Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Heroines
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13

TopFunny525 PW
29 września 2012, 20:31
Niestety, według mnie musisz poprawić ten jej płaszcz, widać, jakby jej latał :). Poza tym jednostka okej. Jednak mieliście rację, zmniejszenie jej do rozmiarów Heroesów psuje troszkę efekt...

A tak poza tym to okej, postaraj się coś zrobić z tym płaszczem i będzie git.

Pozdrawiam :)...

Co do publikacji, to mógłbyś dać do downloadu te Emisariuszki? Bardzo mi się spodobały i chciałbym sprawdzić, jak wyglądają w grze... :)

Pozdrawiam

zbigniew PW
30 września 2012, 11:54
Pomyślę o tym. Najpierw zauploaduję królową a potem zastanowię się czy zauoloadować coś jeszcze.

Bluearga PW
30 września 2012, 16:52
Cytat:
Smocza głowa wydaje mi się za bardzo "alienowa".

To nie głowa Aliena, tylko Chasmosaura :P

http://fc07.deviantart.net/fs39/f/2008/364/7/8/Chasmosaurus__Pastori_by_PaleoPastori.jpg

W każdym razie to z nim mi się od razu ta "korona" skojarzyła, dopiero po twoim poście przylukałam, że królowa Alienów też ma taką kryzę. Co to oznacza? Twórcy filmu splagiatowali kryzę wymarłego dinozaura! Do sądu z nimi! Plagiatorzy!

zbigniew PW
30 września 2012, 22:47
Jestem sporym entuzjastą aliena i twórczości H.R.Gigera. Choć królowa obcych nie została zrobiona przez Gigera to jednak wygląd (a zwłaszcza jej korony) robi na mnie takie wrażenie że często pojawia się w moich pracach. Wśród heroines 8lv ten motyw pojawi się jeszcze przynajmniej raz.

Co do tego dinozaura... Coś w tym jest.

A tymczasem def jest już gotowy do pobrania
tutaj

Jest w paczce też mały i duży portret. Na razie brak niestety defa na mapie przygody. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu go zrobię. Choć cały tydzień mam zawalony.


Bluearga PW
1 października 2012, 18:46
Defa królowej testowałam już w szkole(co tam, że mieliśmy program w C++ napisać, są ważniejsze sprawy :P)

To teraz kilka uwag:
-Smoczyca w locie strasznie macha swoimi tylnymi kończynami. Jakby wolno leciała, to było by spoko, ale Smoki mają szybkie animacje poruszania się, toteż źle to wygląda(chociaż w sumie ciężko to dostrzec, bo SRUUU i już jest na miejscu :P)
-Kiedy otrzymuje obrażenia, to stopa prawej nogi nie przekręca się z całą nogą. Efekt? Skręci sobie kostkę, jeszcze na obcasach... Miej litość dla kobiety :P
-Animacja ataku jest trochę lipna tzn. kiedy królowa zmienia się w smoczycę, to nawet jeszcze nie ma wykształconego pyska, a już zionie ogniem. I wygląda to tak jakby ziała ogniem z czoła, a dopiero po chwili z smoczego pyska. Zwłaszcza widać to w ataku na wprost. No i ten ogień straszne smugi zostawia, w ogóle nie jest podobny do tego jakim zieją inne smoki(nie ten "styl")
-Wydaje mi się, że smok jest za ciemny tzn. to dobrze, bo w końcu to Smok Cienia, ale oczów nie widać naszej "alienko-chasmo-smoczycy" :P

A i jeszcze coś - co planujesz z Upiornym Behemotem? Bo jakoś nie mam pomysłu na potworo-kobietę która by go godnie zastępowała... I jestem ciekawa jaki ty masz pomysł, choć pewnie jeszcze nad tym nie myślałeś.
@DOWN: Szczerze to ja myślałam o jakiejś kobiecie-predator(ta, znowu nawiązania do alienów xD), bo głównym atrybutem behemota są właśnie wielkie pazury.

witchking PW
1 października 2012, 18:53
Może Walkiria;)

zbigniew PW
1 października 2012, 19:10
Bluearga:

Sporo uwag. Na razie powiem tylko tyle że większość z tego co wskazałaś było zamierzone. Z wyjątkiem tej nieszczęsnej kostki, którą zauważyłem dopiero po otwarciu defa w defpreview i dokładnemu przyjrzeniu się.

Co do Behemota to jest to na razie jedyna postać do której nie mam zrobionego szkicu.

Biorę pod uwagę dwa warianty:
- Behemot Slayer- wojowniczka która ma na sobie strój ze skóry Behemota (może być coś ala Valkiria).
- Polimorph- to będzie jakaś szamanka, która będzie się zamieniać w Behemota w czasie ataku i w jakiejś innej fazie. W tym przypadku postać behemotha będzie bardziej "kobieca". Bardziej będzie przypominać wielkiego, białego wilkołaka z wielkimi szponami oczywiście.

Irhak PW
1 października 2012, 19:15
A może połączyć obie wersje? ;)

zbigniew PW
1 października 2012, 19:20
Można. Ale po co robić wojowniczkę z np. dwoma wielkimi toporami skoro i tak nie będzie z nich korzystać bo w "krinosie" bedzie atakować pazurami?

Sama przemiana sugeruje że osoba która się zmienia zna się trochę na magii. Więc szamanka byłaby o wiele bardziej na miejscu.

Edit: Aha co do nóg to rzeczywiście dziwnie to wygląda. Chciałem zrobić tak żeby te nogi poruszały się jak u smoka z czwórki ale za bardzo nie wyszło. Tą rzecz akurat na pewno poprawię.

Fandor PW
1 października 2012, 19:31
A moim zdaniem zrób obie wersje, chętnie zagram każdą z nich ;)

Bluearga PW
1 października 2012, 19:36
Ja jestem bardziej za Slayerką, bo przecież w mieście orków głównie liczy się siła, a nie magia :P No i ta slayerka to by właśnie takim predatorem była(chodzi mi o pazury)

Poza tym mamy już jedna kobietę zmieniająca postać - DQ ;)

Irhak PW
1 października 2012, 19:41
Cytat:
Ale po co robić wojowniczkę z np. dwoma wielkimi toporami skoro i tak nie będzie z nich korzystać bo w "krinosie" bedzie atakować pazurami?
Proste - pazury to ostrza tych toporów :P

Jeddite PW
2 października 2012, 19:00
Czy mógłbym prosić o reupload smoka?

Bluearga PW
2 października 2012, 19:27
Z tego co pamiętam to Emisariuszki oddałeś jakiemuś kolesiowi z jakimś modem. I co? Robi coś w tym kierunku, czy jak każdy szanujący się Rosjanin(bo pewnie nim jest :P) będzie trzymać je dla siebie i na oczy nie zobaczymy ani jego moda, ani Emisariuszek?

EDIT: Panie Hobbicie, won od moich postów :P Tutaj nie miało być pytajnika, bo to zdanie stwierdzające fakty, a nie pytające.

Poza tym nie popieram rozdawania swoich prac innym. Chce same emisariuszki, a nie z jakimś przypakowanym modem na który będę potrzebować 8 kopię(a potem przy pomocy MMArchive ukradnę defy i przekopiuje tam, gdzie jest ich miejsce :P). Poza tym dawanie czegokolwiek moderom jest ryzykowne, bo oni lubią dużo gadać, a mało robić.

AmiDaDeer PW
2 października 2012, 19:36
zbigniew też jest moderem, czy tego chcesz czy nie, więc twoje spostrzeżenia są dość niesprawiedliwe. :P

zbigniew PW
2 października 2012, 21:29
"Proste - pazury to ostrza tych toporów :P"

To może zrobić krzyżówkę? Szamakna + Behemot Slayer zmieniający się w Behemocicę? ;).

Do behemotha mam jeszcze kupę czasu. Tą jednostkę planuję robić na końcu. Teraz planach jest "Dragon Princess". Po mrocznej i demonicznej Dragon Queen, Dragon Princess bedzie najsłodszą heroiną 8lv.

Szkic koncepcyjny:



"Czy mógłbym prosić o reupload smoka?"

Można już ściągać.

"Z tego co pamiętam to Emisariuszki oddałeś jakiemuś kolesiowi z jakimś modem. I co?"

Rozwija się. I to bardzo dobrze. Ja po zrobieniu wszystkich lvl8 bede już raczej żegnał się z modowaniem woga. Na pożegnanie umieszczę wszystkie defy jakie mam. Cierpliwości. Jak mod się nie ukaże to jednostki mimo wszystko i tak będą. Co do modów to nikt nie każe ich w całości instalować. Ja też często wybieram ze ściągniętego moda to co mi akurat pasuje.


Lyokoheros PW
2 października 2012, 21:46
Szkic całkiem fajny, ale mi ta kobitka jakoś mało smoczo wygląda...

Irhak PW
2 października 2012, 21:50
zbigniew:
"Proste - pazury to ostrza tych toporów :P"

To może zrobić krzyżówkę? Szamakna + Behemot Slayer zmieniający się w Behemocicę? ;).

ja, wcześniej:
A może połączyć obie wersje? ;)


Dragon Princess? A do jakiego miasta to budiet?

zbigniew PW
2 października 2012, 21:50
Rzeczywiście. Smoczych motywów jest znacznie mniej. I mogą być niewidoczne w wersji defowej. W ostatecznej wersji jak się już doda kolory i smoka to wszystko bedzie ok.

Irhak:
Sorry. Zapomniałem powiedzieć że to rozwinięcie Gold Dragona rzecz jasna. Czyli Rampart.

Fandor PW
2 października 2012, 22:02
Proponowałbym zrobić wiekszy dekolt, a zarazem zakryć ją trochę, skoro Dragon Queen to ta zła powinna ona byc bardziej wyzywająco ubrana a ta powinna bardziej zasłaniać swoje zalety. To przynajmniej moja opinia, chociaż jeżeli obudzi się coś innego w użytkownikach to wydaję mi się że większość będzie woleć wyzywającą :p.
Co do behemotha, spróbowałbym narysować szkic koncepcyjny jeżeli się zgodzisz, na którym dokładniej wykarzę co ja bym umieścil (przy okazji niektóre propozycje innych użytkowników).
Więcej szkiców nie narysuję ponieważ dla mnie rysowanie najprostszych rzeczy to prawdziwa udręka, na którą trochę czasu schodzi.
PS: Szkoda że chcesz zrezygnować z modowania po tym projekcie bo pięknie ci to wychodzi, ale ciekawie by było jak byś zajął się H6 (no chyba że masz inne plany).
Mam jeszcze jedno pytanie, czy nie dał byś rady zrobić jeszcze 7 i 7UPG poziomu? Przydało by się poniewaz nie pasuje mi zmiana tytana faceta w tytankę (a moja klasa jeszcze dzisiaj jak próbowałem ich zainteresować grą modami to mi nasunęła skojarzenia).
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 - 13
temat: [WoG/mod] Heroines

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel