Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Quicksilver
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8

Koshi PW
9 marca 2006, 09:00
Piszcie tutaj wszystko na temat tego nieoficjalnego moda do WoGa. Jakie są wasze opinie na jego temat? A może ktoś wie kiedy będzie jego premiera? :)

Strona moda jest tu - Trang

avatar PW
9 marca 2006, 12:17
Opinie będę wygłaszał jak ten mod się pojawi. A teraz - po co?

oskarroza PW
9 marca 2006, 14:03
Mi sam pomysł się podoba, ale niektóre stworzenia nie.
Nie podobają mi się nowe wyglądy miast, oraz niektóre nowe wyglądy stworzeń [wolę wygląd stworzeń 8-poziomu, które wykonali Rosjanie (choć tak naprawdę są to tylko przekolorowania)].
Podobają mi się nowe stworzenia, które mogą pojawić się w grze (chociaż tak naprawde nie wszystkie, np. Starożytny Bazyliszek mi się nie podoba).
Ale ogólnie mod prezentuje się ciekawie.

Kryształowy smok PW
9 marca 2006, 15:01
To można ściągnąć chyba stąd.
Nie patrzyłem na ten plik, bo mam nie naprawiony dysk.

Nya PW
9 marca 2006, 15:19
Jak na mnie, to stwory ósmego poziomu są średniej jakości, ale te nowe są ok - szczególnie lodowy smok. A jeżeli chodzi o adepta, to ktoś tam fajnie ma! Przecież to jest jednostka dokładnie z Disciples II !!! Konkretnie z Inferno (czy jak to tam było... chodzi o to miasto z czartami itp...), z pierwszego poziomu!No tylko te "świetliste" oczęta i malowniczo rozlana na szacie krew... Ale tak to wykapany Wyznawca!

Trochę nie pasuje mi antypaladyn. Dziwny jakiś, ta zbroja chyba troche za jasna na anty-.... No nie wiem...

Trang Oul PW
9 marca 2006, 15:25
@Kryształowy Smok: Strona, którą podałeś (http://bigjocker.250free.com/), była oficjalną stroną moda. Teraz tam nic nie ma.

Mi się nie podoba Antypaladyn (nazwa - nie mogli dać innej np. Rycerz Ciemności, za bardzo błyszcząca zbroja) i Onyks (niebieski ogień?). Nie podobają mi się też ulepszenia "na siłę", np. Krasnolud do Hierofanty albo Chowaniec do Sukkuba.

Kryształowy smok PW
9 marca 2006, 15:34
Chodziło mi o natural.zip

Koshi PW
9 marca 2006, 16:15
Antypaladyn nie jest taki zły.:) O wiele gorsze są np. Fiery Lizard czy Eye Of Darkness (w ogóle nie pasuje do Heroesów III). Co do jednostek 8 poziomu to nie podoba mi się Darkside i Gargantuan(mogli go lepiej zrobić, a nie wciskać na siłe jakieś różki:). Ale jest też oczywiście wiele dobrych jednostek takich jak Frost Giant, Mega Dragon lub Ice Dragon.

Trang Oul PW
9 marca 2006, 19:11
Mi się nie podoba Megadragon. Po pierwsze - przedrostek "mega" nie pasuje do fantasy, tylko do science-fiction. Po drugie - sugeruje to, że Megadragon jest najsilniejszy (jak w H4).

TeHniK PW
9 marca 2006, 20:07
Jak dla mnie to sprawa wygląda następująco :

1.Jednostki 8-go poziomu

- Megadragon - Jak wspomniał Trang Oul, nazwa owej jednostki nie pasuje do HoMM 3, ze wzgledu na przedrostek "mega", ktory sugeruje, iż coś jest najlepsze oraz nawiązuje w pewien sposób do science-fiction. Jednakże po zmianie miana owej jednostki, uważam, że graficznie reprezentuje się całkiem dobrze.

- Frost Giant - Cóż tu dużo mówić. Jednostka bardzo ładna i co ważne, pasująca do klimatu Heroesów.

- Darkside - Tu się prawdopodobnie narażę wielu osobom, jednakże uważam, iż ta jednostka mimo, że jest bardzo ładnie wykonana, to sugeruje podobieństwo do "Motaro", najsilniejszego wojownika w grze "Mortal Kombat 3". Dlatego też, jednostka ta klimatem nie pasuje po prostu do HoMM 3.

- Blood Dragon - Po prostu Krwawy Smoczek. Nasuwa mi się tutaj jednak pytanie: Jeżeli w planach twórców "Quicksilvera", było nadanie całkiem innego wyglądu jednostkom 8-go poziomu, to dlaczego owy Blood Dragon, nie różni się niczym(mam na myśli sam podstawowy wygląd, nie animacje ataku i ruchu)od poprzedniego Krwawego Smoka?

- Scarlet Dragon - Ładnie i z pewnym rozmachem wykonana jednostka. Osobiście mi pasuje. Mimo wszystko nie ma jak Darkness Dragon :] .

- Gargantuan - Dla mnie ta jednostka jest w pewien sposób śmieszna i żenująca. Przekolorowany behemot z doczepionymi rogami i "łusko-skrzelami". Nie podoba mi się w ogóle.

- Dark Phoenix - Co do graficznego przedstawienia owej jednostki, nie mam zastrzeżeń. Jednak nazwa mi nie pasuje, bo wychodzi tutaj na to, że Confluxowa jednostka 8-go poziomu zmieniła się z neutralno-dobrej w złą. Coś tu jest chyba nie tak.

2.Inne jednostki (Ponieważ jest ich tu sporo, zamieszczę tylko króciutkie komentarze)

- Ice Dragon - Koncepja na jednostkę dobra, lecz zbyt duże podobieństwo do Crystal Dragona.

- Antipaladin - Graficznie całkiem dobra, lecz nazwa jakaś taka zbyt prosta i nie klimatyczna :/ .

- Fiery Lizard - Nawet ładna jednostka. Duży plus za brak podobieństwo do innych "troopsów".

- Death - Bardzo mi się podoba ta jednostka ze względów graficznych, jednakże zmienił bym nazwę, bo "Death" (ang. Śmierć), jak dla mnie jest po pierwsze nie klimatyczna, a po drugie jakoś prymitywna.

- Ancient Basilisk - Jednostka, podobająca mi się chyba najbardziej.No Comment :].

- Venom Spawn - Dziwna jednostka, obdarowana jednak własną, unikalną grafiką.I za to ma plus.

- Doomdrake - Mimo, iż jest to kolejna przekolorowana jednostka, repezentuje się bardzo ładnie.

- Blood Mage - Taki dziwny jakiś :P. I do tego nazwany bez rozmachu wogóle :/ .

- Eye of Darkness. Graficznie - ładna. Jednak nie klimatyczna. Nie wyobrażam sobie osobiście walki z jednym niż więcej takowym "stworem" :] .

- Onyx - Jak dla mnie porażka (i to nie dlatego, że nie lubię HoMM IV :P). Onyx to nazwa pokemona :](Poki lubię, tak jak całą anime zresztą :) )
.
- Treebeared - Nawet spoko. Chciałbym ją zobaczyć w zastępstwie z Entem :].

- Master Elemental - kolejny przekolorowany pomysł na świetną jednostkę :P .

- Pomysł zaczerpnięty albo z HoMM V, albo z Disciples. Jak by nie było,to dla mnie okej :] .

3.Zmiany w miastach

Ogólnie rzecz biorąc, to bardzo mi się podobają nowe tła do zamków(szczególnie Inferno, które jest boskie :] ).Nowe budynki w Tower, też w sumie ładne.Zawsze to jakiś powiew świerzości...

4.Inne zmiany

Tutaj raczej nie mam własnego zdania. Po prostu kolejny pomysł na ulepszanie jednostek.

To wszystko. Dziękuję za uwagę i Pa pa :] .

Trang Oul PW
9 marca 2006, 22:20
W Quicksilverze będzie nowy krwawy smok, który wysysa krew. Można o nim poczytać tu.

Corvus PW
12 marca 2006, 11:25
Chyba najfajniejsze są: Treebeard, Master Elemental, Ice Dragon. Też jest żywcem przekolorowany, ale nawet fajnie wygląda...
Miasta są nawet fajne - w końcu jakaś zmiana. Darkside z 8 lev. jest dużo fajniejszy od tego Balerona czegośtam. Blood i Scarlet Dragons też są fajne ale już Dark Phoenix wygląda jak wyliniały pies...
I zgadzam się z tymi ulepszeniami na siłę - krasnoludek do Hierofanty!!?? Ale z sukkubem nawet fajny pomysł.

Trang Oul PW
12 marca 2006, 13:43
>Ale z sukkubem nawet fajny pomysł.
Podoba ci się zmiana płci!?

Kryształowy smok PW
12 marca 2006, 20:09
Na innym dysku testowałem plik natural. On zmienia wygląd ołtarza wysłanników. Gdzie można pobrać Quicksilver patch?

Trang Oul PW
12 marca 2006, 22:38
Jeszcze nie można pobierać patcha Quicksilver, bo nie jest zrobiony.

DEW PW
16 marca 2006, 12:05
czy poza tymi kilkoma obrazkami są jeszcze obrazki pozostałych wymienionych stworów bo nie znalazłem ich na stronie np. Succub, Rogue, Paladin, Champion, Hierophant, Astral Spirit, Soul Eater, Dread Knight, itd

AmiDaDeer PW
16 marca 2006, 13:09
Succub, Astral Spirit i Paladin to dowódcy z oryginalnego WoGa, którzy zostaną przerobieni na jednostki (przynajmniej tak mi się zdaje).
A Rouge to rozbójnik z oryginalnego HoMM, podobnie jak Champion (czempion). Pozostałych nie znam.

DEW PW
16 marca 2006, 13:35
Czy można ściągnąć te jednostki już bez czekania na całość WoG?

AmiDaDeer PW
16 marca 2006, 14:43
DEW, wszędzie się pytasz o jednostki. Masz zamiar zrobić jakiś skrypt tak jak ja czy jak?
Ja nic nie wiem o tych jednostkach, ale mod wygląda ogólnie nieźle. Najsłabiej według mnie prezentuje się megadragon oraz doomdrake.
Pozdrawiam!

J.K.Tank PW
16 marca 2006, 21:31
Trang Oul>>>

A przeszkadzała komukolwiek w przypadku dżinna? To, że gorsza wesrsja dżinna to kobieta, a lepsza to facet mi się z początku wydało trochę sesksistowskie XD . Poza tym jakie oznaki męskości mają impy? No chyba, że jesteś specem od odróżniania płci demonów, bo IMHO to mogą być zarówno samce jak i samice. Jedyne co mi się nie podoba to to, że dowódca został zdegradowany do roli ulepszenia jednostki 1. poziomu i chyba tylko dlatego, że w większości bazuje na modelu pierwszolewelowca.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8
temat: [WoG/mod] Quicksilver

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel