Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [różne] Czy WoG jest piratem?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Burmund PW
11 października 2012, 09:31
Witam mam pytanie
komputer mam kupiony na firmę więc co za tym idzie nie mogę mieć żadnych pirackich oprogramowań i tu się pojawia pytanie czy mogę mieć woga zainstalowanego na tym komputerze,

Nie chciał bym miec potem problemów z powody tej kultowej gry.

pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedz

Warmonger PW
11 października 2012, 09:35
WoG ani ERA nie są piratami, bo wymagają oryginalnej gry do działania i nie duplikują jej zawartości.

Zachowują się za to bardzo podobnie do wirusów, dlatego odradzam instalowanie ich na cudzym sprzęcie ;)

Burmund PW
11 października 2012, 10:15
dziekuje za odpowiedz

Acid Dragon PW
11 października 2012, 11:23
Ich "zachowanie się jak wirusy" jest nadinterpretacją. WoG nie jest traktowany jak wirus przez żadne znane mi oprogramowanie antywirusowe. Owszem, w celu osiągnięcia pewnych zmian do kodu gry dołączany jest inny kod. To jednak jest charakterystyczne nie tylko dla pewnych wirusów, ale też dla całkiem legalnych patchy.

Jeśli zaś chodzi o legalność WoGa, to mimo pewnych prawnych problemów (jak modyfikacja utworu przez osoby nieposiadające do niego praw autorskich), jest on ogólnie akceptowany przez obecnych właścicieli praw do Heroes III. Więc nie jest przez nikogo traktowany jako coś zabronionego, czy nielegalnego.

Burmund PW
11 października 2012, 11:38
dziekuje ;) ze spokojem mogę znów pograć sobie w Woga. szkoda tylko ze nie mam tylko z kim pograć. A samemu to zbyt proste ;) pozdrawiam

Bluearga PW
12 października 2012, 15:12
Cytat:
A samemu to zbyt proste ;)

Jak weźmiesz sobie wersje ERA, to nie będzie proste, bo AI tam poprawili. No i też jest tam też możliwość zdjęcia zupełnego ograniczenia dla AI, ale to tylko dla samobójców(I Rosjan) :P

Salamandre PW
12 października 2012, 20:09
www.box.com/s/6bo5qfejp64f117s98bn
(I learned tags!)
Mod Better AI for Era. Must be used on random maps, and it provides the necessary bonuses for AI in order to give a real challenge in solo game. It is parameterizable according to the difficulty selected.
temat: [różne] Czy WoG jest piratem?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel