Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wydawcy gier komputerowych
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Alchemik PW
20 lipca 2012, 22:48
Cytat:
Bardziej by mi sie podobala koncepcja z CDP...

Nie wiadomo jak CDP by sobie poradziła, natomiast 1C/Katauri odpowiada za nowe części King's Bounty gdzie dużo elementów jest takich samych, w końcu tworząc Heroesy, Jon Van Caneghem opierał się na King's Bounty z 1990 r. więc już mają doświadczenie z tą mechaniką. Nie do końca widzi mi się grafika, ale możliwe że silnik graficzny King's Bounty dałoby się dostosować do Ashanu, i przy okazji zmniejszyć wymagania co do sprzętu bo King's Bounty działa na słabszym sprzęcie. Nie trzeba dwurdzeniowego procesora żeby zagrać, a słabsze karty graficzne też działają, moja koleżanka która pożyczyła ode mnie King's Bounty mówiła mi że działała na zintegrowanej, a o Heroes VI na takiej można zapomnieć. Poza tym jest to jedyna gra o jakiej słyszałem gdzie w kontynuacji jeszcze zmniejszono wymagania.

Dark Dragon PW
20 lipca 2012, 23:00
Wątpię żeby CDP poradził sobie ze stworzeniem strategii turowej z prawdziwego zdarzenie...

Fandor PW
20 lipca 2012, 23:05
Tak, ale CDP moglo by stac sie wydawca, a inne studio pracowaloby pod ich nadzorem, ale to i tak tylko marzenia.

Alchemik PW
20 lipca 2012, 23:11
Przy tworzeniu gry od strony technicznej to więcej zależy od wykonawcy, a tu Ubisoft nie miał szczęścia, najpierw Nival, który według mnie miał koszmarną wizję co do tego jak ta gra ma wyglądać. Potem przyszedł Black Hole którego wcześniejsze gry podobno też były zabugowane. Przy tworzeniu Heroes VII znowu będą musieli wybrać jakieś studio co zajmie się grą.
strona: 1 - 2
temat: Wydawcy gier komputerowych

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel