Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 102 - 103 - 104 ... 162 - 163 - 164

Fandor PW
2 października 2012, 18:32
Wiem że troll z heroes 2 był kobietą, chociaż prawde powiedziawszy nie powiedział bym że wygląda ona jak kobieta więc wyrażam swoje zdanie.
Swoją drogą trzeba wziąć naprostowanie na to czym są jednostki twierdzy między tymi częściami - teraz są to zielonoskórzy w H3 a w h2 byli to zwierzoludzie - baran ogr, świnia ork itd. widać to po futrze trollki, chociaż nie wiem co to za zwierzę.

AmiDaDeer PW
2 października 2012, 19:31
Jest to zwierzę zwane trollem. :P

Model niezły, ale mam wrażenie, że zbyt ciemny, a cienie nieco zbyt głębokie... no i faktycznie za gładki. Może poeksperymentuj ze światłem i teksturami?

zbigniew PW
2 października 2012, 21:37
Świetna jednostka. Świetny klimat. Z tym trollem to się do końca nie zgodzę że zwierzę. Troll to inteligentne stworzenie. Nie w takim stopniu co człowiek. Ale jednak.

Pamiętaj jedno witchkingu: zrobić jednostkę w blenderze to dopiero pierwsza połowa sukcesu. Druga to przenieść ją do herosów.

Fandor PW
2 października 2012, 22:34
Hobbicie, chodziło mi o to że każda jednostka dwójkowej twierdzy byla półzwierzęciem i i troll chyba też jakimś chociaż nie mam pewności.
Ciekawy pomysł na projekt do podjęcia, miasto zwierzoludzi, na podstawie H2, czarnoksiężnicy, postanowili połączyć zwierzęta z zielonoskórymi i zrobili stwory na wzór tych z H2, i można załączyć tych jaszczuroludziów co pisałeś Wichkingu na czacie że chcesz by troll był z nimi w zamku.

witchking PW
2 października 2012, 22:48
A jakim zwierzakiem jest goblin? Z Twoją teorią nie do końca mogę się zgodzić fandor.

Trochę rozjaśniłem ale nad teksturą jeszcze muszę popracować:


Zbigniew masz racje i dobrze o tym (niestety pamiętam). A i jeszcze czeka mnie animacja a ta cały czas idzie mi marnie;)

A precyzując to chciałbym zobaczyć trolla jako alternatywę w cytadeli(to tak w ramach wyjaśnienia ostatniego zdania Fandora bo dla mnie było by ono mało jasne;p).

Nerevar PW
2 października 2012, 22:58
Cytat:
Hobbicie, chodziło mi o to że każda jednostka dwójkowej twierdzy byla półzwierzęciem
Jakim był cyklop? I czy na pewno wilk był tylko półzwierzęciem? ;P

Fandor PW
2 października 2012, 23:02
No dobrze, chodziło mi o to że mniej więcej, wilk jest wilkiem, więc jest zwierzęciem, ork to prosiaczek, ogr baran, nie jestem pewny goblina chociaż może coś by się znalazło, w sumie jest jakby pół na pół ale chodziło mi o obfity zarost trolla. Mniejsza z moją teorią, to tylko taki pomysł.
To temat o jednostkach tworzonych przez użytkowników i tego się trzymajmy.

AmiDaDeer PW
3 października 2012, 16:44
witchking:
A precyzując to chciałbym zobaczyć trolla jako alternatywę w cytadeli
W Hocie chcieli coś takiego zrobić - ale na podstawie tego z AB czy MM7. Twój pomysł jest o tyle lepszy, że Cytadela ma tylko jednego strzelca. Może się zgłosisz do nich? :P

Fandor PW
3 października 2012, 17:38
No cóż, ja napisałem swoje, miasto bagiennych zwierzoludzi mogło by być ciekawsze niż miasto jaszczurów, czy zielonoskórych.

AmiDaDeer PW
3 października 2012, 20:37
Bagienni zwierzoludzie już są w H3 - w postaci Cytadeli. I to do niej właśnie (lub też ewentualnie do Twierdzy jako podmiana Cyklopa) jak na moje oko pasują takie trolle, jakie nam zaprezentowano w H2 i jakie zostały odtworzone przez witchkinga.

Zresztą - my tu gadu gadu, a animacji nie ma, a tym bardziej modów, które mogłyby tę animację wykorzystać. :P

witchking PW
5 października 2012, 13:10

Jeszcze pytanie gdzie tu wcisnąć budynek trolla;p (pomijając kwestie "jak" bo to zostawię specom od skryptów;p)

Zwykły troll jest na poziomie 5 trzymając się tego zastępował by gorgone (to by mogło być ciekawe). Ewentualnie można go wcisnąć na 6 poziom.

W miejsce budynku gorgony łatwiej było by coś wcisnąć.

Ma ktoś koncepcje na siedlisko? Chyba najlepszy byłby jakiś most.

Bluearga PW
5 października 2012, 14:27
Cytat:
(pomijając kwestie "jak" bo to zostawię specom od skryptów;p)

Z tego co się orientuje, to dodawanie nowych budynków do już istniejących miast jest niemożliwe. Co innego jeśli miasto ma zupełnie nowy podgląd jak np. Grove, ale tam też jest chyba ograniczenie ilości budynków.

Co do zmiany wyglądy istniejącego już budynku to chyba też się nie da, chociaż powinno być to możliwe, bo "def" budynków da się wyciągnąć z odpowiednich plików.

Niemniej jednak, w Cytadeli jest już tak nadzióbdziane, że nie sposób znaleźć tu gdzieś miejsce :P Cytadela to chyba jedno z najciaśniejszych miast przy pełnym rozbudowaniu.

Fandor PW
5 października 2012, 18:13
Da się wszystko wcisnąć wymieniając budynki już istniejące (skoro da się wymienić jedno miasto, to czemu nie można 1 budynku) tylko że musi on podmienić budynek już istniejący (siedlisko na pewno, ale nie wiem czy podmieniająć inne budynki uzyskamy efekt siedliska).

AmiDaDeer PW
5 października 2012, 20:26
Bluearga:
Niemniej jednak, w Cytadeli jest już tak nadzióbdziane, że nie sposób znaleźć tu gdzieś miejsce :P


Zrobione na szybko i trochę mało starannie, but you got the point. Ciekawe kto to w ogóle zauważy. :P

fandor510:
Da się wszystko wcisnąć wymieniając budynki już istniejące (skoro da się wymienić jedno miasto, to czemu nie można 1 budynku) tylko że musi on podmienić budynek już istniejący
Don't you underestimate the power of
REVERSE ENGINEERING

Agon PW
5 października 2012, 20:52
Cytadela to dobre miejsce. Powiem wam z doświadczenia, że trolle lubią, gdy wokół nich jest niezłe bagno.

Cheshire PW
5 października 2012, 21:24
Mam koncepcję na siedlisko trolli. Otóż można wykorzystać chatę Shreka. Na moje oko to idealnie pasuje do trolla z bagien. Shrek to ogr ale mniejsza z tym.

witchking PW
5 października 2012, 23:46
A nie lepiej zostać przy tradycyjnym moście? Jakoś zawsze lubiłem ten element nawiązujący do typowych opowieści o trollach.

Myślałem o czymś takim:

AmiDaDeer PW
6 października 2012, 00:06
...i coś podobnego właśnie zrobiłem, jeśli ktoś się przyjrzał wrzuconemu przeze mnie screenowi.

witchking PW
6 października 2012, 00:20
O kurczaki;p Rzeczywiście:) A ja usilnie wpatrywałem się w miejsce siedliska gorgony nie mając pojęcia o co Ci chodzi;p Przez chwile nawet pomyślałem, że cieszysz się, że usunołeś jej siedlisko i zrobiłeś miejsce za diabły jednak nie mogłem zrozumieć po co paint do tego;p

Wygląda nieźle tylko odrobinę za słabo go widać jak na siedlisko. Proponował bym go wyostrzyć albo nadać mu trochę inną barwę. Ale ogólnie wygląda nieźle.

Myślałem jednak o miejscu które zwykle zajmuje siedlisko gorgon. Tam wszedł by całkiem ładny most.

Fandor PW
6 października 2012, 12:23
Mi wydaję się że powinniście zrobić większy most, bardziej taki jak zademonstrował Wichking, można by odsunąć siedlisko replitionów i drzewo dale, na miejsce siedliska gorgon, i w ten sposób było by miejsce na most.
Lub wersja druga, przesunąć siedlisko bazyliszków w miejsce gorgon, zrobić rzeczkę płynącą w kierunku miejsca gdzie się ono znajduję normalnie i tam zrobić ten most. Myślę że dało by to dobry efekt, ale to tylko moje propozycje.
strona: 1 - 2 - 3 ... 102 - 103 - 104 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel