Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Face Tool
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Haregar PW
25 grudnia 2004, 20:30
Dru, zainstalowałem Equi i w ogóle wszystko. I jak ściągłem Facetool 1.1, włączyłem go i mi się błędy pojawiały (Acid, były to dziwne błędy, więc nie mów, że moja wypowiedź jest niezgodna z Konstytucją Kwasowej Groty). Było ich dość sporo. Pojawiła się tylko opcja nazwy bohatera i opisu, a tak nic. Byłbym wdzięczny, gdybyś mi pomógł...

Acid: Napisanie, że błędy są "dziwne" nie jest niczym złym, ale mówienie mi, co mam robić u siebie w domu jak najbardziej... a przynajmniej strasznie niekulturalnym :P.

Dru PW
25 grudnia 2004, 21:17
Wiem! Też ten problem miałem! Jest to wyjątkowo głupi błąd, który został w pewien sposób niezauważony w wersji 1.1 przez autorów! By uruchomić Facetool v1.1, trzeba utworzyć na dysku C: katalog o nazwie Facetool, czyli C:\Facetool i skopiować tam program.

Haregar PW
25 grudnia 2004, 21:49
Serdeczne dzięki ;] .
Sąd ty tyle wiesz? Chyba rzeczywiście żeś jest starożytnym :D .
EDIT: A jak można dodać oryginalny, własny portret (że sam zrobiłeś)? Aha, jak umieszczać w grze?

Dru PW
26 grudnia 2004, 22:10
By zamienić oryginalny portret na inny, trzeba:

Wybierz najpierw bohatera, któremu byś chciał zamienić buźkę :) .
Następnie wschodzisz do jakiegoś programu graficznego np. Paint, wybierasz jakiś obraz i zaznaczasz go (uwaga, zaznaczony obraz musi mieć rozmiar: 82x82 lub 52x52) i go kopiujesz.
W programie Facetool kilikasz na zakładkę [edit] > [Paste portrait from clipboard]
W tym czasie powinien pojawić się nowy portret.
Klikasz na przycisk (jak to nazwać:)), no na tego ptaszka :), czyli akceptację.
No i jak włączysz grę powinieneś zobaczyć swojego nowego bochatera :) .


Daję ci tu dwa linki, byś zobaczył, jak to wygląda :) ;
http://www.eq.acid.iconrate.net/h4facetool.JPG
http://www.eq.acid.iconrate.net/h4facetool2.JPG .
Trang Oul: linki już dawno nieaktualne.

Haregar PW
26 grudnia 2004, 22:27
Dzięki, ale wczoraj w nocy już się tego nauczyłem i musiałem instalować na nowo Heroesa, bo zrobienie oryginalnego portretu to pikuś, ale zrobienie ORYGINALNEGO imienia i oryginalnej biografi to nie.
P.S. Mam już projekt Dracona, fajnie nawet w grze wygląda ;] .

Haregar PW
27 grudnia 2004, 23:00
To znowu ja. Dru, mógłbyś mi dać biografię Aenine? Bo zamiast niego mam Dracona :D
Przy okazji, powiedz wszystkim, jak przywrócić biografię i imię bohatera(o portrecie nie mówię, bo chyba wszyscy to wiedzą).

Dru PW
5 stycznia 2005, 20:37
Niestety, sądzę, że po prostu nie ma takiej opcji w programie! Może znajdzie się w przyszłej wersji, ale jak na razie nie widzę żadnych oznak, by ta opcja istniała.

Co do Aenine, to mógłbyś mi podać, gdzie mogę go dokładniej (rubryka) znaleźć, bo coś nie mogę :P .

Haregar PW
14 stycznia 2005, 20:02
:)
On jest magiem ładu. Taki dżin na niebieskim tle i w obramowaniu ma taką księgę zaklęć.

Dru PW
14 stycznia 2005, 22:24
OK, znalazłem :P . Wejdź na: www.acid.iconrate.net/Aenain.txt .

Haregar PW
15 stycznia 2005, 09:48
Nie działa mi :D .
Ale mam radę na przyszłość:
Jak tworzysz nową postać, zachowaj imię i biografię starej, aby nie instalować na nowo H4 :D .
P.S. Ja tam już nie gram w H4, ale dane już jakoś wytrzasnąłem ;P .

Dru PW
15 stycznia 2005, 12:26
Sorki, źle napisalem :P . Poprawny adres to: www.eq.acid.iconrate.net/Aenain.txt .
Trang Oul: Już poprawny adres to: http://www.eq.acidcave.com/Aenain.txt.
temat: Face Tool

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel