Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Gorzkie żale
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Ginden PW
20 grudnia 2007, 20:06
vini, nie róbh sobhie głuphich żarthów, bho tho nie jesth gothyckie. Gdyby iść tokiem twojego rozumowania to WoG jest nielegalny, mój mod do MM jest nielegalny, mój avatar jest nielegalny, nick Kathrin jest nielegalny, logo Kwasowej Groty jest nielegalne, tak samo jak te smoki u góry.

Field PW
20 grudnia 2007, 20:15
Gindasek:
vini, nie róbh sobhie głuphich żarthów, bho tho nie jesth gothyckie.

Zaplułeś się? Czy zadławiłeś?
Co prawda moja władza tu nie sięga, ale mam wrażenie, że obaj robicie z igły widły. Poza tym mam wrażenie, że Ginden próbuje kogoś tu naśladować. Nieudolnie raczej.

vinius PW
20 grudnia 2007, 22:00
Cytat:
Poza tym mam wrażenie, że Ginden próbuje kogoś tu naśladować.
O, to, to.

Rabican PW
24 sierpnia 2012, 16:28
Gaspar otrzymuje ode mnie pierwsze z MCalebowych (tzn. przyznanych pierwszy raz przez MCaleba) odznaczeń.


TopFunny525 PW
24 sierpnia 2012, 16:38
A z jakiej to okazjii? Jeśli można spytać?

Irhak PW
24 sierpnia 2012, 16:43
*spogląda na 4 posty powyżej autorstwa Topfunny'ego i jego avatar*
"Gorzkie żale przybywajcie..."

TopFunny525 PW
24 sierpnia 2012, 16:45
Skasowane:P. Przez przypadek zdublowały mi się posty gdy kliknąłem na "Wyślij" I co masz do mojego avatara?^^'

Rabican PW
24 sierpnia 2012, 16:47
Cytat:
A z jakiej to okazjii? Jeśli można spytać?
Za całokształt. Vide np. posty Gaspara w temacie o Magazynie Mocy i Magii.

Rabican PW
24 sierpnia 2012, 16:59
Cytat:
Jeśli wolno mnie osobiście zapytać jakie to odznaczenie dostałem?
Obrazek. Taka lovecraftowska wariacja na temat Cpt. Obviousa.

Cytat:
Ten temat jest dosyć ciekawie ukryty . A wręcz spiskowy.
Temat jest (i zawsze był) widoczny i dostępny dla wszystkich.

Irhak PW
24 sierpnia 2012, 17:15
Cytat:
I co masz do mojego avatara?^^'
Domyśl się ;)

Cytat:
Niestety dowiedziałem się o nim dopiero dzisiaj.
Ja też aż tak bardzo nie szperałem po Grocie. Chyba pora przeczytać choćby tematy w Salach i zreorganizować Kamienne Stelle.

Cytat:
Jak mógłbym wykazać inicjatywę w sprawie Groty?
Popraw na początek. Wygląd zdań. I przyjrzyj się temu co piszesz. Bo czasami masz dość "ciekawy" błędy. ;)

Rabican PW
24 sierpnia 2012, 17:15
Gaspar:
A przy okazji wprowadzę lekki offtop :

Jak mógłbym wykazać inicjatywę w sprawie Groty?
Wprowadzanie offtopu w przytomności Strażnika komnaty nie należy do najlepszych pomysłów.

Spytaj Acida, ja tu tylko piwo nalewam.

Rabican PW
19 września 2012, 17:57
Niniejszym wyróżniam Chunga drugim z MCalebowych odznaczeń.



Powód: pisanie w Podziemnej Tawernie spamowych, niewnoszących nic do tematu postów.
Jeżeli nie chcesz podzielić losu Gaspara (klątwa), radzę się opamiętać.

Tarnoob PW
2 czerwca 2017, 20:26
Czas na odkop, bo Nicolai skasował dość cenny offtop z innego wątku.

Tylko winny się tłumaczy. (To akurat znam od Alamara). I każdy człowiek jest ostatnią osobą, która powinna się usprawiedliwiać. Re­sen­ty­ment. Nikt nie jest dobrym sędzią we własnej sprawie.

Byki to najmniejszy poblem – grzechem nie jest niewiedza, tylko brak szacunku do niej. Poziom spadł do ataków osobistych i pochopnych wniosków. Skoro m. in. moje uwagi mogą się komuś przydać, to pora na drugą.

Pierwsza lekcja behawioryzmu i filozofii Kartezjusza: nie znasz myśli innych ludzi (ani jakichkolwiek innych istot). Psychologia jest nauką o zachowaniach (etologią), a o myśleniu – dopiero w drugiej kolejności. Dlatego rzucanie hasłami jak „masz się za nie wiadomo kogo”, „chcesz mi podnieść ciśnienie” albo „chcą z nas zrobić faszystów” (autentyk z okładki jednego tygodnika) to co najmniej nieprofesjonalizm w komunikacji, żeby nie powiedzieć: brak kultury.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: Gorzkie żale

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel