Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Teh Gaspar Dramah
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Antares PW
22 września 2012, 18:47
Funny nie wydaje mi się by sąd był potrzebny. W słowach Gaspra nic nie było nawet słowa o "szkodzeniu Grocie", wiec za co ten sąd? Sądzie dyskusja jest w tedy gdy jest oskarżenie, a go nie było.

Fandor PW
22 września 2012, 19:37
Ja jestem za usunięciem tego wątku (jeżeli się tak da). I zapomnieniu o sprawie, wiadomo znajdą się tacy co polubią Gaspara a znajdą tacy co go znienawidzą jeszcze bardziej w przyszłości, ale nie zapominajmy że to jego ostatnia szansa, a w takich sytuacjach ludzie najczęściej stają się lepsi.
Ja, nabiorę teraz troche dystansu do pomagania ludziom, i do samego Gaspara, ale wciąż będę jego przyjacielem, tylko poza forum ;).

Belegor PW
22 września 2012, 19:39
Nie ma co już roztrząsać. Wszystko w tej sprawie zostało powiedziane, wyjaśnione. Kara czy będzie, czy nie- nie zależy od nas, tylko od Acida i ludzi ledwo niżej od niego stojących. U nas na tawernie nad wyrokiem siedzi admin albo grupa adminów z moderatorami. Gaspar zawinił wedle jednego portalu, tu nic złego nie uczynił- jest zatem sens karać za tych, co już skazali? Nie dobijajmy go, skoro wyraził skruchę i chce poprawić się.

Alistair PW
22 września 2012, 19:45
Teraz to jedynie Gaspar może swoim postępowaniem pokazać, że chce się poprawić. Nic więcej tak naprawdę nie jest potrzebne.

TopFunny525 PW
22 września 2012, 20:34
Gaspar zTawerny:
W sumie racja mają wszyscy. Dzięki wypowiedzi Dartaniona sprawa rozgłosiła się. Ale i stanęła pod nowym światłem. Przyznać muszę, że ostro namieszałem. Podkreślam nie miałem złych intencji. Naprawdę miałem się wynieść(sądziłem (zabrakło mnie synonimu do że. Muszę go nadużywać wyjaśnię zaraz dlaczego) iż wrócę na Tawernę.

Niestety, tak poprowadziłeś sprawę iż na razie nie jest to możliwe.

Gaspar zTawerny:

Trzeba przyznać schrzaniłem wiele rzeczy. Choćby zakładanie wielu tematów i (zapomniałem) . Na początku chciałem odejść (aby uniknąć 3 klątwy, szkoda by utracić konto na takiej stronie). Przeczytałem wasze posty i no zmieniłem zadnie. Ale zamiast was poinformować pierwszych zrobiłem to niepotrzebnie w JB. Tą zmianę zdania nazwałem zwykłą ściemą. Bardzo mnie wkurzyło jak nazwaliście ten temat. Ciekawe kto wymyślił nazwę? Na tym portalu jestem zbyt sztuczny dlatego są osoby, które mnie nie lubią.

Nie jesteś zbyt sztuczny, po prostu niezbyt dobrze się zachowałeś. Widzisz, ja też na samym początku niezbyt dobrze sobie radziłem(nawet lekko mówiąc przesadzałem(patrz moje pierwsze posty)), ale zostałem, i postanowiłem walczyć. Spróbować, żeby dać radę zostać i wspomagać grotę...

Gaspar zTawerny:
Po wyjaśnieniu sprawy temat nadaje się do zamknięcia. Bo on będzie powodem złości i kłótni( jest on szkodliwy).

Przepraszam za bajzel postaram się poprawić (przypominam ściemą nazwałem zmianę zdania!)

Da! Wreszcie coś sensownego :P. Uważam, że powinieneś przemyśleć niektóre rzeczy, a następnie powrócić. Wyraźnie widać, po tym poście zwłaszcza, że wyrażasz skruchę, nad tym co zrobiłeś. Dlatego sądzę, że powinieneś przemyśleć to i owo, a następnie powrócić do Groty(tak jak ja zniknąłem na 1,5 miesiąca dawniej, tak ty powinieneś teraz, na jakiś czas opuścić grotę, i przemyśleć wszystko). Miejmy nadzieję, że wszystko się ułoży.

EPILOG : Sprawa zakończona, proszę starożytnych, tudzież strażników, o zamknięcie tematu. Pozdrawiam

Antares PW
22 września 2012, 20:40
O to chodziło mi byś został i walczył by sprawę wyprostować. Będzie dobrze wierze w ciebie, że dasz rade. Są tez tu ludzie którzy cię lubią więc wyluzuj. ;-) Od początku w cytacie z JB nie widziałem nic złego. Nie wiem dlaczego wyszła taka burza. A i bądź sobą, tylko z głową.
Pozdro stary.

TopFunny525 PW
22 września 2012, 20:46
Gaspar zTawerny:
Sztuczny dlatego, że piszę zbyt mądre jak na mnie posty dlatego przez co jestem jakby kujonem(tak mogę się wydawać).

Przesadziłeś :P.


Gaspar zTawrny:
Nie będę opuszczać Groty bo znowu będzie jakiś skandal :) i interwencja oraz same kłótnie .

IMO na jakiś czas powinieneś się ulotnić i wszystko "DOGŁĘBNIE!" Przemyśleć, nie jesteśmy żądni krwi, ani twojej ani każdego innego :P(Łasica też z czasem potrafi się opanować :P - Przy okazji chciałbym pozdrowić ciebie mój drogi Qui :P)...

Jak już wspomniałem, nie należy dalej dążyć tego tematu. Prosiłbym wielką łasicę(albo kogoś mniej ważnego, whatever :P), ażeby zamknął ten temat. Pozdrawiam

EDIT :

Gaspar zTawerny:

Dzięki Antaresie!

Mnie też coś nie pasowała dlaczego wszyscy tacy wkurzeni. Później analizuję myślę i na to wygląda, że nie wszyscy mnie zrozumieli. Afera potrzebna jak mydło czarownicy? (Macie jakieś lepsze porównanie?)

Nie wszyscy cię źle zrozumieli IMO przesadziłeś z interpretacją, dlatego wybuchł ten konflikt. Afera jest prędzej potrzebna jak Odżywka Acidowi(Acid, paszczę w prawo prosiłbym :P).

Acid Dragon PW
22 września 2012, 21:06
Ja chcę wiedzieć tylko jedno:

Jak się odnosisz do tego, co powiedziałeś o tym, że ktoś z Tawerny powiedział Ci, że warunkiem Twojego powrotu do Tawerny jest - jak to określiłeś - zrobienie złej reklamy Grocie.

Cheshire PW
22 września 2012, 21:14
Gaspar, a możesz nam wyjawić nick osoby z Tawerny, która postawiła Ci ten idiotyczny warunek powrotu?

Cheshire PW
22 września 2012, 21:22
Sprawa wygląda tak:

- Gaspar mówi prawdę, czyli ktoś z Tawerny (najprawdopodobniej wysoko tam postawiony, bo zdolny odwołać bana) chce działać na niekorzyść Kwasowej Groty.

Lub:

- Gaspar kłamie i jest zwykłym trollem, który wyleciał już z jednego portalu, a teraz dalej robi sobie jaja, chcąc skłócić Tawernę z Grotą.

Sami osądźcie, co jest bardziej prawdopodobne.

AmiDaDeer PW
22 września 2012, 21:28
Dobra rada: najpierw przemyśl, potem pisz.

Alchemik PW
22 września 2012, 21:47
Ja mam pytanie odnośnie tej całej sprawy do Gaspara, otóż jak w końcu jest zrobiłeś tą całą szopkę specjalnie czy naprawdę ktoś z Tawerny postawił Ci jakieś warunki?

Mam też pytanie dlaczego głosy z Tawerny liczą się bardziej? W końcu to jest oczywiste że będą to ukrywać (jeśli to prawda) lub niekoniecznie muszą wiedzieć o wybrykach jakiegoś jednego Administratora (chociaż nie wiem jakim trzeba byłoby być znudzonym człowiekiem żeby robić takie głupoty). Więc Gasparze okaż skruchę lub nazwę tego Administratora.

TopFunny525 PW
22 września 2012, 21:53
Gaspar:
Nie drąż tematu!

Zamknijcie już ten temat!

Zaraz zaraz co Ci tak na tym zależy? Czerpiesz radość z tego? hmm?

A co zrobisz? Nie możesz nam rozkazywać. A Cheesire ma rację... Coś tu jest jednak nie w porządku. BTW. Hobbit ma co do jednego rację:

Pony:
Dobra rada: najpierw przemyśl, potem pisz.

I z tym punktem się zgodzę. Radzę ci najpierw przemyśleć co chcesz napisać, a potem dopiero napisać posta. Bo na razie jeszcze bardziej się pogrążasz...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Innymi słowy Gaspar : Róbta co chceta, ja nie mam wpływu na twoje decyzje, jednak gdybym miał wybierać, to zdecydowanie wybrałbym "chwilową" emigrację z groty, a następnie powrót z dobrym nastawieniem i poprawą w zachowaniu(jak i przemyśleniem wszystkiego)...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gaspar:
(To może być mój pomysł z tymi zamkniętymi tematami mojego autorstwa?)
A postaram się, aby te 2 klątwy zniknęły . Jakieś rady czy propozycje?

Nie, nie może. Bo powstanie z tego wielki Kogel Mochel, a co z klątwami? Musi minąć sporo czasu nim Smoczy Władca się zdecyduje je usunąć(musi też np.: widzieć poprawę w twoim zachowaniu). Jeśli chodzi ci o szybkie zapomnienie sprawy, to wiedz, że jesteś w błędzie(patrz mój poprzedni post)...

Rabican PW
22 września 2012, 23:33
Za pół godziny temat zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.
strona: 1 - 2 - 3
temat: [Archiwum] Teh Gaspar Dramah

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel