, with a 2D map that allows you to interact with all the NPCs.

vinius PW
29 kwietnia 2006, 08:57
Sam nie wiedziałem, gdzie to napisać...

Alamar: Na pewno nie w Poradach, jak już to szybciej w tym temacie. Poza tym konkretów jeszcze nie ma - a jak będą, to zawsze możesz założyć odpowiedni temat (najwyżej go usunę).

Fabrycy (czy jak mu tam) oznajmił w wywiadzie, że skoro powstał już nowy świat (Ashan) można myśleć o stworzeniu osadzonej w nim gry RPG. Czyżby MMX? No cóż, może to trochę za daleko idące wnioski, ale myślę też, że będzie to trzecia część trylogii Ashan (HoMMV i DMoMM sa w produkcji). to chyba dobrze?
btw. jak idą prace nad WoX2 i MMT?

Alamar: Link do MMT masz wyżej, a do WoX2 też Acid podawał. Nie chciało się poszukać?

nie chciałem zakładać dla takiego czegoś nowego tematu, a to pod spodem to było jak napisane - nawiasem mówiąc.

Alamar PW
1 maja 2006, 17:03
Zgodnie z obietnicami, zespół MMT wypuścił nowe demo (ok. 17 MB).
Poniżej orginalna informacja:

MMT_0.3.zip can be downloaded from SourceForge.

Don't forget to install NET 2.0 first, if you have not done so already.

This version contains the opening story of the game.

There is a 2D representation of the starting map where you can click on houses and dungeons, and initiate dialogues.

The questbook and the log keep track of your progress.

Enjoy!
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [projekt - fani] MMX, LoE, MMT, WoX2 i inne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel