Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Cała Grota koncertuje!
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Alchemik PW
20 lipca 2012, 14:53
Gasparze, widzę żeś w gorącej wodzie kąpany. Zamiast kopiować wszystkie posty nie lepiej poczekać aż Acid Dragon zdecyduje co zrobić z tymi postami i ewentualnie je przeklei?

Alchemik PW
20 lipca 2012, 14:56
Ale nie należy robić takiego zamieszania w grocie. "Pośpiech jest złym doradcą" jak to ktoś powiedział. Poza tym to porządny serwis gdzie jest coś takiego jak hierarchia i porządek, i należy go przestrzegać.

Cytat:
Ja tam zamieszania nie widzę.

Jeśli będziemy kontynuować rozmowę bez uprzedniego wklejenia postów to zrobi się w tym temacie straszny bajzel. Dlatego poczekajmy na decyzję najwyższej instancji co do tego.

Cytat:
U mnie w lubuskim pogoda straszna, więc se popisze z wami.

Są jeszcze inne tematy. Acid Dragon w końcu wróci do tamtego tematu i zrobi porządek, z naszymi postami.

Acid Dragon PW
20 lipca 2012, 15:48
Po pierwsze: do zadań Acid Dragona nie należy porządkowanie tematów na Forum. Pierwszymi osobami, które powinny dbać o porządek są MIESZKAŃCY poprzez przestrzeganie zasad zawartych w Konstytucji. Gdy to zawiedzie - porządek powinni przywracać STRAŻNICY.

Po drugie: uroczyście oświadczam, że nie zamierzam tłumaczyć, ani przekazywać wymyślanych przez fanów pojedynczych pomysłów, życzeń i fantazji.

Gra jest tworzona przez twórców, nie przez fanów. A twórcy naprawdę nie cierpią na brak wyobraźni.

Jeśli twórcy chcą lub będą chcieli znać opinie fanów w jakiejś kwestii, to będzie do tego odpowiednie miejsce - jak obecnie w przypadku fabuły DLC. Może też w przyszłości powstanie jakaś ankieta badająca opinie i nastroje wśród fanów w konkretnej sprawie.

Więc póki co możecie dzielić się z innymi Mieszkańcami swoimi pomysłami i wyobrażeniami, ale wiedzcie, że szanse, aby zostały w takiej formie uwzględnione są prawie żadne.

Alchemik PW
20 lipca 2012, 15:53
Cytat:
Po pierwsze: do zadań Acid Dragona nie należy porządkowanie tematów na Forum. Pierwszymi osobami, które powinny dbać o porządek są MIESZKAŃCY poprzez przestrzeganie zasad zawartych w Konstytucji. Gdy to zawiedzie - porządek powinni przywracać STRAŻNICY.

Nie chcieliśmy Cię urazić, więc przepraszamy. Chodziło Nam o przeniesienie częsci tematu "Fabuła dodatków DLC" od mojego pytania co do sugestii graczy wobec przywracania bohaterów do praktycznie obecnego końca tamtego tematu, gdyż wymknął się spod kontroli i zadając to pytanie nie wiedziałem że tak się potoczy rozmowa.

Cytat:
Więc póki co możecie dzielić się z innymi Mieszkańcami swoimi pomysłami i wyobrażeniami, ale wiedzcie, że szanse, aby zostały w takiej formie uwzględnione są prawie żadne.

Dlatego chcieliśmy żeby takie "śmieciowe posty" przenieść z tamtego tematu.
temat: Cała Grota koncertuje!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel