Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: [dodatek] Shades of Darkness
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17

Bosper PW
2 października 2012, 09:57
Kiedy wreszcie będą jakieś informacje o pełnoprawnym dodatku do HVI, minął już rok od premiery a my dostaliśmy jedynie 2 małe DLC i żadnej informacji o ewentualnym dodatku do gry.

Nie rozumiem także polityki firmy, gdyż DLC rozpoczynają nowe wątki np w Dance Makabre pod koniec dowiadujemy się że Sandro chce opuścić Ashan zabijając jednego ze smoczych bogów oraz chce założyć Zakon Pustki, a o dodatku lub kontynuowaniu wątku ani widu ani słychu?

Acid Dragon PW
2 października 2012, 11:40
Na dzień dzisiejszy mogę tylko powiedzieć, że dodatek do H6 jest planowany i że część informacji o nim została już ujawniona na forum VIPów.

Jako, że przy produkcji H6 wszelkie informacje na tymże forum były wstawiane niemalże pod sam koniec produkcji (wszak wiadomo, że VIPowie nie powinni mieć jakiegoś znaczącego głosu, który mógłby cokolwiek jeszcze zmienić - to przecież znaczyłoby, że twórcy liczyliby się ze zdaniem fanów :P), więc sądzę, że do ogłoszenia planów na dodatek publicznie pozostało już niewiele czasu.

Natomiast nieznana - nawet dla VIPów - pozostaje ciągle fabuła.

Fandor PW
2 października 2012, 17:24
Tak, już widzę jak dostajemy informacje o dodatku który nigdy nie wyjdzie.

TopFunny525 PW
2 października 2012, 18:31
Fandor:
Tak, już widzę jak dostajemy informacje o dodatku który nigdy nie wyjdzie.

Skąd wiesz, że dodatek nie wyjdzie Fandor? Strzelasz głupio czy przeczytałeś na innych forach?

Fandor PW
2 października 2012, 20:30
Nie strzelam, a jestem realistą. Ubi póki widzi, że może na nas zbijać kasę będzie wydawał DLC, które nic nie wprowadzają, aż w końcu zrezygnuję z tej części i zrobi kolejną lub w_ogóle odpuści sobie Heroes. Miejmy nadzieję, że gry internetowe i jakieś kolejne powiązane z tytułem będą grywalne.

TopFunny525 PW
2 października 2012, 21:08
Fandor:
Nie strzelam a jestem realistą, Ubi póki widzi że może na nas zbijać kasę będzie wydawał DLC które nic nie wprowadzają, aż w końcu zrezygnuję z tej części i zrobi kolejną lub wogóle odpuści sobie heroes. Miejmy nadzieję że gry internetowe i jakieś kolejne powiązane z tytułem będą grywalne.

Czy ty widzisz co sam piszesz? Ubisoft powiedział, że Dungeon jest już w produkcji, zobacz Ten post. Dodatkowo, robienie dodatku jednak trochę trwa, więc nie mów, że nigdy nie wyjdzie bo to lekko mówiąc nieprawda.

Odnośnie porzucenia Heroesów, Ubi na pewno tego nie zrobi. Ubisoft nie porzuci jeszcze tej części przez dłuższy jeszcze czas. Wolę mieć spatchowanego Heroes VI niż nową wersję HVII. DLC coś wprowadzają, więc nie mów, że nic nie wprowadzają, wprowadzają kampanię, bohaterów i trochę nowych rzeczy. Więc też nie mów, że nic nie dodają, dlaczego jesteś aż tak sceptyczny co do HVI Fandor?

Fandor PW
2 października 2012, 22:56
Ogolnie, jestem realistą/pesymistą i najczęściej moje zdanie jest takie sceptyczne. Co do Heroes 6 to nie chodzi mi o grę tylko postępowanie Ubi, a wszystkie grafiki lochu które do H6 mają być zostały zrobione jeszcze przez BH.
Dalej, nie dostajemy żadnych nowych modeli, co najwyżej tekstury i nawet ja niezbyt wybitny plastyk widzę to z daleka.
Wprowadzają krótkie kampanijki, bohatera i broń, naprawdę, iście królewskie "dary" zwłaszcza na taka cenę :p. Dwa DlC w tak któtkim czasie i postanowienie wypuszczenia już złotej edycji to znaki które mogą świadczyć że Ubi naprawdę sobie odpuszcza i chce tylko na nas zarobić. Wypuści kolejne 2 i wyda drugą złotą edycję, później zrobi platynową zawierająca 2 złote, następnie wypuści kolejne 4 DLC, 2 zlote edycje, drugą platynową i zrobi edycje complete (może teraz na wieczór trochę przesadzam, ale Ubi naprawdę karmi nas tanim badziewiem za cenę gry, nie, przepraszam, w niektórych sytuacjach grę możemy kupić już znacznie taniej :p).
A o dodatku nie wiemy nic, w Kompendium zawarte są tylko informacje o tym co zrobił BH, i nie mamy żadnych doniesień o tym że naprawdę robią coś w kierunku dodatku. Co więcej rzec, jeżeli nie doczekamy się dodatku nie będę zdziwiony, a jeżeli Ubi wywinie nam jakiś numer jeszcze mniej (np. możemy dostać akademię zamiast lochu, mnie by to ucieszyło ale więcej osób było by przeciw bo Ubi nagle zyskuję modelę jednostek i miasta, albo znajdują w kodzie gry wszystkie
podstawy, mają te modele więc rezygnują z lochu bo tak taniej).
No ale nic jak to mawiają wszytsko wyjdzie w praniu.

Bosper PW
2 października 2012, 23:51
Nie chcę wychodzić na ignoranta, ale mam mieszane uczucia co do UBI i ich planów apropo serii, nie chcę aby gra z takim potencjałem jaki ma H6 zakończyła się na takim etapie jak teraz. Czekam aż Acid chociaż zdecydowanie utwierdzi nas w tym iż dodatek jest w fazie produkcji i coś się w tym temacie dzieje, oraz czekam na pierwsze przecieki inaczej to już żenada.

Acid Dragon PW
3 października 2012, 10:21
Wydzieliłem osobny temat.

I wszak napisałem już, że informacje na forum VIPów są ujawniane z reguły w końcowej fazie produkcji.

Darkem PW
3 października 2012, 13:22
Sandro (VeteranHero) na ćwierkaczu powiedział:
"@MightMagicGame I had the strangest dreams lately... I feel something important is going to happen, in a cold country far away... Mmmm... ". Czyżby pierwsze "oficjalne" zapowiedzi dodatku, czy skandynawskiego konwentu M&M ;)?

Loku PW
3 października 2012, 13:35
Moim zdaniem chodzi bardziej o Ashan, tak czytając słowa Sandro chodzi o Grimheim i sąsiadów Mroczne Elfy(przyszłe Ygg-Chall) który pewnie zasiedlały tereny we władztwie Krasnoludów i dojdzie zapewne do wojenki. Ale cóż Ubi lubi nas zaskakiwać zwykłych szarych fanów a i ViP'ów. (którzy moim zdaniem są tylko nie powiem co, lepszą opcją byłby np CM na teren PL i tych znaczniejszych nacji np RU.


Darkem PW
3 października 2012, 13:40
Wojna pomiędzy krasnoludami a mrocznymi elfami, również przyszła mi na myśl, jednak Ubi musiałoby wprowadzić wtedy 2 frakcje w jednym rozszerzeniu (marzenie ściętej głowy). Jeżeli jednak to okazałoby się prawdą, stracilibyśmy szansę na porządnie opowiedzianą historię rozłamu wśród elfów. Jedynym logicznym rozwiązaniem byłby kolejny dodatek z Akademią i "Zwykłymi" Elfami, a potem DLC o "elfiej wojnie" wprowadzające Gelu - jako "starego" bohatera ;). Ależ puściłem wodzę fantazji...
Ubi zaskocz nas.
Choć raz pozytywnie.
Przynajmniej zapowiedz dodatek...

Karule PW
3 października 2012, 15:48
fandor---> Czy do Ciebie cokolwiek dociera? Osoby, które mają dostęp do forum dla VIPów już nie pierwszy raz Ci mówią, że doczekamy się pełnoprawnego dodatku. Ty za to nie wierzysz podpierając się tymi samymi absurdalnym argumentami typu "jestem realistą", "mają problemem ze zrobieniem nowego modelu, to jak zrobią cały dodatek?" (zadajesz to pytanie kolejny raz, chociaż już Ci odpowiadałem na innym forum - kto powiedział, że Limbic robi pełnoprawny dodatek?), "wypuścili już złotą edycję" - tu, na kwasowej, w jednym z newsów wyraźnie było napisane, że nie oznacza to koniec wsparcia dla gry - Ty oczywiście nie przeczytałeś NIC i dalej prujesz te swoje głupoty na kolejnych forach.

Nerevar PW
3 października 2012, 15:54
Cytat:
Jedynym logicznym rozwiązaniem byłby kolejny dodatek z Akademią i "Zwykłymi" Elfami, a potem DLC o "elfiej wojnie" wprowadzające Gelu - jako "starego" bohatera ;).
DLC wymagałoby oczywiście obu dodatków i zawierało dwumapową kampanię + scenariusz oparty o jakąś kampanię z H3 (albo MM6/7). Gelu byłby w połowie elfem morskim, w połowie człekiem (tylko jaką miałby specjalność? +2 do obrażeń łuczników?).

Cytat:
Ubi zaskocz nas.
Choć raz pozytywnie.
A tak szybkie wyjście łatki 1.7 nie było pozytywnym zaskoczeniem? ;P

Acid Dragon PW
3 października 2012, 15:57
Karule:
(...)chociaż już Ci odpowiadałem na innym forum(...)

Naprawdę nie musisz unikać nazwy swej macierzystej strony ;). Nie mamy nic przeciwko podawaniu nazw, czy linkowania do innych stron na forum, o ile nie jest to typową reklamą.

Fandor PW
3 października 2012, 16:02
Ja myślę że Ubi robi nas wszystkich w konia, bo jedyne co na tą chwilę mamy czy to od nich czy od vipów to tylko zapowiedź że będzie i żadnego dowodu na poparcie tego. Jeżeli komus mój post wadzi to usunę go ale jak dla mnie to Ubi wciąż nas zwodzi i nie wiadomo czy w ogóle dostaniemy ten dodatek.

Nerevar PW
3 października 2012, 16:53
Czyli Ubi robi vipów w konia by ci robili w konia resztę fanów. Tylko po czorta?

Alamar PW
3 października 2012, 17:04
Marketing. Po co przekonywać innych, jak kilka osób może to zrobić za nas - patrz JJ na HC. :P

Nerevar PW
3 października 2012, 17:09
Co innego robić marketing czemuś, co wydadzą (np. patch 1.8), a co innego robić marketing szumem wokół rzeczy, której nie planuje się wydawać - to łatwo może się obrócić przeciw firmie.

Acid Dragon PW
3 października 2012, 17:31
To musieliby nieźle "robić w konia" zważywszy na materiały, jakie udostępniono VIPom. No ale oczywiście grafiki mogły być spreparowane, informacje wymyślone, a w ogóle to żyjemy w matrixie :P.
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17
temat: [dodatek] Shades of Darkness

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel