Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 21 - 22 - 23

Aaron PW
12 września 2011, 16:56
PaoDak właśnie interesuje mnie to czy podmienia neutralne, a jeśli podmienia to które? Z bohaterami i czarami tak samo.

Jeddite PW
26 września 2011, 17:15
Mam takie małe pytanko dotyczące Uzurpator Mod. Gdzie te kampanie są pozbierane do kupy? Czy mają być tylko w formie scenariuszy? Jeśli tak to która misja jest pierwsza a która druga? Jak to poznam?

EDIT: Aaron, mod podmienia jednostki i bohaterów (jak z czarami to nie wiem) tak samo jak Uzurpator Mod ale te z uzurpatora są genialne. A podmieniane są raczej żywiołaki i te neutralne

PaoDak PW
2 października 2011, 20:37
Kampanie będą w takiej samej formie, co normalne kampanie. Ewentualnie mogą się jakoś pojawić w kampaniach gracza. Ale sądze, że w scenariuszach nie będzie.

Aaron, wiem, że mod na pewno podmienia Feniksy na orły, więc niektóre neutralne mogą być zmienione.

Jeddite PW
3 października 2011, 21:07
No właśnie nie ma ich w kampaniach gracza

Vatras PW
3 marca 2012, 16:39
Pierwszy post w temacie został (w końcu chciałoby się powiedzieć) zaktualizowany. Jeśli znajdziecie w nim jakieś błędy, albo chcielibyście by coś zostało doń dopisane piszcie w tym temacie.

TopFunny525 PW
6 marca 2012, 18:47
@Vatras
Nijako wszystko jest. Jak narazie nie zauważyłem błędu bądź braku. Mam nadzieję, że temat będzie aktualizowany jak się pojawią nowe mody:D. BTW. Jak można dodać do HV swoją muzykę? Tak się pytam bo sam jestem ciekaw.

Vatras PW
7 marca 2012, 07:05
Nie sprawdzałem ale wydaje mi się, że tak. Cała muzyka znajduje się w folderze music, więc podmieniając odpowiednie pliki powinno udać się podmienić muzykę w grze. Gwoli ścisłości pliki z muzyką są zapisane w formacie .ogg

Jeddite PW
30 lipca 2012, 22:40
Jest taki program - Tweaker 2.0 PL, ale nigdzie nie da się go ściągnąć. Czy można prosić o reupload np. na Mediafire? Bardzo by mi się przydał.

EDIT: już mi nie trzeba

Mosqua PW
30 lipca 2012, 22:45
http://members.multimania.co.uk/homam/tweaker.htm
Tu działa.

Jeddite PW
30 lipca 2012, 23:13
Właśnie tam nie działa, pojawiają się reklamy, nie ma żadnego linku do pobrania...

A teraz coś z innej beczki. W linkach do info o H5 jest link do "Co wyłączyć w pliku konfiguracyjnym, by gra działała sprawniej". Ten link nie działa. Czy ktoś z tego skorzystał, mógłby udostępnić (mogę podać mejla jeśli to problem), powiedzieć o co w tym chodzi, lub co wyłączyć, byłbym BARDZO wdzięczny.

Mosqua PW
30 lipca 2012, 23:39
Mi działa. Spróbuj z tego
http://members.multimania.co.uk/homam/h5_tweak.zip

Jeddite PW
31 lipca 2012, 12:49
Tak samo!

TopFunny525 PW
31 lipca 2012, 14:50
Prawdopodobnie część z was wie a nie chcę tworzyć osobnego tematu, więc daje to tutaj. Na sercu Ashanu(gdzieś tak w styczniu) pojawiła się informacja, że jakoby istnieje konwerter map z H3Sod->HVTOE. Niestety, konwerter jest po chińsku, ale DWito przetłumaczył część grafik i wsadził je na forum. Więcej informacji w tym temacie:http://www.serce.heroes.vot.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=145 Są tam napisane informacje jakie wymagania musi spełniać mapa aby została skonwertowana czy screeny z przetłumaczonymi wyrazami. A oto efekt tego co udało się zrobić:





Jest to mapka ostatnia szansa. Pozdrawiam

Damm, coś ze screenami jest nie tak:). Widocznie coś się stało i zdublowało je. Postaram się to szybko naprawić.

Jeddite PW
31 lipca 2012, 15:38
Ależ wiemy o tym, wiemy.
Temat jest gotowy, sam napisałeś w nim posta!

TopFunny525 PW
4 sierpnia 2012, 19:29
Pamięć mam słabą^^. Sorry za to:)

TopFunny525 PW
4 sierpnia 2012, 22:13
DŻIZAS!

Cytat:
Znacie jakieś fajne mody do Heroes V? Ale porządne . By nie wprowadzały żadnych błędów.

Gaspar, jedna uwaga dla ciebie. Jak chcesz znaleźć mody to poszukaj. Część z nich masz w wieży siedmiu smoków. Część na Serce Ashanu a część na Heroes Community. Wystarczy poszukać. Jest kilka modów np. Dodających miasta itp. innymi słowy:

Cytat:
Szukajcie a znajdziecie

Znane aczkolwiek skutecznie przysłowie.

TopFunny525 PW
4 sierpnia 2012, 22:20
Proszę bardzo :

Cytadela : Podmienia Orków jeden z najlepszych modów do Heroes V Tribies of The East. Chyba jest wymagana wersja gry 3.0

Conflux : Też stworzony przez naszego rodaka:). Temat możesz znaleźć w Wieży siedmiu Smoków. Podmienia Akademię na Conflux.

Refuge(Niekompatybilne z Cytadelą) : Podmienia miasto orków na chyba miasto rycerzy czy coś takiego:P.

Serce Ashanu : Jeden z największych modów do Heroes V. Też w wykonaniu Polaków. Dodaje m.in.: Trzy nowe kampanie, mnóstwo artefaktów i sporo nowych jednostek.

Jest tego dużo więcej a nie chce mi się tego wymieniać. Po prostu poszukaj.

Na Heroes Community masz spis chyba modów. Możliwe, że jutro dam linka.

Jeddite PW
5 sierpnia 2012, 09:57
Ja polecam Wyjątkowy Wygląd Wszystkich Bohaterów (poza krasnalami), Double XP Mod, New Creatures Framework Mega Pack (po angielsku, ale da się łatwo przetłumaczyć), In Game Skillwheel i... to chyba wszystko.

Aha! No i jeszcze Kampanie Z Podstawki I Kuźni W Dzikich Hordach. W tym temacie znajdziesz część linków, reszta w Tawernie, Sercu Ashan i Heroes Community. Jak nie, wujcio Google Ci pomoże!

@TopFunny525 Nic się nie stało!

TopFunny525 PW
2 września 2012, 20:52
Witam:). Takie pytanie, czy zamiast dodawać jednostki, to można je jakoś podmienić? Np. Chciałbym sobie podmienić Rakszasę na Planseworkera(autorstwa Gnoll Kinga)... Wie ktoś jak to zrobić?

Mosqua PW
3 września 2012, 00:30
Powinno wystarczyć zastąpić pliki, przy zachowaniu nazw. Znaczy się - zmieniasz nazwy elementu nowego na nazwę elementu starego; copy-pase-yes_to_all; postąpić ze wszystkim.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel