Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Wasz ulubiony bohater z Heroes V i VI (czyli nowe Uniwersum)
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)
strona: 1 - 2

Alchemik PW
15 lipca 2012, 19:51
Moi ulubieni bohaterowie nowego uniwersum:
-przede wszystkim Raelag - nie wiem co napisać, On sam w sobie jest ciekawy.
-Anton - Tak jak napisał Gaspar wyżej o Sławoju z wyjątkiem tego o słuchaniu Cesarza, Anton jest bardziej nieustępliwy od ojca i mniej go obchodzi co mówi Cesarz, i w końcu to On wyruszył przeciwko Michałowi żeby przywrócić równowagę (niby to zależy od gracza, ale to co mówi Katarzyna na początku misji epilogowej jest skierowane do Antona)
-Irina - kolejna pozytywna postać stawiająca sprawiedliwość ponad prawo stanowione (chociażby obrona mieszkańców wioski przed armią Księstwa Wilka, mimo iż wiedziała że grozi to wojną z lordem Hiroshim).

Co do bohaterów typu Sandro, Solmyr i wszelkie archetypy postaci ze starszych części nie wiem czy należy tu pisać, w końcu są oni ze starego uniwersum.

Kradziej PW
17 lipca 2012, 10:23
Moi ulubieńcy to:

Raelag bo ma bardzo ciekawą historię szkoda że się tak kończy.
Zehir to jest gość nie wiem jak można go nie lubić.
Godryk tak sobie jest fajny.

Alchemik PW
17 lipca 2012, 11:08
Cytat:
Raelag bo ma bardzo ciekawą historię szkoda że się tak kończy.

Jeszcze nie wszystko stracone, w końcu okoliczności w których zniknął w połowie wydarzeń z Heroesa V zapowiadają że jeszcze Mu się coś przydarzy (albo wskazują na niekonsekwencję autorów).

Alchemik PW
17 lipca 2012, 15:10
Nie lepiej zagrać żeby się dowiedzieć fabuły?

Kradziej PW
17 lipca 2012, 15:55
Cytat:
Jeszcze nie wszystko stracone, w końcu okoliczności w których zniknął w połowie wydarzeń z Heroesa V zapowiadają że jeszcze Mu się coś przydarzy

No może ale jak w VI cofamy się do tyłu to raczej nie ma opcji kontynuacji jego losów a jeżeli wyjdzie Heroes VII to według mnie już akcja będzie się toczyła gdzie indziej.

Alchemik PW
17 lipca 2012, 15:59
Ubisoft mógł zrobić specjalnie ten zwrot w przeszłość żeby zwiekszyć ciekawość co do tego bohatera.

Alchemik PW
17 lipca 2012, 18:26
A więc na końcu fabuły dodatku "Kuźnia przeznaczenia" Tieru wysłał Raelaga z jakąś misją na wschód z tego co pamiętam i potem nie pojawił się gdy wojna z demonami się skończyła. Takie zniknięcie jest tajemnicze gdy w tej wojnie jest jedną z najważniejszych postaci, więc możliwe jest że autorzy coś wymyślili wobec niego, ale pozostaje nam tylko czekać.

Kradziej PW
17 lipca 2012, 19:16
Tak tylko było by ciężko bo grając kolejną kampanie musisz mieć słabego bohatera i co p raz 2 czy 3 Raelag ma spaść do 1 lvl..

Alchemik PW
18 lipca 2012, 09:28
Walka z mrocznym mesjaszem.

Alchemik PW
18 lipca 2012, 11:31
To właśnie o to chodziło. Problemem jest tylko to że Arantir też walczył z mrocznym mesjaszem, logiczne wydaje się że to Raelag powinien spełniać tą rolę, chyba że Raelag i Tieru mieli inną wizję co do walki z mrocznym mesjaszem, więc może Jego misja polegała nie na walce z przepowiednią, lecz w jakiejś innej formie.

TopFunny525 PW
18 lipca 2012, 12:08
Ok.

Heroes V:

Zehir - Za poczucie humoru i pełny luz:)
Freyda - Za siłę i odwagę oraz za sympatyczny sposób podejścia do świata:)
Biara - Za tzw. Seksapil i nutkę uwodzicielstwa:)(O źle w jej demonicznym sercu wspominać nie będę:))

Heroes VI:

Irina - Za Odwagę i Poczucie Humoru.
Anastazja - Za to, że potrafiła przystosować się do życia jako nekromantka i udowodnienie swojej niewinności
Katarzyna - nie umiem opisać:D.

To tyle. Pozdrawiam.

Kradziej PW
18 lipca 2012, 13:58
Z tego co wiem Raelag miał walczyć z heretykami bo taką misje dał mu Tieru a raczej jego duch.

Alchemik PW
18 lipca 2012, 14:06
To widocznie coś źle zrozumiałem, chociaż walka z heretykami mogła też dotyczyć walki z mrocznym mesjaszem, z tego co pamiętam Raelaga cały czas dręczył ten temat, jak się zaszył z Izabelą to mówił jej że trzeba go powsztrzymać (oczywiście mrocznego mesjasza). Natomiast Tieru potem mówił w ostatnim filmiku z Kuźni przeznaczernia że ""idą ratować świat" (nie dokładnie tak ale coś w tym stylu).

Kradziej PW
18 lipca 2012, 16:05
I jeszcze jedno oni chyba do Wolnych Miast poszli ale pewny nie jestem.

Alamar PW
18 lipca 2012, 16:30
Raelag udał się na wschód, do Wolnych Miast w celu wyłapania kultystów demonów (to samo, co potem robił Arantir w kampanii ToE), ale ostatecznie skończył jako Smoczy Rycerz. Tyle tylko wiadomo o jego dalszych losach.

orodreth PW
19 lipca 2012, 12:42
H V
Kha-Beletha za plan wyzwolenia się spod wpływu Smoczych Bóstw
H VI
Sarę, bo dba o swoją rasę.

Tarnum777 PW
8 sierpnia 2012, 11:41
H3
Sandro-jest najbardziej intrygującą postacią
Tarnum-ciężko stwierdzić
H4
Gauldoth-po prostu go lubię
H5
Zehir-nie da się go nie lubić
Freyda-za to że nie dała się omamić Biarze
Biara-po Władcy demonów godna następczyni Sandro

Mei PW
6 lutego 2013, 19:07
Mój ulubiony bohater to także Raelag, ciekawe wątki w historii,indywidualna osobowość, wyraźnie się wyróżniał, ale uważam że zepsuli trochę ta postać. Miał silny charakter, a przy Izabeli zrobił się czuły i wrażliwy, no tak miłość, ale z bezlitosnego jaki był w walce, nawet władczego, który dobrze wiedział czego chce, stanowczy- nagle taka odmiana, przesadzili.
Takie pytanko jeśli ktoś wie, bo nie znalazłam takiej informacji nigdzie. Tuidhana miała trójkę dzieci, 1 córkę Eruinę i 2 synów Raelaga i ..?
Byłabym wdzięczna za odpowiedż;)

Alamar PW
6 lutego 2013, 21:44
Wiele dzieci. Wiadomo na razie o 3 synach: Raelag, Menan, Sylsai oraz o jednej córce - Eruinie (jest siostrą przyrodnią Raelaga).

Belegor PW
6 lutego 2013, 22:14
W piątce nawet o tym słowa nie było, ale wiemy iż w szóstce zdegradowali Eruinę, jej pozycję w rodzie jak i rolę dla mrocznych elfów. Ciekaw jestem, czy w ogóle wystąpi jako bohaterka lochu w tej odsłonie. Pierworodność i prawo do tronu zostane dały Raelagowi przybłędzie (bo o dziwo w piątce jak wrócił do lochu to nikt, a to dosłownie nikt o nim nie pamiętał) i dwóm braciom-bękartom. Dziwne, zwłaszcza mając na uwagę, że u mrocznych elfów panuje matriarchat. Ekipa Ubi nie po raz pierwszy zmienia historię swego uniwersum. Odnoszę wrażenie, że tak na prawdę to było dzieło Nivalu i dopiero teraz Ubi wzięło się za niego.

Oto jej biografia:
"Eruina jest prawdziwą córką legendarnej królowej Tuidhany. Eruina raczej nie akcentuje swego królewskiego pochodzenia, woląc, by osądzano ją po czynach i imponujących umiejętnościach. Wiedźmy Cienia i Matrony Cienia w jej armii zdają sobie jednak sprawę z czystości krwi Eruiny i wspierają jej ataki z zaciekłością godną fanatyków"

Prawdziwa córka, znaczy że jej i pierwszego małżonka (o ile było coś o małżeństwie w ich nacji), czyli że nie dość że prawowita to jeszcze ma większe prawo do władzy niż Raelag i jego bracia razem wzięci. To powinno pasować bardziej do feminizacji armii w H6, ale cóż decyzje scenarzystów są nieraz niezrozumiałe.
strona: 1 - 2
temat: Wasz ulubiony bohater z Heroes V i VI (czyli nowe Uniwersum)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel