Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [różne] Jak wygrać?
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3

kleox PW
5 września 2012, 20:29
przepraszam że post pod postem lecz nie uzyskałem odpowiedzi.chodzi mi o kampanię wog zło wraca do domu.przeszedłem garnizon z armagedonem,zdobyłem 1 zamek zamieniłem w nekropolie.rozbudowałem kupiłem wampiry z posągu dostałem klucz niebieski mrocznych rycerzy itd przeszedłem bramę mam też klucz do czerwonego zlikwidowałem niebieskiego gracza jego zamek zmieniłem na nekro... zdobyłem kaptur wampira zamieniłem na smoka i doszedłem do tarczy i miecza który wziąłem, uwolniłem 2 bohatera ...i co dalej.nie da się dojść na wyspę z łucznikami ani w lewy górny róg gdzie jest niebieski garnizon oraz do strażnika misji w górnej części mapy.nie wiem co robić pomocy

Irhak PW
5 września 2012, 21:11
A zaprowadziłeś drugiego bohatera do kryjówki złodziei? Chyba tamtędy można się dostać na tą wyspę albo coś w ten deseń...

kleox PW
5 września 2012, 21:26
na tej mapie nie ma kryjówki złodziei

Irhak PW
5 września 2012, 21:43
Jest taki jeden budynek koło tego jeziorka. Na jego wschodnim wybrzeżu przy drzewach. To ten budynek nazwałem kryjówką złodziei.

kleox PW
6 września 2012, 17:35
witam ponownie wchodząc do tego budynku dostaje wiadomość. ;powstrzymaj nieprzyjaciół.ten budynek jest tylko dla ludzi w tej krainie. i nic się nie dzieje

Irhak PW
6 września 2012, 18:13
Isra, tarcza śmierci i miecz rycerza śmierci... to wszystko musi trafić do tego budynku przy bohaterach, aby przejść dalej (wygląda jak kryjówka złodziei, prawda? :P):



Ten budynek co ty podałeś jest na południowo-zachodnim wybrzeżu :P

kleox PW
6 września 2012, 19:40
dziękuję MISTRZU zadziałało

kleox PW
14 września 2012, 18:05
witam z powrotem.mam teraz problem z obeliskami w 3 części zło wraca do domu .nie potrafię złożyć hasła z liter.czy ktoś pamięta co trzeba wpisać? proszę o pomoc.

czy ktoś pamięta tą misję z obeliskami plis

HobbitHobbitEdytuj posty i bądź cierpliwy na przyszłość.

avatar PW
14 września 2012, 23:32
gods are awake czy jakoś tak

kleox PW
15 września 2012, 17:30
gods are awake zła odpowiedż nie pasuje

Szalony ogr PW
24 września 2012, 19:36
Nie wiem, czy to nie było pisane, ale znalazłem ciekawostkę na mapie Cave of Gerfex.

Po przyłączeniu troglodytów idziemy ścieżką po zwój z Kulą Ognia. Schodzimy dwa pola poniżej zwoju, a następnie jedno pole na skos lewa-dół. Po lewej stronie Lydorii jest zwój z Modlitwą. Następnie można dostać się do Sandałów Świętego oraz Grobów Wojownika. Uwaga na prawdopodobną pułapkę...
strona: 1 - 2 - 3
temat: [różne] Jak wygrać?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel