Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Open Beta, czyli rozmowa o otwartej becie
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Alamar PW
18 września 2012, 20:21
Kupiłem właśnie boksa za 1000 pieczątek i w końcu deck Przystani gotowy do gry. :P
Ale nie o to chodzi. Deck zawiera 11 paczek, a każda po dwanaście kart i patrząc na to od strony Inferna (demony, fortuny, magia ognia, magia pierwotna) tak wyglądało losowanie kart:
1. 1 demon, 1 fortuna, 1 m. ognia, 1 m. pierwotna, 0 neutrali = 4/12 decka
2. 0 demonów, 1 fortuna, 0 m. ognia, 1 m. pierwotna, 1 neutral = 2/12
3. 1 demon, 1 fortuna, 0 m. ognia, 0 m. pierwotna, 1 neutral = 2/12
4. 2 demony, 1 fortuna, 0 m. ognia, 1 m. pierwotna, 1 neutral = 4/12
5. 2 demony, 0 fortun, 0 m. ognia, 0 m. pierwotna, 1 neutral = 2/12
6. 0 demonów, 1 fortuna, 0 m. ognia, 2 m. pierwotna, 1 neutral = 3/12
7. 1 demon, 0 fortun, 0 m. ognia, 0 m. pierwotna, 2 neutrale = 1/12
8. 0 demonów, 0 fortun, 1 m. ognia, 0 m. pierwotna, 1 neutral = 1/12
9. 0 demonów, 0 fortun, 1 m. ognia, 2 m. pierwotna, 0 neutrali = 3/12
10. 2 demony, 0 fortun, 1 m. ognia, 0 m. pierwotna, 0 neutrali = 3/12
11. 0 demonów, 0 fortun, 0 m. ognia, 1 m. pierwotna, 2 neutrale = 1/12

średnia kart frakcji: 2,4


Do tego trzeba by obniżyć ją o magię pierwotną, która na początku jest nieprzydatna.

średnia bez m. pierwotnej: 1,6

Ostatecznie wyszło, że mam 3 Fire Bolty i 1 Fireball - "nieźle" jak na frakcję nastawioną na zadawanie miernych obrażeń czarami (dlaczego Lightning ma aż 6 obrażeń?).

Cytat:
A czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć po jaką cholerę są te karty "premium"?
Trzymaj to i zbieraj, bo ludzie(?) takie pierdoły będą chcieli mieć (choćby dla szpanu, że mają całą talię premierówek) i opchniesz to na AH (jeśli kiedykolwiek będzie) za pewnie nawet niezłą cenę.

TopFunny525 PW
18 września 2012, 21:03
Cóż, zmieniłem strategię od czasu zamkniętej bety. Zmieniłem rasę na Haven, i muszę przyznać, że bardzo dobrze mi idzie :). Bez problemowo przeszedłem już z połowę kampanii :P. Przygotowuje się teraz na pojedynki online. A teraz taka tuba propagandowa. Jakie boostery możecie polecić gdy się ma dużo kasy?

Pozdrawiam
Dark DragonDark DragonA zaglądałeś tutaj?

Azon PW
18 września 2012, 21:57
Ja z boxa przydatnych do decka nekro dostałem 15 kart. W tym 1 beneshee (epicka) wampira i rycerza wampirów więc nawet może się opłacało. Teraz zbieram piecęcie na serious boxa, a kasę na paczkę z bohaterem - myślę, że jestem, blisko złożenia talii przystani (wreszcie!). Choć nie mam zamiaru przestać grać nekropolią (lubię tą nację) to jednak już na turnieje muszę mieć przystań ;/.

TopFunny525 PW
18 września 2012, 22:55
Ja od dzisiaj gram Haven :). Pokonałem na razie dwóch graczy(inferno) i przeszedłem kampanię :). I gdy sytuacja była beznadziejna, nadeszły najlepsze moje karty :

Blazing Glory - Jedna z najlepszych kart przystani, dzięki niej pokonałem Lilimy( 8 punktów życia, trzy do ataku, 1 obrony). + Jeszcze zdolność regeneracji 3 punktów życia + 3 do ataku + 7 do wytrzymałości robi z tej karty OP.

Sun Crusader - Też niezła karta, duży atak, jak i możliwość ataku dwóch jednostek na raz bez kontrataku.

I Morski Elf, jedna z najlepszych "początkowych" kart, 3 do ataku, 2 do obrony i 3 do życia za zaledwie 3 punkty to już coś :). Dzięki tej karcie udał mi się zmasowany atak(mam z 4 takie karty :P).

Obecnie, zbieram Deck Nekropolii, akurat niedawno trafiła mi się Matulka Namtaru, ciekawa karta. Prawdopodobnie złożę Deck, ale najpierw potrzeba kart(potrzebuje 100 sealsów do serious boxa :)).

BTW. Jak można zdobyć sealsy? Ja zdobyłem z 900 przy kampanii. A resztę?

Field PW
18 września 2012, 22:57
Pieczątki w liczbie 100 dostajesz za każdy poziom.

Namtaru to sam szukam - mój deck wymaga pewnych zmian i przyspieszenia :P

EDIT: Prawdopodobnie, gdybym miał warunki, też bym składał decka Przystani, bo, w przeciwieństwie do normalnej gry, Inferno i Stronghold NIE ZNOSZĘ tutaj :)

TopFunny525 PW
18 września 2012, 23:02
Imbryczek ;P:
Pieczątki w liczbie 100 dostajesz za każdy poziom.

Namtaru to sam szukam - mój deck wymaga pewnych zmian i przyspieszenia :P

Jeśli chcesz możemy się wymienić ^^'. O ile można... Tylko najpierw zastanowię się na co...

jelen1150 PW
18 września 2012, 23:05
Losowator naprawdę potrafi zadziwić... przez całą betą i kilka boosterów teraz (łącznie ponad 30 ) nie miałem ani jednej epickiej teraz kupiłem 10x12 i wpadły 4 epickie :D szkoda tylko że średnio 10/12 kart w boosterze jest nie przydatne na tym etapie... przydałyby się jakieś frakcyjne typu :
1 niebieska (bez możliwości pomarańczowej) 2 zielone 4 białe za np 10k ale tylko z danej rasy, a czary z tych rodzajów jakie mają podstawowi dowódcy (seria/garant itd.)


/Edit :
tak nawiasem to kto do cholery zajmuje się tam balansem?
mroczny assasyn (2sur) 4 0 2 bije mnie za 1 i co najważniejsze epicki
niszczyciel (3sur) 4 3 4 żadnych minusów i tylko zwykły...

można się też przyczepić Lilim chociaż Arcylisz jest jej odpowiednikiem ale on jest chociaż zielony...

jeszcze to co mnie najbardziej wkurza jak jest używane przeciwko mnie a sprawia mi wielkiego banana na ryju jak używam tego ja :D niszczarki nekro... Czyli pieczęć śmierci i pożeracz dusz... jedno tak naprawdę zmniejsza hp wroga do 1 punktu drugi do 0 :P moim zdaniem powinny być w jakiś sposób ograniczone...

Alamar PW
10 października 2012, 10:21
Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego DoC przy przenoszeniu na stronę domową uruchamia IE, a nie moją domyślną przeglądarkę - czyli w praktyce czy da się to przełączyć na FF, Operę czy Chrome'a, a jeśli nie, to kiedy taka funkcja się pojawi?
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Open Beta, czyli rozmowa o otwartej becie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel