Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Portrety z Dodatku Heroes 4
komnata: Podziemna Tawerna

Gomez PW
15 sierpnia 2012, 12:17
witam wszystkich potrzebuje portretów wszystkich 5 bohaterów dodatku Winds of War rozmiarze 79x79 (czyli te większe)...
chodzi mi o te najzwyklejsze Mongo,Spazz Maticus,Mysterio Wspaniały,Yrraths Sippih,Baron Von Tarkin...

Gomez PW
15 sierpnia 2012, 12:33
próbowałem ale albo za małe albo z ramkami

Mitabrin PW
15 sierpnia 2012, 12:37
Jeśli posiadasz ten dodatek u siebie, to bardzo możliwe, że owe portrety możesz sam wyciągnąć za pomocą programu Resedit 2.

Dark Dragon PW
15 sierpnia 2012, 12:48
Coś jak te?

Gomez PW
15 sierpnia 2012, 13:03
własnie te ale brakuje dwóch...
reseditem robiłem ale wszyły pliki H4U i sie zniechęciłem do dalszych prób wyciagania

dzięki Dragon

TopFunny525 PW
15 sierpnia 2012, 23:43
@Gomez

Leć do jaskini behemota:P. Tam jest dział ze wszystkimi bohaterami z HIV. Bądź co bądź możesz poszukać jeszcze gdzie indziej. Chociażby u dobrego wujka google, albo u ciotuchny grafiki:D. Pozdrawiam

Gomez PW
16 sierpnia 2012, 20:23
Tak są one do dzieła ale będe musiał poduczyć sie skryptów w edytorze bo napotkałem problem...

szukałem w necie jaskinie musiałem przeoczyć, próbowałem Facekitem ale tam nie było tych z dodatku potem Reseditem 2 ale tam w folderach były pliki .H4U i mnie krew zalała za programami więc wykonałem ostatni desperacki krok: pomyślałem że nie szkodzi prosić :D

jednak brakuje wciąż Yratsa Sippiha... ale sprawdze jaskinie.


Nerevar PW
16 sierpnia 2012, 23:02
To chyba komplecik?

TopFunny525 PW
16 sierpnia 2012, 23:29
Ja polecam plik do rozpakowywania formatu .h4r(do pobrania w jaskini w dziale HIV).

Oraz ResEx(jest to coś podobnego do ResEdita2 tylko, że mniej jest crashy i problemów z wypakowywaniem:).

Gomez PW
17 sierpnia 2012, 18:16
Nerevar są tam też na tej stronie z Gathering Storm i podstawci?
skoro są tamtejsi to i może się z poprzednich znajdą.

Nerevar PW
17 sierpnia 2012, 21:43
Trzymaj:
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes4/heroes_campaign.shtml
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes4/tgs_heroes.shtml

Gomez PW
18 sierpnia 2012, 09:31
wielkie dzięki




teraz moge zaczynać.
temat: Portrety z Dodatku Heroes 4

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel