Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ERA/mod] Empire of the World IV
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

TopFunny525 PW
13 września 2012, 22:53
W lutym tego roku Salamandre ogłosił wydanie kolejnego moda(mapy) do WOGA ,z tego co przeczytałem wynika ,że mod przenosi nas do czasów starożytnych ,prawdopodobnie do czasów starożytnego Rzymu. Wersja 2.0 moda do pobrania tutaj :

http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37247

Aby uruchomić mod należy zainstalować Erę II! Na Prehistorycznym WOGU niestety nie pójdzie.

Pozdrawiam i życzę słiiiit nocy:P

Warmonger PW
14 września 2012, 07:44
Nie wiem, co i w jakim stanie przeczytałeś, ale ale chyba było już późno.

Jest to mapa dla ERY II o rozmiarze XXL (252x252) zawierająca bardzo sympatyczne skrypty rozwijające rozgrywkę - takie, jak ulepszanie armii i czarów, cztery specjalizacje do wyboru i przeciwników z dodatkowymi umiejętnościami.
Mapa jest ogromna, przejście jej zajęło mi (za drugim podejściem) prawie całe dwa tygodnie wakacji i to z otwartym edytorem. Zdecydowanie nie dla nowicjuszy, ale mimo to polecam - to dzieło wybitne.

Fandor PW
14 września 2012, 13:02
Czyli te możliwości wprowadzone przez Salamandre działają tylko na tej mapie?

Warmonger PW
14 września 2012, 13:58
Skrypty mapy działają tylko na tej mapie, to chyba dość oczywiste. Radzę dokładnie przeczytać zlinkowanego posta przed zadawaniem dalszych pytań.

Rytelier PW
14 września 2012, 15:21
Mapa wygląda fajnie, dość ciekawe skrypty, ale jest trudna. Mam problem ze zbrojnymi na początku, nie mogę ich pokonać bez tracenia jednego diabła. Próbowałem chyba ze 100 kombinacji w walce i nic.

Salamandre PW
22 października 2012, 09:51
Battle is on rocklands, no morale possible, you have slow (expert level), no retaliation to devils and swordsmen are split in 6x10 stacks. If you don't know how to use wait feature and battle obstacles to your advantage, then further battles will be impossible for you, because this is the easiest one:)

Rytelier PW
22 października 2012, 16:00
Heh, yesterday I found way to defeat them. I needed swordsmen in right down corner and devils in upper left. Then used wait feature without slow spell :P
temat: [ERA/mod] Empire of the World IV

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel