Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: znalezienie avatara
komnata: Podziemna Tawerna

Gomez PW
18 sierpnia 2012, 10:13
witam czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wstawić własnego Avatara na swoje konto bo przyuważyłem że niektórzy mają obrazki nie z galerii.

z góry dzięki za odpowiedź.

Mosqua PW
18 sierpnia 2012, 10:29
W puste pole wstawiasz link do obrazka. Jeżeli masz pracę własną, to wrzuć np. na imageshack i skopiuj link.

Warmonger PW
18 sierpnia 2012, 13:45
Polecasz komercyjny program do zmiany rozmiaru obrazka? Dziękuję, postoję. Jeśli ktoś może korzystać z Microsoft Office, to ma dostęp do Painta.

Shin0bi PW
18 sierpnia 2012, 13:56
Oczywiście mniejszą, wygodniejszą, lepszą i darmową alternatywą może być IrfanView.

vinius PW
18 sierpnia 2012, 17:08
...albo GIMP. Są też edytory online dające możliwość wykonywania takich samych operacji, tylko, że na stronie internetowej (alem zapomniał adresu, bo nie korzystam).

Masław PW
18 sierpnia 2012, 17:15
Avatar nie musi mieć żadnych określonych, małych wymiarów, chyba że ktoś troszczy się o użytkowników z wolniejszymi łączami intenetowymi. Na poparcie moich słów - TopFunny525 ( http://www.forum.acidcave.net/profile.php?UID=2394) ma avatar bezpośrednio od tego pliku o wymiarach 800px × 617px: http://www.fandom.com/uploads/fanart/834983/f/3699.jpg (Po klinięciu PPM na jego avatar i wybraniu opcji wyświetl obrazek lub coś w ten deseń można się o tym przekonać).

RabicanRabicanW międzyczasie ktoś zdążył usunąć to przerośnięte paskudztwo :P

Irhak PW
18 sierpnia 2012, 17:29
Nie jest to w 100% konieczne, ale jest ZALECANE, aby avatar miał wymiary maksymalnie 80x80. Wtedy możemy mieć maksymalne przybliżenie twarzy zamiast obrazek 1200x800 (sic!) zmniejszony do rozmiarów ava.

Gomez PW
18 sierpnia 2012, 21:05
jeśli chodzi o wymiary to czytałem przy edycji więc obrazek ma 78x78 tylko czy napewno w programach imageshack?

próbował ktoś z screenshoterem???

bo ja dałem ze screenshotera to mi wyskakuje ten mały obrazeczek w ksztalcie folderu a ma 79x79

Irhak PW
18 sierpnia 2012, 21:16
Spróbuj z tym linkiem.

MCaleb PW
18 sierpnia 2012, 22:39
Pięknie. Po prostu pięknie. Ten temat bardziej pasuje do Cmentarnego Czatu niż Tawerny, ale cóż poradzić.

Anyway, zauważyłem iż interesuje Cię portret Mongo. W takim razie wrzuć następujący link:
http://img706.imageshack.us/img706/4171/mongo.gif
do swojego profilu w polu "avatar" i zatwierdź zmiany.
Powinno działać.

Gomez PW
19 sierpnia 2012, 07:07
wielkie dzięki.

najpierw myślałem o jakimś dużym obrazku ale jak miało by mi sie ciąć to lepiej norme utrzymać.

jest opcja zmiany nazwy? bo na to sie nie natknąłem :D

Irhak PW
19 sierpnia 2012, 10:38
Cytat:
jest opcja zmiany nazwy? bo na to sie nie natknąłem.
Jest, u Starożytnych ;) Jak potrzebujesz zmienić nick to zgłoś się do nich, a najlepiej do Acida.

Antares PW
19 sierpnia 2012, 12:08
To podaj jak to trzeba wymawiać i problem z głowy. ;-P Taka mała propozycja. ;-)

Alistair PW
19 sierpnia 2012, 12:46
w pisowni i tak wychodzi na jedno :P

Irhak PW
19 sierpnia 2012, 13:19
Cytat:
Dżaspar a wszyscy mówią 85% Gaspar

Niestety nie zauważyłem nigdzie (a szukałem czegokolwiek na potwierdzenie twoich słów), że to jest taka wymowa. Zarówno w hiszpańskim, portugalskim jak i w ANGIELSKIM wszyscy wymawiają to jako 'gaspa'. Wskaż mi jakiekolwiek źródło, które to imię (sic!) jest tak wymawiane jak to sugerujesz. No chyba, że ten nick nie ma nic wspólnego z słowem 'gaspar' (odmiana imienia Kacper) :P
temat: znalezienie avatara

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel