Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] Horn of the Abyss
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 95 - 96 - 97

Ullialnor PW
26 sierpnia 2012, 17:31
Czy wie ktoś jaki artefakt mam zdobyć w trzeciej misji Postrachu Morza?

tsunade PW
26 sierpnia 2012, 19:29
Miasto dobrobytu

Rytelier PW
27 sierpnia 2012, 17:20
Jak dla mnie dodatek ciekawy. Rozumiem, że twórcy to jedyne osoby poza WoG teamem, którzy umieją dodać nowe miasto? Widziałem na screenach, że dojdzie jakiś nowy teren. Na pewno teren, czy tylko podmiana, lub obiekt udający podłoże?
Szkoda, że nie dodatek współpracuje WoGiem. Nie tylko dlatego, że nie można grać w WoGu nowym miastem, ale też, że nie kampanie nie używają skryptów ERM.
Jeszcze nie grałem nim, ale ściągnę w najbliższym czasie.

bolinio3 PW
7 września 2012, 11:50
Czy ktoś wie kiedy wyjdzie kolejna wersja dodatku HoTA?

Rytelier PW
7 września 2012, 18:26
Nie wiadomo, wersji 2 możemy się spodziewać za... 2 lata zapewne, jak wersja na wersję 1 czekaliśmy z 5 lat ;)
W komentarzach pod jednym let's play jeden z HotA teamu napisał to:
Mugaiz:
I have some news! Except russian and english versions in the future we can made spanish and polish versions of HotA. But it will be not very soon :)
Tłumaczę: Mam nowe wiadomości! Oprócz rosyjskiej i angielskiej werjsi, możemy zrobić hiszpańską i polską wersję HotA. Ale nie potrwa to krótko :)

AmiDaDeer PW
15 września 2012, 13:20
Rytelier:
na wersję 1 czekaliśmy z 5 lat ;)
Ponad 3 lata, gwoli ścisłości.

Pytania "Kiedy?" zamierzam usuwać - z dwóch powodów:
1. Takie pytania nie stanowią żadnej wartości i
2. HotA Crew nie podaje konkretnych dat.

TopFunny525 PW
18 września 2012, 14:44
Przeglądając sobie stronę Heroes3Towns zauważyłem stare wersje miast, które miały się pojawić w HoTA, Cove pewnie wszyscy widzieli, ale np. Cathedral już raczej nie, a oto link:

http://heroes3towns.com/design1/05/main.htm

Tak miało wyglądać Cathedral dawniej ^^. Na stronie można jeszcze zobaczyć wersje Cove, Kronverk a nawet Bastionu jaki miał się ukazać w Wogu 3.59 :). Pozdrawiam

HobbitHobbitNie jestem pewien, jak to jest u innych, ale u mnie spis obrazków znajduje się na tej stronie.

witchking PW
18 września 2012, 18:05
Bardzo ciekawe, nie wiem czemu wcześniej na to nie trafiłem. Jak widać Rzymu w jeden dzień nie zbudowane.

AmiDaDeer PW
22 września 2012, 16:59
Post w temacie VCMI jest warty wzmianki również tutaj (dla tych, co nie śledzą VCMI, za to oczekują Hoty), gdyż wypowiedzi członków HotA Crew wyjaśniają pewne kwestie dotyczące platform do H3 i mogą poniekąd sugerować, jak może wyglądać przyszłość dodatku.

Rytelier PW
22 września 2012, 20:50
Ciekawi mnie jak będzie więc z przyszłością Hoty. Będzie dodatek, przepraszam, modyfikacja na bazie Hoty dla ERY? Czy HotA team odrzuci to i zrobi tylko dodatek dla Cienia Śmierci? Bardzo mi zależy na takiej samej wersji dla ERA, bo chcę łączyć dodatek z innymi modyfikacjami i żeby nie było tak, że mapy z obu wersji nie będą się zgadzać i żeby wypasiony edytor nie posiadał możliwości z WoGa oraz wsparcia dla innych modyfikacji.

TopFunny525 PW
22 września 2012, 21:35
Rytek:
Ciekawi mnie jak będzie więc z przyszłością Hoty. Będzie dodatek, przepraszam, modyfikacja na bazie Hoty dla ERY? Czy HotA team odrzuci to i zrobi tylko dodatek dla Cienia Śmierci?

Czytając stare posty i newsy przeczytałem, że HoTA ma wyjść podobno na ERĘ. Nie wiadomo kiedy, ale podobno ma wyjść na naszą kochaną Erkę :>. Podobno :P...

Belegor PW
7 października 2012, 13:53
Nie mogłem znaleźć odpowiedniego tematu, więc tutaj piszę. Zainstalowałem niedawno Hotę wersję 1.1 i bugfixa. U mnie pojawia się notorycznie jeden błąd. Bohater przystani wraz z jego armią znika. Bohater innej frakcji, który zostaje w mieście na nowy tydzień również zostaje. Czy ja coś źle zainstalowałem, czy bugfix jest tam gdzie nie trzeba? Na cyrylicy w ogóle się nie znam.

Edit: Kolejny w pierwszej kampanii, gdzie podchodzi pod obiekt/skarb/artefakt i po komunikacie znika.

djozon5 PW
21 października 2012, 20:12
Mam zainstalowany dodatek HotA w wersji 1.0 i wszystko mi hula jak trzeba ale mam problem z odczytywaniem zapisanych gier, bo podczas ładowania zapisu mnie wyrzuca
z gry :( Czy ktoś mógł by mi pomóc ? Pozdrawiam :)

RabicanRabicanMógłbym ten temat usunąć, ale zamiast tego przekazuję go Hobbesowi i Trithowi. Uczyńcie z nim, co uważacie za stosowne :P

Szalony ogr PW
21 października 2012, 20:20
1) Po pierwsze, wersja 1.0 może zawierać błędy. Poza tym, istnieje coś takiego jak wersja 1.1 do pobrania stąd.
2) Po drugie, od tego dadatku istnieje odpowiedni temat.
3) Po trzecie... a to dwie rzeczy nie wystarczą?

HobbitHobbitPodpisuję się pod tym obiema stopami.

djozon5 PW
21 października 2012, 20:26
No okey ale po jakimś czasie mi się to zaczęło robić dlatego pytam bo może ktoś wie jak ten problem rozwiązać :)

djozon5 PW
21 października 2012, 20:58
W takim razie nie potrzebuje od was pomocy . Można skasowac temat a skorzystam z innego forum .

Irhak PW
21 października 2012, 21:15
ech... ta dzisiejsza dzieciarnia taka niecierpliwa. Nie otrzymają przez godzinę informacji na forum (FORUM to NIE jest CHAT!) i już się obrażają.

Rabican PW
21 października 2012, 21:58
Brakuje tupnięcia nóżką i skrzyżowania rąk na piersiach :P

AmiDaDeer PW
21 października 2012, 22:18
Ja tam nie wiem, ale tęsknić chyba nie będę. :P

Wiwern PW
21 października 2012, 22:25
Pozdrawiamy i polecamy się na przyszłość! :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 95 - 96 - 97
temat: [ważne] Horn of the Abyss

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel