Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Kampanie-błędy
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Haregar PW
26 grudnia 2004, 21:31
Dru, wiesz może, co jest grane? Kiedy pod Equi włączam kampanie WoW "Barbarzyńskie hordy", to pisze mi, że jest 'bad'(zły). Mam wszystkie wersje HoMM4. Oczywiście kiedy włożyłem płytkę i zapisałem grę i otworzyłem pod Equi ,to wszystko działa, ale zgłoś to do Equilibris Teamu. Kto wie? Może to błąd? Może mam coś z Equi? Kto wie...

P.S. Inne kampanie też nie działają. Po prostu pisze >nazwa kampani< is bad i wyłącza sie Equilibris ;( .
O innych kampaniach się przed chwilą przekonałem :[ .

Dru PW
5 stycznia 2005, 20:36
Sorki Haregar, ale przejrzałem oficjalne forum Eq i nie znalazłem informacji o takim problemie. Spróbuję jeszcze innym razem dokładniej, ale wątpię, bym coś znalazł. Oczywiście możemy zgłosić ten problem Teamowi, ale nie wiem, w jakim odrąbie czasu odpowiedzą.

Haregar PW
14 stycznia 2005, 20:03
Jak chcesz, ale gdy płytkę wkładam, albo włączam grę bez Equi to działa. Ja wysłałem maila miech temu i jakoś odpisów nie widze :P
EDIT: Acid, mógłbyś być tak łaskaw i zmienić temat na: Kampanie-błąd ?
Bo zauważyłem to pare godz. później...

Dru PW
14 stycznia 2005, 22:24
Tzn. chodzi ci o to, że jak wkładasz płytę z dodatkami (nie podstawówkę) pod EQ, to one działają? Co do maila, to..... kiedyś też wysłałem Teamowi maila w pewnej sprawie i musiałem czekać na niego parę ładnych miesięcy :P .

Haregar PW
15 stycznia 2005, 09:46
OK, napiszę jeszcze raz na "czysto".
Jak wkładam płytkę z WoW i włączam Equilibris, to mi kampanie z WoW działają. Ale jak włączam Equilibris BEZ płytki WoW, to błędy są. Ale można też zrobić sztuczkę, że robię save z płytki wow i włączam pod Equi, wtedy działa.

Dru PW
15 stycznia 2005, 13:49
To jest normalne!

Nawet w podstawowej wersji bez EQ by uruchomić jakiekolwiek kampanie z dodatku trzeba było najpierw włożyć płytkę,a później uruchomić interesującą nas misję. Jedyna różnica w H4, a EQ była taka, że jak chciało się włączyć jakąś kampanie bez płytki, to wyrzucało nas do Windowsa, a w EQ to zanim nas wywali, to pokazuje nam się komunikat o błędach :P .
temat: Kampanie-błędy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel