Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Banowanie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2

Qui PW
20 lutego 2006, 20:38
Naprawdę nie ma takiej potrzeby. System sprawuje się coraz lepiej. A crash-testy się przydają ;).

vinius PW
20 lutego 2006, 20:40
To wspaniale :)
Oczywiście zawsze pozostaje kwestia pisania postów z innych IP. No, ale na to nie ma rady.

Acid Dragon PW
20 lutego 2006, 21:09
a gdzie tam.... to była jedna z pierwszych rzeczy, od których Qui zaczął budowę naszego miotacza ;).

Qui PW
20 lutego 2006, 21:25
Cóż, po implozji monitora i zatrzymaniu się wentylacji na procku ciężko zmienić IP ;).

Koshi PW
21 lutego 2006, 12:19
Dobre. I tak właśnie powinno się dziać z takimi kolesiami. B)

Alamar PW
22 lutego 2006, 23:26
Qui, da się zrobić coś z tym nabijaniem licznika postów w tematach, gdzie kręciło się takie "cuś" bez mózgu?
Nie jest to może zbyt ważne, ale mnie osobiście rozprasza (bo często rozpoznaję, czy coś nowego jest w temacie, po ilości postów).

Poza tą drobną wadą, to system chyba działa bez zarzutu (wprawdzie dalej się kręci głombie (czytaj: głąbi), ale nic nie gada - chyba że ktoś go szybko wymazał).

Qui PW
23 lutego 2006, 15:10
Bleh, po prostu jednego pliku nie nadgrałem... Cóż, tak to jest jak się przyzwyczaiłem do pracy bezpośrednio na serwerze, tyle że tamto z kolei kończyło się brakiem backupów ;).

Sentinel PW
24 lutego 2006, 18:41
Heros ( -cenzura- ). On jest tu tylko po to aby robić sobie jaja zalecam jego jak najszybsze usunięcie poprzez rozpuszczenie kwasem i użycie na nim miotacza dla prastarych gadów i dwugłowych zwierząt futerkowych.

PS- to on jest tym naszym znajomym bluzgaczo-spammerem o nickach: Filarski, Darek Gryc, Sojer, Iten itp. on założył te tematy ( -tu też- ) .
Być może ma coś wspólnego z użytkownikiem Afli!!!! Prawdopodobnie razem robią sobie żarty na naszym forum.

Włamcie się do jego komputera lub spowodujcie implozję jego monitora.:)

MCaleb: Post przeniesiony, niepoprawiony. Ja nie chcę mieć z tym nic wspólnego, tę sprawę przekazuję do rozpatrzenia wyższym władzą w Przeklętej Machinie.

Acid: Zapewniam, że Starożytnych nie interesuje, jak się użytkownik nazywa, jakie ma nicki i gdzie (a publiczne podawanie danych osobowych wbrew woli danej osoby może być naruszeniem prawa). Oceniamy daną istotę po jej zachowaniu w tym konkretnym miejscu. Faktem jest, że mieszkaniec o imieniu Heros nie pokazał się na razie z dobrej strony, ale ewentualną decyzję o podjęciu dalszych akcji podejmiemy w oparciu o ocenę jego działań, a nie opinii z zewnątrz.

Qui PW
2 marca 2006, 16:18
Niestety idiotyzm wciąż się szerzy. Na szczęście zazwyczaj widać tu tylko tego resztki. W każdym razie poszedłem po większy młotek :). Mili... hmmm... panowie? whatever ;P mogą wkrótce mieć przyjemność z jeszcze milszymi panami z Błękitnej Linii tepsy ;).

vinius PW
2 marca 2006, 16:19
To by wyjaśniało napis "NEW" przed komnatami, a brak nowych postów w środku :) Mam nadzieję, że okres zmasowanego ataku przygłupów mamy za sobą.

Qui PW
2 marca 2006, 16:26
Cóż, ciężko powiedzieć... Ich upór jest tak wielki, że pewnie dodają bezsensowne posty nawet w trybie offline ;). A któryś nazwał się Vinius1 ;P. Żeby się pod Ciebie podszywać to muszą być naprawdę zdesperowani ;).

vinius PW
2 marca 2006, 16:47
Faktycznie, przyznam, to bezczelność. Prawie tak wielka, jak wcześniej taki delikwent podszywał się pod Twoim avatarem ;)

MCaleb PW
2 marca 2006, 19:58
Qui, mam takie pytanko. Jak jest zabezpieczenie przed dwoma takimi samymi imionami, to czy dsałoby się zrobić zabezpieczenie przed dwoma takimi samymi adresami avatarków? Wiem, że łatwo rozpoznać podszywacza, ale zawsze byłoby łatwiej ;)

EDIT: Oczywiście, rozumiem, ale można zgłupieć widząc swój awatarek pod nie swoją wypowiedzią.

Smoczykieł PW
2 marca 2006, 20:18
Zgadzam się z wami wszystkimi. To już powoli zaczyna wymykać się z pod kontroli. Nie ma ma jakiegoś skuteczniejszego zabezpieczenia(np. limitu postów czy coś w tym stylu), bo jak na razie to te zabezpieczenia co już są ich nie zatrzymały.:( Trzeba mieć nadzieję, że dadzą sobie spokój.

Qui PW
2 marca 2006, 21:06
Dałoby się. Produkując profile nie widziałem jakoś takiej potrzeby. Zresztą nadal nie widzę, ktoś kto będzie chciał zostać względnie normalnym użytkownikiem forum nie będzie używać czyjegoś avatara. A reszta idzie do eksterminacji.

Smoczykieł PW
2 marca 2006, 22:02
Przepraszam za offtopic, ale co się stało z moim postem w tym temacie:(??


EDIT: Ja tam nie widzę powodu, przecież nic złego nie napisałem.

vinius PW
2 marca 2006, 22:14
Został skwaszony. Najwyraźniej był ku temu powód. I tak odczytujcie wszelkie znikniknięcia postów ( ewentualnie większość).
strona: 1 - 2
temat: Banowanie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel