Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 35 - 36 - 37

Rabican PW
1 listopada 2012, 20:21
Witamy Shardana :P I prosimy, by nie pisał postów jeden pod drugim, lecz korzystał z funkcji edycji. Służy do tego ten ładny, brązowy przycisk pod avatarem i nickiem.

EDIT: Hobbit mnie ubiegł :P

Warmonger PW
2 listopada 2012, 07:54
Cytat:
To my witamy Shardana
Moja szkoła :D. To zabawne, że tyle osób zaczyna nawiązywanie znajomości od słowa, którego nie rozumieją.

Ale w tym wypadku mogę wybaczyć. Grota witać Shardan ;)

Bychu PW
2 listopada 2012, 08:19
Siemka Shardan :D Zaglądaj na cmentarz, tam nie ma elfów, nawet martwych :D
I miłego bycia z Nami życzę! :D

Bychu PW
2 listopada 2012, 10:05
Shardan niech korzystać z przycisk edytuj pod nickiem Shardanana.
To być dobra opcja, która się przydawać i nie niszczyć forum.
My mieć nadzieje, że Ty Nas zrozumieć i się przystosować, inaczej elfy będą musieć Cię zabić. My tego nie chcieć...

Antares PW
2 listopada 2012, 20:01
Shardan tak wogóle to witam. ;-P Nie będę powtarzał rad, które już padły, ale powiem jedno, to cenne rady. ;-)

Rabican PW
2 listopada 2012, 20:06
Shardana zdążyliśmy już powitać i pożegnać :P

Ketrab PW
29 listopada 2012, 14:15
Pozdrawiam wszystkich Przybyszów, stałych Mieszkańców, zacnych Akolitów, niesamowitych Strażników, ponadczasowych Starożytnych i Ciebie jedynego Smoka Kwasowego.

Słowem wstępu. Jestem nowym grotowiczem. W grocie bywam już od dłuższego czasu, choć bardziej, jako porost na ścianie albo jakieś zbłąkane zwierzę, które czasem jest przypadkowym świadkiem różnych wydarzeń.

W świecie HMM jestem z przerwami od czasu, kiedy stałem się „szczęśliwym” posiadaczem pierwszego komputera klasy PC z procesorem 100 Mhz (a nawet wcześniej za czasów C64, czytając czasopisma komputerowe w jednym z nich natrafiłem na poradnik HMM1 z wszystkimi mapami kampanii - pamiętam, jakie wrażenie na mnie zrobiły).

Pewnego dnia trafiła w moje ręce wersja demo HMM2. Gra, która wciągnęła mnie na całego.

Dalej historia potoczyła się naturalnym torem. Dość długo zbierałem środki na pełną wersję. Pamiętam to jak dziś jak przekonywałem rodziców oraz chrzestnych o zaletach tej gry. O tym, że jest o zamkach i rycerzach oraz całych królestwach i gospodarce surowcami … I udało się, zakupiłem pełną wersję, później wtajemniczyłem mojego przyjaciela (albo on sam równocześnie „wpadł”). Graliśmy dużo, również razem w opcji Hot Seat. Ach te słoneczne, ciepłe letnie dni spędzone w mrokach pokoju za zasłoniętymi żaluzjami (jest, co „wspominać”). No tak później było demo HMM3 oraz „wielkie wyczekiwanie”. Na „trójce” sporo wiosen upłynęło i właściwie na tym spoczęło. Oczywiście regularnie powracałem do HMM2 i HMM3, miałem też nostalgiczny epizod z przejściem HMM1, ale raczej poza te ramy nie wychodziłem.

Az do momentu przypadkowego trafienia do Kwasowej Groty. Wtedy zostałem oświecony (na własną odpowiedzialność) wiedzą ze świata MM oraz jej powiązaniami z SF. I tak trochę chaotycznie a trochę systematycznie zagłębiałem się w kolejne zakamarki Groty i Forum. Do momentu jak nie zdałem sobie sprawy, że dużo tracę nie odkrywając wszystkiego samemu. Postanowiłem, więc na nowo poznać ten świat empirycznie. A to, że mam słabość do starych gier rodem z C64 to oczęta me zwróciłem na MM1. Jako, że nie miałem za bardzo doświadczenia w grach RPG( może poza historią z Diablo), gra sprawiła mi spore trudności i porzuciłem pomysł. Lecz nawiedzały mnie sny koszmarne i fantastyczne zarazem od tamtego czasu, aż do dnia, w którym po raz drugi podjąłem wyzwanie … Teraz niestrudzenie i systematycznie przemierzam świat VARN4 w nadziei odkrycia „sekretu”.

Kreśląc się z rewerencją, uwadze łaskawej polecam.

AmiDaDeer PW
29 listopada 2012, 14:58
Ketrab:
W grocie bywam już od dłuższego czasu, choć bardziej, jako porost na ścianie
To dlatego ciągle czułem się obserwowany...

Witaj, Ketrabie! Mam nadzieję, że nie powrócisz do nie-życia jako jakiś grzyb ozdabiający korytarze Groty, lecz będziesz jednym z tych żywszych i - powiedzmy - ciekawszych mieszkańców. Na start mogę powiedzieć, że twój dobór słownictwa bardzo miło mnie zaskoczył. Twoje posty mogą wnieść wiele dobrego w rozwój naszej społeczności.

Tarnoob PW
29 listopada 2012, 19:47
Oklaski, oklaski.

Zaczynanie od MM1 – ambitnie.

Widać, że darzysz Grotę szacunkiem i podziwem, co postaram(y) Ci się odwzajemnić.

Woyto PW
1 marca 2013, 23:43
Jako że nigdy nie napisałem tutaj postu, a wczoraj skończyłem swój 3 rok w Grocie, chciałbym wszystkich serdecznie powitać ;)

Hayven PW
2 marca 2013, 09:52
Hams, nie wiedziałem, że tutaj jest taki temat...

Otóż AC poznałem dzięki Jaskini Behemota... I choć nie chcę się tutaj zbytnio zagłębiać, to widzę, że na tutejszym forum więcej się dzieje ;)

Witam wszystkich, dzięki którym Kwasową Grotę poznałem! Choć już kilka tygodni minęło od mojego pierwszego posta (i kilka miesięcy od rejestracji ;)), chciałbym powitać:

- Irhaka
- Hobbita
- Dartaniona, lepiej znanego mi jako Bychu
- Acid Dragona
- i innych Grotowiczów ;)

Arszonto PW
2 marca 2013, 17:05
Chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać. Pochodzę z odległych ziem, z innej galaktyki, z miejsca odległego od Enroth tysiące lat świetlnych. Nie mniej, miałem już okazję spotkać smoki i inne istoty mocy i magii. Zwą mnię Archonto, choć nazywam się Adrian. Reprezentuje sobą rasę Assimarów, ale (nie)stety nie odziedziczyłem po moich przodkach wyjątkowego talentu do czynienia dobra. Do waszej groty trafiłem, poprzez mego starszego brata, za co mu dziękuję. Mam nadzieję, że będę się tu dobrze czuł i dogadywał. Vobis loqui mox!

Bychu PW
2 marca 2013, 17:15
Ej, kurde, zauważyliście, że jeszcze się oficjalnie nie przywitałem? Nie? Ja też nie. Siemka :D

Irhak PW
2 marca 2013, 19:04
Cytat:
I choć nie chcę się tutaj zbytnio zagłębiać, to widzę, że na tutejszym forum więcej się dzieje ;)
Dokładnie jak mówiłem - AC rządzi dzięki forum :P

Cytat:
Do waszej groty trafiłem, poprzez mego starszego brata, za co mu dziękuję.
Aż się chce zapytać jaki ma nick :P

Arszonto PW
3 marca 2013, 09:47
Szczerze, nie wiem. Z tego co mi wiadomo już tu nie bywa. Wydaje mi się, że zapewne coś związanego ze Starcraftem, ale jeśli to ważne, mogę przy najbliższej okazji zapytać.

Jon Snow PW
2 kwietnia 2013, 08:55
Witam Wszystkich. Widzę, że nie tylko ja tu byłem biernym obserwatorem przez dłuższy okres ;) Śledzę poczynania mieszkańców groty od wielu lat, w końcu postanowiłem dołączyć do dyskusji :)

Lunkier PW
3 kwietnia 2013, 23:26
To i ja się przywitam...

Wprawdzie na forum jestem zarejestrowany od czternastego listopada dwutysięcznego dwunastego roku, przez ten czas miałem możliwość, aby poznać ludzi i w miarę zaaklimatyzować się tutaj. Niestety, większość tego czasu nie poświęciłem na pobyt na forum, więc.. Postanowiłem to nadrobić, wypowiadać się częściej. A że znalazłem odpowiedni temat służący do przywitania się, oto piszę.

Nie przepadam za opowiadaniem o swojej osobie, ale parę konkretów podać mogę. Z serią Might and Magic pierwszy raz spotkałem się stosunkowo niedawno, z początku podchodziłem sceptycznie do tejże serii, acz me zainteresowanie z biegiem czasu rosło i w końcu zdecydowałem się zagrać. Oprócz tego wielbię dobrą literaturę, mitologię (Rzymską, Grecką), oraz czepialstwo i zwracanie uwagi na błędy lub niestosowanie się do obowiązujących zasad na forach internetowych. Ale nie ma się czego bać, nie gryzę, i nie pogardzę dobrą dyskusją za poziomie na dowolny temat, i żywię nadzieję, iż będę miał okazję odbyć z którymś z mieszkańców właśnie taką, kulturalną wymianę zdań. Kończąc ten mój skromny tekst powitalny, chciałbym podkreślić, że wnioskując z moich obserwacji panuje tu naprawdę dobry klimat, aż zachęcający do pisania na tym forum. Strona graficzna także wygląda bardzo dobrze. Dlatego liczę, że pobyt na forum będzie przeplatany dobrymi dyskusjami na temat serii Might and Magic (i nie tylko :P) oraz napotkam osoby mające tendencję do pisania długich, sensownych postów na temat (sam lubię pisać takowe).

Więc, do napisania, mili ludzie!

gamera 1965 PW
22 maja 2013, 19:18
Cześć! Dopiero dziś się zarejestrowałem jednakże już od dwu lat czytam tę stronę. Zazwyczaj wole się nie udzielać i zachować status cichego obserwatora ale postanowiłem to zmienić. Teraz może napisze jak zaczęła się moja przygoda z Might and Magic. Gdy miałem 7 lat kuzyn pokazał mi pewną gre była to trójka. Właśnie ten obraz utkwił mi w pamięci. Pierwszą grą z cyklu w kturą grałem była czwórka. Szczeże gra w nię nie była pasjonująca więc nie interesowałem się innymi częściami do czasu gdy zagrałem u kolegi w piątkę. Od tego momentu szukałem różnych stron poświęconych tej serii. W końcu w czasie przeglądania natknołem się na trójkę od razu ją rozpoznawszy. Do dziś jest moją ulubioną grą.

Irhak PW
22 maja 2013, 19:26
Witamy, witamy :) Cieszymy się, że w końcu do nas bardziej aktywnie dołączyłeś :)
A teraz 2 dwie rzeczy :P
- uważaj na chodzące słowniki - tutaj gryzą ;)
- zachęcamy do pisania więcej postów :)

Thiudana PW
3 czerwca 2013, 14:24
mam pytanie nie bardzo się jeszcze orientuję ale czy są jakieś konkursy? Bo jeśli tak to chętnie wezmę udział XD Z góry dziękuję za odpowiedż.
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel