Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/mod] Dragon Sounds
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2

TopFunny525 PW
27 sierpnia 2012, 23:36
Cytat:
Myślałem, że sam zrobisz tę muzykę... do każdego zamku muzyka jest wręcz ukradziona z innych gier... twierdza to utwór z Elder Scrools V skyrim... Bastion to muzyka z Heroes 4.. Zamek to BFME2... Inferno i Necro nie wiem, bo pewnie w gry z których "wziąłeś" (żeby nie powiedzieć przywłaszczyłeś czy ukradłeś)nie grałem ;P... Każdy umie ściągnąć muzykę z neta, zmienić nazwę i zamienić z oryginalną muzyką w grze... zajmij się czymś innym, bo tak samo jak do animacji do tego się nie nadajesz, jeżeli ma to być taka kradzież... Ale ikonki to masz se fantastyczne.. to Ci na serio wychodzi...

Przepraszam bardzo, ale konwersja muzyk do Heroes III wcale nie jest aż tak prosta jak się wydaje. Zresztą popatrz na twórców modów takich jak HoTA czy Heavenly Forge, również wykorzystują muzykę z innych tytułów i jakoś ich nie oskarżasz o piractwo i tylko się uwziąłeś na Zetanarosa. To nie jest zbytnio fair. Zresztą na forum też np. jakiś użytkownik zrobił konwersję muzyki z innych tytułów. I jakoś się go nie czepiasz? Więc, że tak powiem to nie jest zbytnio w porządku.

Zetanaros PW
28 sierpnia 2012, 09:59
To ja przytoczę coś jeszcze. Obrazki smoków które są na stronie jak i forum groty są wyjęte z HIII i WoG-a. To co? Może powinniśmy zamknąć Acida za kradzież?

Rytelier PW
28 sierpnia 2012, 11:24
Ja ma dla ciebie radę dotyczącą modyfikacji. Użyj utworów lepszej jakości, bo niektóre przez kiepską kompresję brzmią okropnie.

Zetanaros PW
28 sierpnia 2012, 11:31
Które? Być może to wina wrzuty, bo wydaje mi się, że w grze się prezentują dobrze.

Rytelier PW
28 sierpnia 2012, 12:16
Np. nekropolia brzmi dobrze, ale bastion już nie. Ale jak w grze muzyka brzmi dobrze, to ok :)

AmiDaDeer PW
1 września 2012, 15:16
<offtop>
TopFunny525:
Zresztą popatrz na twórców modów takich jak HoTA [...], również wykorzystują muzykę z innych tytułów
Autorem nowych utworów muzycznych do HotA jest lider zespołu HotA Crew - Docent Picolan, więc to akurat nie jest dobry argument. ;P
</offtop>
strona: 1 - 2
temat: [H3/mod] Dragon Sounds

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel