Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Problem z Bohaterami
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

pikikd PW
27 sierpnia 2012, 22:03
Witam. Niestety, ale mam problem z Bohaterami z gry M&M:H6. A więc jestem posiadaczem edycji kolekcjonerskiej tejże gry, tak więc w "nagrodę" dostałem 4 bohaterów, mapę i 2 artefakty. Wszystko się zgadza, bohaterów i inne rzeczy mam, mogę je wybrać podczas gry niestandardowej, niestety, mogę wybrać tylko tych 4 bohaterów... Na początku nie wiedziałem w ogóle o co chodzi, skąd wziąć więcej bohaterów. Zorientowałem się, że są oni do kupienia za darmo w ołtarzu życzeń, czyli, jak mniemam, sklepiku Herosów 6. I tu dochodzimy do sedna sprawy - kiedy chcę zakupić jakąś postać to wyskakuje mi taki komunikat:
"nieokreslony blad sieci 0x80040001". Czytałem ostatnio, że mają wyłączać serwery Herosów 6. Czy to już się stało i to stąd ten błąd, czy może wynika on z czegoś innego?
Proszę o pomoc, z góry dzięki za jakiekolwiek podpowiedzi.

Dark Dragon PW
27 sierpnia 2012, 22:42
Problem leży raczej po stronie serwera Ubi. Rozwiązanie - poczekać aż połączenie z serwerem zostanie naprawione/wznowione.
temat: Problem z Bohaterami

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel