Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Ogólnie o grze
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Dark Dragon PW
23 kwietnia 2012, 22:15
Temat poświęcony nowej karciance osadzonej w uniwersum MM. Jakieś wstępne opinie, nadzieje, a w przyszłości umawianie na wspólne pojedynki ;)

Osobiści liczę na coś co najmniej tak grywalnego jak Arcomage lub bliżej do MTG. Domyślam się, że pojawi się też jakaś płatna zawartość znając Ubi...

TopFunny525 PW
23 kwietnia 2012, 22:43
Właśnie niedawno się zapisałem do testowania bety. Tylko teraz muszę poczekać na uzyskanie klucza od Ubisoftu. Jeśli się uda. To przetestuje tą grę. Jeśli nie to trudno. Pewnie sporo osób jest w kolejce:).
Pozdrawiam.

Sawyer PW
24 kwietnia 2012, 16:35
Ja jeszcze z tą betą zastanowie, nie chce żeby Ubi sprzedawało mojego maila jakimś "agencją spamowym". :P
Co do samej gry, chciałbym żeby wyszła z tego naprawdę fajna karcianka w wersji online ale i też (jak będzie dobra i polityka wydawania takiej też będzie) normalna, w wersji papierowej,(albo kamiennej, jak kto woli :P) bardzo chętnie bym zakupił wtedy theme deck i parę "boosterów" do takowej, ale online aż tak bardzo mnie nie jara, wole mieć już te karty w ręku.

No i jak zobaczyłem 4 frakcje, bez Sanktuarium to już zobaczyłem ten napis w mojej głowie:




Co nie wróży nic dobrego...

Warmonger PW
24 kwietnia 2012, 16:41
Tak patrzę na te karty i wydają mi się zrzynką z MTG - typy kart praktycznie te same. Mam nadzieję, że WoTC wytoczą im proces i zakończą to nędzne odcinanie kuponów.

TopFunny525 PW
24 kwietnia 2012, 17:07
Sawayer:
Cytat:
Też mi się początkowo kojarzyło. Bo przecież DLC. To nic innego niżby dodawanie dodatków, które ukazują się do ściągnięcia ileś tam dni po premierze. Np. Dodatkowe postacie do gier misje itp. Miejmy nadzieję, że zamiast kroku w tył. Ubisoft zrobi krok w przód:D.
Pozdrawiam.

Dark Dragon PW
24 kwietnia 2012, 18:16
Nie da się ukryć, że podobieństwo do MTG jest strasznie uderzające, zwłaszcza w logo. Jednak patrząc po zasadach mogę stwierdzić, że nie będzie to kopią, a czymś nowym.

Alamar PW
24 kwietnia 2012, 19:29
Cytat:
Nie w tym przypadku. Gry online mają to do siebie, że są uaktualniane "za darmo" (kwestię abonamentu czy mikropłatności na razie pominę). Cztery frakcje oznaczają tylko, że pozostałe zachowano na później, by dodać je wraz z kolejnymi uaktualnieniami.

The Doom PW
24 kwietnia 2012, 23:12
Moim skromnym zdaniem Ubisoft wpierw powinien się skupić nad regularnym wydawaniem łatek do Might and Magic: Heroes VI, aniżeli nad produkcją zupełnie nowej gry. Rozumiem jednak, że twórcy chcą wypromować grę (Tak, tak. Możemy oczywiście być na tyle naiwni i wierzyć, iż to wszystko dla dobra szóstej części naszej ukochanej sagi :P ) i przy okazji trochę zarobić. Sama w sobie rozgrywka ma być oczywiście darmowa, jednak jeżeli przeciętny gracz będzie chciał być 'dobry', to z pewnością będzie musiał bulić grubą mamonę (jak to już zostało wspomniane w newsie na stronie głównej, użyty ma zostać system 'pay to win'), a co za tym idzie zasilać konto Ubisoftu. Mam nadzieję, że kiedyś powrócą w pełni lata świetności serii 'Hirołsów', a sam tytuł zostanie wykupiony przez jakąś odpowiedzialną firmę, której naprawdę zależy na zadowoleniu fanów :/

@Sawyer
Cóż... Co prawda też wolę realne gry karciane od tych 'komputerowych', obstawiam jednak, że (na nieszczęście) Ubisoft DoC-a jako prawdziwej karcianki wydać nie zamierza :/ Jeżeli już taka miała by wyjść, trzeba brać poprawkę na to, iż solidny produkt=wysoka cena. Dużo większą ilość graczy przyciągnie zapewne darmowa gra on-line... Podzielam jednak Twój entuzjazm co do planszówek :D !
PS Zdarzyło Ci się może kiedyś rozegrać partyjkę Runebounda, Battlelore, czy może Descenta? Ja osobiście jestem wielkim fanem tych tytułów :) !

@EDIT Z całym szacunkiem, Strażniku - tamta forma była poprawna -.- 'Błąd' usunięty...

Belegor PW
5 maja 2012, 18:33
Czy ktoś poza mną otrzymał klucz do bety? Jak zainstalowałem już grę i jeszcze czekam aż "oczyszcza system z orków". Wydaje mi się, że betę ograniczyli do czterech ras, ale pełną wersję uzupełnią o sanktuarium, gdyż pojawia się w samym tle logowania jako przeciwnik inferna.

Oto screen:
http://imageshack.us/f/593/screenqbl.jpg/

MitabrinMitabrinSugeruję zamieszczane linki otulać komendami. Wiele trudu to nie wymaga a niektórym choć troszkę ułatwi życie. ;)
Pozdrawiam

Dark Dragon PW
5 maja 2012, 19:08
Ja w dalszym ciągu oczekuję na klucz niestety...

EDIT:
Tak się zastanawiam - czy kilka os nie może skorzystać z tego samego klucza?

Mav PW
30 maja 2012, 07:01
Niezależnie od modelu płatności, jako popykadło może się sprawdzić. ;)

Aayren PW
18 lipca 2012, 01:03
No i jak tam ludziska, podoba się DoC? Ja od kilku dni gram, i muszę powiedzieć gra bardzo wciągająca i przyjemna. Dużym plusem jest to, że kasy dużo przybywa, dostajemy ordery, i po 3 dniach gry, skompletowałem sobie 4 sety każdej z ras, z kilkoma jednostkami legendarnymi i rzadkimi. Jak tak będzie w grywalnej wersji to super!
Poza tym, sama gra jest przyjemna, wymaga myślenia, kombinowania, żadna z ras nie jest przesadzona, i tylko w kilku przypadkach można się czepiać... Polecam!

Azon PW
20 sierpnia 2012, 15:38
Mam pytanie. Czym różnią się karty premium (takie "świecące") od zwykłyby wersji? Warto je kupować?

Dark Dragon PW
20 sierpnia 2012, 19:18
Efekt czysto wizualny.

Azon PW
20 sierpnia 2012, 21:04
Dzięki, szkoda mi tych 5k... Jeśli kogoś wkurza muzyka i dźwięki w grze, możne je wyłączyć za pomocą klawisza F12.

Acid Dragon PW
18 września 2012, 20:08
A czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć po jaką cholerę są te karty "premium"?

Wg mnie większość kart wygląda wręcz GORZEJ z tą zielonkawo-tęczową poświatą. Z chęcią wyłączyłbym ten durny efekt.
Naprawdę nie rozumiem po jaką cholerę miałbym chcieć oglądać te - bądź, co bądź -wspaniałe artworki przez jakiś kolorowy filtr.

A że boostery premium są droższe, to już w ogóle nie rozumiem.
Może faktycznie dałoby się dodać jakąś opcję na wyłączenie tego efektu?

Mav PW
18 września 2012, 20:19
Taka tam kosmetyczna pierdółka dla szpanu. Kalka z prawdziwych gierek karcianych. Ale faktycznie bez sensu, bo nic w praktyce nie daje. Chyba, że to ma być forma zachęty i wyraz wdzięczności dla tych, którzy chcą wspierać pieniążkami grę. Mnie tam zbytnio i tak nie przeszkadza, bo grając nekropolią i tak bardzo szybko pozbywam się kart ze stołu. :P

Azon PW
18 września 2012, 22:05
Też mnie nieco irytują te karty premium. Nie sama ich obecność (jak ktoś chce szpanować niech sobie ma), ale właśnie to, że są one strasznie brzydkie przez ten tęczowy efekt.

Zauważyłem, że karty premium oraz zwykłe stackują się osobno, czy oznacza to, ze dzięki kartom premium można ominąć limit 4 kart jednego rodzaju?

Field PW
18 września 2012, 22:08
Nie. Gra po prostu prawdopodobnie rozróżnia je jako np. karta nr 1a (niefoliowana) i 1b (premium), ale licznik dotyczy numerów kart, a nie cząstkowych. Czyli możesz mieć tylko cztery karty o numerze 1.

Alamar PW
18 września 2012, 22:12
Jeśli masz więcej niż cztery karty tego samego rodzaju (premium czy nie), to po dołożeniu czwartej, reszta znika z panelu budowania talli i nie masz możliwości przekroczenia tego limitu.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Ogólnie o grze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel