Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Offtop
komnata: Podziemna Tawerna

AmiDaDeer PW
4 sierpnia 2012, 21:30
Masław:
Mogłeś też doczytać, że owe wykreślenie nastąpiło na podstawie głosowania i przeszło zaledwie jednym głosem. Radziłbym więc nie patrzeć ślepo na forowane wyroki organizacji międzynarodowych i trakotować je jako prawdę objawioną i końcowy argument we wszelkiej dyskusji.
Dżizas.

Jeśli Komorowski wygrał z Kaczyńskim 52,4% do 46,4% głosujących, czyli różnica w wynikach nie była znaczna, to uznawanie Komorowskiego za naszego prezydenta jest prawdą objawioną i ślepym patrzeniem na wyniki?

Inna sprawa, że artykuł użyty przez Ciebie jako źródło jest nieporozumieniem.

Zresztą - o czym my dyskutujemy? O tym, czy homoseksualizm jest chorobą? Jaki to ma merytoryczny związek z MLP? Jeżeli to ma stanowić wyjście do dyskusji o kucykach, to podajcie źródła, które mogłyby to uzasadnić. W tym momencie widzę tutaj tylko i wyłącznie offtop i spam, na dodatek wręcz denne.

Bardzo przepraszam, że to kontynuuję, i mam nadzieję, że Mosqua oraz Rabican mi to wybaczą. Krew mnie zalewa, chcę mieć w tym momencie ostatnie słowo. Mogę co najwyżej zwalić winę na swój szczeniacki temperament, jakkolwiek by to niczego nie usprawiedliwiało. Niechaj ta "dyskusja" pójdzie wreszcie do otchłani piekielnych.

Rabican PW
4 sierpnia 2012, 22:23
Nienawidzę was.

AmiDaDeer PW
4 sierpnia 2012, 23:04
Zauważ jednak jedną rzecz: oprócz WHO jest jeszcze wiele innych organizacji, które nie uznają homoseksualizmu za chorobę, zaburzenie umysłowe czy nawet efekt wychowania rodziców. Wszystkie te organizacje powołują się na konkretne badania na przestrzeni lat. Nie znalazłem zaś nigdzie żadnych rzetelnych i niezależnych badań, które udowodniłyby jednoznacznie, iż homoseksualizm jest chorobą.

Wydaje mi się, że jednak stanowisko WHO jest w tym momencie na tyle oficjalne, by nazywanie homoseksualizmu jakąkolwiek dysfunkcją bez powoływania się na jakiekolwiek źródła było tak samo irracjonalne jak uznawanie kreacjonizmu. Innymi słowy: z merytorycznego punktu widzenia jest to bzdurą.

Oczywiście możesz mówić o gejowskim lobby i o tym, że wszyscy kłamią, ale w takim wypadku to TY będziesz tworzył prawdę objawioną, nie ja. :P

(mam wrażenie, że ten temat powinien być jednak usunięty, but whatever)

Alchemik PW
4 sierpnia 2012, 23:09
Cytat:
Nie znalazłem zaś nigdzie żadnych rzetelnych i niezależnych badań, które udowodniłyby jednoznacznie, iż homoseksualizm jest chorobą.

To że ludzie tej samej płci nie mogą się rozmnażać jest wystarczającym powodem dla którego można uznać to za odstępstwo do normy, a więc w efekcie tępić wszelkimi sposobami.

Rabican PW
4 sierpnia 2012, 23:13
No tak, zapomniałem zamknąć. Ale naprawdę moglibyście czytać nazwy tematów.

Alamar PW
5 sierpnia 2012, 16:48
Materiał dowodowy zostaje "schowany" do czasu wydania wyroku.
temat: Offtop

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel