Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Archiwum] Teh Gaspar Dramah
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

TopFunny525 PW
20 września 2012, 17:11
Wszystko miło tylko jak ten temat ma się do rzeczy "o sobie w realu" ?^^

Nieważne, żegnamy cię Gasparze, miejmy nadzieję, że kiedyś tam powrócisz (kiedyś tam :P). Pozdrawiamy

RabicanRabicanWydzielone.

Acid Dragon PW
20 września 2012, 18:13
Zadośćuczynieniem nie jest ucieczka.
Zadośćuczynieniem mogłaby być poprawa i pomaganie innym.

Nikt Cię stąd nie wygania, ale zrobisz jak zechcesz.

Antares PW
20 września 2012, 18:55
Gasper naprawdę starczy jak będziesz myślał co piszesz, lubię cię stary i dla tego postanowiłem napisać ten post. Też miałem wpadkę, że wylądowała moja sprawa w sądzie, ale puki co sąd widzi że jestem grzeczny. Fajtłapowaty, ale grzeczny. Dlatego nie odchodź tylko popraw się, jak mówi Acid to złe wyjście, ucieczka. Ale to twój wybór.

Bychu PW
21 września 2012, 19:31
A oto jaki zacny Gaspar jest. Rozmowa z ogniska na JB.
Czytać od dołu :P


19:25 Gasper stare konto zostanie wykasowane a Ja będę happy

19:25 Gasper w zamian wrócę

19:25 Gasper wolę po prostu przeprosić Tawernę i odwołać swoje słowa

19:24 Laysander Wierzę.

19:24 Gasper nie chcę jej robić

19:24 Laysander Gdzie miałbyś robić antyreklamę Grocie?

19:24 Gasper na tawernir

19:23 Gasper mimo, że drażni mnie pewna jegomość

19:23 Laysander I jakby to miało niby wyglądać?

19:23 Gasper a na Tawernie mnie zależy

19:23 Gasper jestem jakby takim agentem najemnikiem

19:23 Laysander Dziwaczne.

19:22 Gasper tak

19:22 Laysander Tawerna kazała Ci robić czarny PR Grocie?

19:22 Gasper ok

19:22 Laysander Chwila.

19:22 Gasper i nie posiadam odpowiednich argumentów

19:21 Gasper i źle reklamować Kwasową na co nie mam ochoty

19:21 Gasper mam zmienić zdanie

19:21 Gasper bo jest warunek

19:21 Gasper zmiana wynika z tego, że chcę tam wrócić na stałe

19:21 Laysander Raz piszesz, że jest chamska, drugi że ją polecasz...

19:21 Gasper dobrze myślisz

19:20 Gasper po prostu reguły są tam bardzo ostre

19:20 Laysander Właściwie to skąd te zmiany w opinii o Tawernie...?

19:20 Gasper nie nie przed banem

19:19 Gasper a co?

19:19 Laysander Żeby umknąć przed banem...

19:19 Gasper tu kilka miesięcy tam kilka

19:19 Gasper po to aby się rozeznać

19:19 Gasper zmieniam je dosyć często

19:19 Gasper właśnie

19:18 Laysander Szczerze mówiąc to niewiele, poza tym że zmieniasz wortale jak rękawiczki.

19:18 Gasper rozumiesz o co chodzi?

19:18 Gasper zepsułem tam sobie reputacje i byłem nieco sztuczny

19:17 Gasper bo mam tam 2/3 klątw

19:17 Gasper To co tam napisałem oprócz przeprosin Tawerny to ściema

19:17 Gasper mniejwięcej

19:16 Laysander Po co?

19:16 Gasper tak

19:16 Laysander Ok...

19:16 Gasper ok?

19:16 Laysander Ściema?

19:16 Gasper ale nie pisz im tego..

19:16 Gasper to ściema

19:16 Gasper a co?

19:16 Laysander Ponoć rzuciłeś Grotę?

19:16 Laysander Cześć...

19:15 Gasper Hey lLays

19:14 Laysander zaczytuje się w Misternych Rękopisach...

Antares PW
21 września 2012, 20:53
Ja tu nie widzę nic przeciw tobie. Tylko pytanie mam, po co sobie życie komplikujesz? Gadasz na JB ze to ściema z tym odejściem, a Bychu ma haczyk na ciebie. Rada: Skończ komplikować życie i nie kombinuj, tylko popraw się. Nie wiem czy mam racje, ale wszystko można, tylko musi być widać dobrą wolę i poprawę (na tym koncie) beż ale...(mogę się mylić).

Bychu PW
21 września 2012, 20:58
Gasparze, wkleiłem fragment który akurat był dostępny, potem nie angażowałem się w czytanie, ale wciąż pisałeś to samo i zarzekałeś się, że w JB będziesz jak sam to ująłeś "naturalny".
A powycinałem cytnięcie Tulla i kilka wypowiedzi Hayvena i który dopytywał się o bana dla Pikodragona. Z resztą, wkleiłem samą prawdę i gdzie Cię tutaj oczerniłem? To są Twoje słowa

TopFunny525 PW
21 września 2012, 21:04
Że co?

Chciałeś nas wrobić? A to wszystko to tylko farsa? Naprawdę? Nieładnie Gaspar, nie ładnie! Pfffr... Kłamczuszek jeden już cię nie lubię :(.

Ktoś na G:
Wiadomo jak można odczynić klątwy? Czy wspomóc Grotę finansowo?

EDIT 21.09 - Godzina 21.10

Klątwy raczej szybko nie "odwrócisz", będziesz musiał się mocno zrehabilitować, no i między innymi ten wyciek twojej wypowiedzi z Laysanderem. A z dofinansowaniem groty to do Acida.

AmiDaDeer PW
21 września 2012, 21:07
Wybacz, Gasparze, ale o ile jeszcze mogłem zrozumieć, że dialog między Tobą a Laysanderem mógł być wyrwany z kontekstu, tak twoje ostatnie posty przeszły po prostu wszelkie normy, jakich mogłem się na tym forum spodziewać. Nie przekonałeś mnie do swojej niewinności. Wręcz przeciwnie - w tym momencie uważam, że prowadzisz jakąś brudną grę, w którą zamieszana jest Tawerna (bardzo nieprzyzwoicie się wobec nas dotychczas zachowująca), i na dodatek zachowujesz się jeszcze bardziej nie fair.

Żeby łatwiej było Ci zobaczyć, do czego piję, spiszę w punktach to, jak widzę twoje działania w ostatnich dniach:

1. Działasz w niezgodzie z tutejszą konstytucją i dorabiasz się dwóch klątw.
2. Mimo relatywnie krótkiego stażu tutaj mówisz o tym, że "kończysz z Grotą", przy okazji przepraszasz Tawernę za swoje zachowanie - nie wiedzieć czemu tutaj (warto też wspomnieć o tym, że wcześniej mówiłeś o tym, iż to Tawerna źle Cię potraktowała).
3. Gdy tutejsi słusznie Cię poinformowali, że ucieczka nie jest formą zadośćuczynienia, mówisz o zwykłej "przeprowadzce".
4. Gdy została zacytowana twoja nieświadcząca dobrze o Tobie wypowiedź z Ogniska, oskarżasz Dartaniona o "jawne oczernianie twojej osoby" i mówisz o wycięciu bardzo znaczących elementów - nie wyjaśniasz jednak w żaden sposób (nawet ogólnikowo) jakich.
5. Następnie mówisz o "nagłym komplikowaniu twojej poprawy" (jakby to był jakiś twój misterny plan, co zresztą wynika ze stenogramu z ogniska) i kończysz pytaniem, co masz nam dać, byśmy zapomnieli o całej sprawie.

Serio, gorzej chyba tego rozwinąć nie mogłeś. W tym momencie zgodzę się z Antaresem i zaproponuję, byś najzwyczajniej w świecie to przemyślał i nie kombinował więcej. Na pewno "łapówki" tu nie pomogą.

TopFunny525 PW
21 września 2012, 21:13
Gaspar:
Kolejny który nie potrafi czytać, ze zrozumieniem.... (Funny)

Raczej ty nie potrafisz wyciągnąć wniosków, i nie połapać się, w jaki bigos się teraz wplątałeś! Zgadzam się z Antaresem i Hobbitem, radzę ci to wszystko przemyśleć, bo inaczej nie wróżę ci dobrze...

EDIT : 21.09 - Godzina 21:33

Pony:
...tak twoje ostatnie posty przeszły po prostu wszelkie normy, jakich mogłem się na tym forum spodziewać.

Moje również, mimo iż ja też nie zaczynałem najlepiej. To i tak w historii kwasowej groty(a przeczytałem całą stronę co do joty :P), nie znalazłem podobnego momentu jaki się teraz dzieje...

Jeszcze jeden EDIT :

Rozmowa Gaspara z Laysem:

19:23 Gasper a na Tawernie mnie zależy

19:23 Gasper jestem jakby takim agentem najemnikiem

19:23 Laysander Dziwaczne.

19:22 Gasper tak

19:22 Laysander Tawerna kazała Ci robić czarny PR Grocie?

19:22 Gasper ok

19:22 Laysander Chwila.

19:22 Gasper i nie posiadam odpowiednich argumentów

Z tego kawałka rozmowy wynika, że Tawerna chciała wymusić na tobie złą opinię Kwasowej Groty, abyś mógł wrócić, bo podobno "bardziej zależało ci na tawernie". Teraz pozostaje tylko pytanie PO KIEGO GRZYBA?!

Ps. Przepraszam, powstrzymać się nie mogłem...

Acid Dragon PW
21 września 2012, 22:19
A ja do Gaspara pretensji nie mam.
Jeśli woli mieć nowe konto w Tawernie, to gotów byłbym sam o to poprosić tamtejszego administratora. Konstytucja mówi, że każdy Mieszkaniec Kwasowej Groty ma prawo do należenia do innych społeczności internetowych, ze szczególnym uwzględnieniem innych stron HoMM-MM. Pociesza mnie też fakt, że w końcu powiedział przecież, że NIE CHCE robić Grocie "czarnego PR-u".
Ostatecznie w działaniu Gaspara nie ma niczego szkodliwego na rzecz Groty.

Martwi mnie tylko coś innego - jeśli to wszystko prawda, to w Tawernie jest ktoś, kto nas nie lubi do tego stopnia, aby robić takie świństwa. I mam ogromną nadzieję, że to nie osoba, o której myślę.

TopFunny525 PW
21 września 2012, 22:24
Kwasowy Smok:
Martwi mnie tylko coś innego - jeśli to wszystko prawda, to w Tawernie jest ktoś, kto nas nie lubi do tego stopnia, aby robić takie świństwa. I mam ogromną nadzieję, że to nie osoba, o której myślę.

Drogi Kwasowy Smoku...

Kogo podejrzewasz, o to aby zmusił Gaspara to wykonania takich świństw? Powinieneś się skontaktować z administracją tawerny, i się spytać, kto mógł za to odpowiadać... No i przede wszystkim wyjaśnić całą sprawę, bo na razie powstał z tego jeden wielki Kogel Mochel :P.

Dobrej nocy życzy Neostrada TP :P...

Fandor PW
21 września 2012, 22:24
Nie wiem, ale może on po prostu coś pomylił powiedziałem mu że ma przeprosić tawernę i troche ją pochwalić, nikt na nim nic nie wymuszał. Jak wiemy czasami Gaspar nie do końca wie co piszę, ale to swój chłop (jak go naprawde bliżej poznać) więc warto dać mu czasami szanse, ponieważ on zawsze musi wykonać bął na którym się czegoś nauczy.
Tak więc ja stoję za Gasparem, choć czasami popełnia straszne głupoty, ale kto kiedyś nie popełnił głupoty.
No i jest w gorącej wodzie kąpany.

TopFunny525 PW
21 września 2012, 22:27
Fandor510:
Nie wiem, ale może on po prostu coś pomylił powiedziałem mu że ma przeprosić tawernę i troche ją pochwalić, nikt na nim nic nie wymuszał. Jak wiemy czasami Gaspar nie do końca wie co piszę, ale to swój chłop (jak go naprawde bliżej poznać) więc warto dać mu czasami szanse, ponieważ on zawsze musi wykonać bął na którym się czegoś nauczy.
Tak więc ja stoję za Gasparem, choć czasami popełnia straszne głupoty, ale kto kiedyś nie popełnił głupoty.

Fandor, wyraźnie czytałeś KAŻDE słowo Gaspara z ogniska? Bo ja sądzę, że się nie pomylił, IMO chciał wrócić do Tawerny, a oni kazali mu źle reklamować kwasową grotę. Wydaje mi się, że to jeden z Administratorów za to odpowiadał, i to ten który nienawidzi kwasowej groty, do tego stopnia, że wykonał takie Świństwo o którym wspomniał Acu.

A co do odejścia, myślę, że to też była Farsa. Zrobiona przez administratorów Tawerny.biz

Miejmy tylko nadzieję, że sprawa się szybko wyjaśni...

Fandor PW
21 września 2012, 22:30
A ja wiem coś czego wy nie - że ja byłem pośrednikiem między nim a Loczkiem, z tawerny nikt nie kazał mu być przeciwko grocie, miał tylko pochwalić tawerne, przeprosić i poprawić zachowanie. Nie wiem co dalej doszło.

TopFunny525 PW
21 września 2012, 22:34
Fandor:
...Nie wiem co dalej doszło.

No właśnie! Nie wiesz! Nie wiesz, co się działo dalej po rozmowie. Nie wiesz, czy nie kontaktowali się po niej z Gasparem...

Fandor PW
21 września 2012, 22:38
Nie raczej nie, on ma na tawernie bana na IP, i tak jak było powiedziane tam nagrabił sobie jeszcze bardziej. (Choć w sumie po tym incydencie chyba tu jest gorzej). Wydaję mi się że nikt z tawerny nie jest przeciwko grocie jak i na odwrót.
On jest w gorącej wodzie kąpany i mógł zrobić pare głupot w trakcie. Nie przejmował bym się tak, bo nikt mu nie każe opuszczać jednej strony żeby zostać użytkownikiem drugiej (ja mam konto na obu stronach, Acid też i nikt nie kazal któremuś z nas usuwać konta).

Alchemik PW
21 września 2012, 22:38
Skoro w Tawernie dzieją się takie rzeczy to nie wiem dlaczego Gasparze chcesz tam wracać.

TopFunny525, weź się trochę wyluzuj, bo od dłuższego czasu zachowujesz się jak nadgorliwy strażnik.

TopFunny525 PW
21 września 2012, 22:40
Alchemik:
Skoro w Tawernie dzieją się takie rzeczy to nie wiem dlaczego Gasparze chcesz tam wracać.

Też tego nie rozumiem...

Alchemik:
TopFunny525, weź się trochę wyluzuj, bo od dłuższego czasu zachowujesz się jak nadgorliwy strażnik.

Ekhym Ekhym... Czasami tak mam, nie moja wina :P. Druga "ciemna" strona mocy, się odzywa :P...

AmiDaDeer PW
21 września 2012, 22:40
Wszystko fajnie, ale wciąż uważam, że najlepiej będzie, jak Gaspar trochę przemyśli sprawę, po czym tu wróci i udowodni, że jest dobrym użytkownikiem. Mam nadzieję, że nie ma tutaj zbyt wielu osób będących jawnie przeciw niemu i że reakcja tutaj zawarta dotyczyła przede wszystkim zachowania Gaspara (które było po prostu nieodpowiednie), a nie jego osoby.

Belegor PW
21 września 2012, 22:41
Tawernie nawet nie zależy, by źle reklamować Grotę, gdyż skupia się bardziej na nowszych odsłonach. Wy jesteście starymi wyjadaczami serii i specjalizujecie się w starszych odsłonach, zwłaszcza trójką i na dodatek działacie aktywnie w jej moddingu. U nas na Tawernie jak dobrze wiecie więcej jest modów na piątkę, niż do czwórki, trójki, czy szóstki. Raz była afera, poważna i każdy uwikłany dostał "po łapkach". Nie widzę sensu by robić "wojnę" miedzy portalami, której faktycznie nie ma. Po co komu to, skoro można być i tu i tam. Nie ma przepisu piszącego, że możesz być na jednym forum, a resztę o tej samej tematyce nie. To nie miałoby sensu. Nikt tutaj, ani tu nie bawi się w "politykę". Ja tu całkiem nie rozumiem Gaspara. Dla mnie brzmi to bardziej jak bajeczka wymyślona po to by się usprawiedliwić tam, gdzie całkowicie i niezaprzeczalnie nie musi. Ani w Grocie, ani w Tawernie agentów nie potrzeba. Nie mamy przecież "zimnej wojny".
strona: 1 - 2 - 3
temat: [Archiwum] Teh Gaspar Dramah

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel