Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] Master of Puppets
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 7 - 8 - 9

Fandor PW
13 września 2012, 15:01
Bardzo ciekawy jest ten projekt. Wciąż jednak nie jestem pewny wszystkiego co wprowadza i jak działa. Czy mógł by mi ktoś to podsumować?

Bluearga PW
13 września 2012, 20:47
Czy wam też przy instalacji MoPa wywalało w kółko "lodimport.exe coś tam przestało działać i blablabla"?

I czym to uruchomić, normalnie wog.exe?

witchking PW
13 września 2012, 20:53
Uruchamia się mop.exe. Zaznaczam, że instalowałem na wersje rosyjską którą wcześniej miałem już na kompie i nie było problemów.

Bluearga PW
14 września 2012, 22:11
Dobra, już mi działa :P

W MoP można grać tylko na losowych mapach? Bo moja lista map wynosi 0.

Tak w ogóle z tego co widzę, to to MoP opiera się na VCMI(A może to ono opiera się na nim? :P)

Póki co nie widzę jakiś radykalnych zmian, ale gram dopiero 5 minut xD

Fandor PW
18 września 2012, 16:06
Pomocy, nie mogę za nic zainstalować MoPa, może mi ktoś pomóc, napisać co robię źle? Mam już H3 z Wogiem i instaluję MoPa, następnie wchodzę w H3wUPD i nic :(.

Bluearga PW
18 września 2012, 16:43
MoPa odpalasz mop.exe a nie jakimś H3Upd :P

Po prostu musisz go wypakować do folderu z grą jak VCMI.

Fandor PW
18 września 2012, 16:51
No to odpalam instalacje ale potem nic nie ma nigdzie :(.

witchking PW
18 września 2012, 17:15
Powiedz jakie masz pliki i co z nimi robisz. Wtedy chętnie wskaże Ci błąd, albo pomogę w znalezieniu problemu.

Fandor PW
18 września 2012, 17:18
Mam ściągnięte z twojego linku pliki, klikam, instaluję i nic.

Bluearga PW
18 września 2012, 17:23
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=34526

Stąd lepiej ściągnij, musisz WSZYSTKIE 3 pliki i instalujesz je w tej kolejności w jakiej tam są.

Warmonger PW
18 września 2012, 18:38
Cytat:
Tak w ogóle z tego co widzę, to to MoP opiera się na VCMI(A może to ono opiera się na nim? :P)
Ejże, co to za rewelacje? Jak na razie nic się o nas nie opiera.

Jednak w najbliższych miesiącach to zapewne się zmieni ;)

Bluearga PW
18 września 2012, 18:40
Warmonger - nie wiem czy się opierają czy nie, ale naprawdę wiele rzeczy jest identycznych jak w VCMI :P To po prostu "widać" od razu.

A jeśli wy nie widzicie cóż... Nie mój problem, ale serio to widać, przyjrzyjcie się lepiej. Za dużo tego by wypisywać. Mało bystrzy jesteście.

Trith PW
18 września 2012, 20:11
Aż mnie ciekawi... Co jest tam podobnego?

Jedyne co zauważyłem, to to, że zalążki wsparcia modów w VCMI wyglądają na poniekąd zainspirowane tym, co mamy w Erze... A niczego w MoPie podobnego do VCMI jakoś nie dostrzegłem... Ktoś mnie oświetli?

Warmonger PW
18 września 2012, 20:32
Obie gry są oparte na Heroes of Might and Magic III.

Fandor PW
18 września 2012, 20:51
Już sobie gram, świetny mod, co prawda trochę te podmiany gdzieniedzie beznadziejne (patrz, tower) ale ogólnie dobrze się gra.

Rytelier PW
18 września 2012, 20:55
Eh, muszę sobie zainstalować drugiego Heroesa, żeby móc grać tą modyfikacją...
Czy jest ona kompatybilna z HD modem?

AmiDaDeer PW
18 września 2012, 21:27
Offtop, w tym niepotrzebne zapędy feministyczne, poleciały. To nie jest miejsce ani na chwalenie się ilością kopii H3 na dysku, ani też na niekonstruktywne ucinanie wartościowej dyskusji komentarzami o przeciwnej płci.

Swoją drogą również chętnie się dowiem, na czym polegają podobieństwa MoP do VCMI. Nie jestem za bardzo w temacie, w MoP szczerze mówiąc nie grałem, jakkolwiek informacja ta zaciekawiła mnie na tyle, że może mnie to skłonić do przetestowania tegoż dzieła.

Fandor PW
18 września 2012, 21:32
A ja mam pytanie czy ktoś próbował już połączyć MoPa z Grove, bo zwróciłem uwagę że Cytadela to jedno z miast bez alternatywnej jednostki, jedynym problemem mogli by być bohaterowie.

Bluearga PW
18 września 2012, 21:37
Radzę nie ryzykować, bo skoro Grove już wysypuje się na ERZE, to wiedz, że coś z nim jest nie tak.

Poza tym jeśli faktycznie MoP opiera się na VCMI(<= Warmonger nie czytaj tego) to tym bardziej działać nie będzie.

Zresztą na HC było pisane, że nie jest zalecane mieszanie MoPa z czymkolwiek, ba, nawet na ERA nie da się tego moda przekonwertować(dlaczego, patrz wyżej)

AmiDaDeer PW
18 września 2012, 22:54
Bluearga:
Radzę nie ryzykować, bo skoro Grove już wysypuje się na ERZE, to wiedz, że coś z nim jest nie tak.
Na WoGu 3.58f działa, więc wydaje mi się, że to z konwersją jest coś nie tak, nie zaś z samym modem. Aczkolwiek również bym odradzał łączenia z MoP - choć kto wie, może by faktycznie zadziałało...

Bluearga:
Poza tym jeśli faktycznie MoP opiera się na VCMI(<= Warmonger nie czytaj tego) to tym bardziej działać nie będzie.
Skąd takie tezy?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 7 - 8 - 9
temat: [H3/mod] Master of Puppets

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel